TeknolojininElektronik

Klipsch acoustics: inceleme, özellikleri, açıklama ve incelemeler

Klipsch, farklı güçte akustik sistemler üretmektedir. Ses basıncı parametresi 125 dB'dir. Subwoofer'lar bas refleksi veya bass refleksi olmadan kullanılırlar. Difüzörlerin iletkenliği 4 mikrondur. 30 bin ruble civarındaki bir kişisel bilgisayar için yüksek kaliteli akustik bir sistem var .

G-17 Hava modeli açıklaması

Bu serinin Klipsch akustiği hakkında kullanıcılardan gelen geri bildirimler çok çeşitli şekilde bulunabilir. Her şeyden önce, sahipler kalitatif bir difüzörden bahsediyorlar. Faz inverteri kontak tipi uygulanır. Subwoofer'ın gücü 130 vat'a eşittir. Müşterilerin geribildirimine inanıyorsanız, bağlantı sorunları çok sık ortaya çıkmaz. Cihazdaki hoparlörler bakır kaplama ile kullanılır. Hoparlör sisteminin asgari frekansı 12 Hz'dir. Kolonlar üretilir, genellikle siyahtır. Arka paneldeki hat konektörü sağlanmıştır. Belirtilen sistemi 34300 ruble'lik bir fiyatla satın alabilirsiniz.

G-20 Hava ile ilgili bilgiler

Bu Klipsch akustiği kablolu difüzör ile satılmaktadır. Cihazın gücü 140 W'ya eşittir. Enerji tüketimi parametresi düşüktür. Alıcıların incelemelerine inanıyorsanız, bas refleksi çok sık kırılmıyor. Bu hoparlör bir hat konektörüyle bağlanmıştır. Standart setteki kablo bir PC adaptörü ile birlikte verilir.

Minimum oynatma frekansı 15 Hz'dir. Çok kanallı parça cihazı destekler. Ses basıncı parametresi 110 dB'dir. Difüzörün iletkenliği yüksektir. Bu hoparlör sisteminin eşik direnci 30 Ohm'dur. Ekran bakır tipindedir. 43 bin ruble fiyatla bu hoparlör sistemini satın alabilirsiniz.

Klipsch F2 Yorumlar

Akustik Klipsch F 2 kaliteli bir bas refleksiyle üretilmiştir. Kişisel bir bilgisayar için model mükemmel şekilde uyuyor. Alıcı için, cihazda ayrı bir çıkış kullanılır. Bu durumda difüzör geçici bir tip olacaktır. Hoparlördeki yükseltici bir uzatma kablosuyla kullanılır. Kablo standart olarak bakır örgü ile birlikte verilir. Modelde frekans kesintileri nadiren görülür. Subwoofer'ın gücü 130 W'tır. Hoparlör sistemindeki güç tüketimi parametresi yüksek değildir. Cihaz genellikle gri renkte yapılır. Belirtilen serilerin akustik sistemi 34600 ruble'lik bir fiyata satılmaktadır.

Klipsch Heresy III karakteristikleri

Akustik Klipsch Heresy III, mikserler için çok uygundur. Her şeyden önce kompakt boyutlardan bahsetmek önemlidir. Dağıtıcı iyi iletkenliğe sahiptir. Hoparlörler 2 mV için kullanılır. Ayrıca, modelin faz-çeviricisinin yüksek bir negatif direnç parametresi ile eşleştirildiğini not etmek de önemlidir. Minimum frekans 14 Hz düzeyindedir. Subwoofer'ın nominal gücü 150 W'tır. Belirtilen serilerin sadece 22800 ruble olabilen özel bir mağazada akustik bir sistem satın alın.

CA-800 model açıklaması

Belirtilen akustik Klipsch incelemeleri iyi eğilimli olma eğilimindedir. Cihaz öncelikle kişisel bilgisayarlar için uygundur. Kitteki kablo bakır örgüyle birlikte kullanılır. Cihazdaki ekranlama manyetik türdedir. Difüzör 4 mikron iletkenliğe sahiptir.

Hoparlörlerin hassasiyeti maksimum 2.1 mV'dir. Subwoofer'ın çok gücü var. Bununla birlikte, çok fazla elektrik harcadığına dikkat etmek önemlidir. Ses basıncı parametresi yaklaşık 120 dB dalgalanıyor. Minimum oynatma frekansı 15 Hz'dir. Aygıtı bağlamak için seviye seviye portu arka paneldedir. Akustik bir sistem satın alabilmeniz için 45 bin ruble fiyata alabilirsiniz.

Cihazla ilgili geri bildirim CA-900

Bu konuşmacı Klipsch iyi eğlenme eğilimindedir. Müşteriler onu kaliteli difüzörler için övdü. Cihazın iletkenliği 4.6 mikrondur. Hoparlörlerin hassasiyeti en az 2 mV'dir. Sistem, üreticinin frekans azaltmasından sağlanır. Karıştırıcılar için cihaz uygun değildir. Minimum frekans 12 Hz'dir.

Bas refleks dönüştürücü kullanılır. Koruma sistemi mevcut değil. Bu durumda doğrusal bağlantı noktası sağlanmıştır. Cihaz genellikle gri renktedir. Dizinin akustik bir sistemi satın almak 33700 ruble'den fiyatlandırılabilir.

Klipsch RF 82 Yorumlar

Klipsch RF 82'nin birçok avantajı vardır. Bunların arasında nitel bir dağılım kaydedilebilir. Maksimum frekans ayarı 230 Hz'dir. Manyetik parazitlere karşı koruma sistemi sağlanmıştır. Faz-çevirici, komütasyonlu bir tiptedir. Alıcının altındaki bağlantı noktası bir modele sahiptir. Hoparlör sisteminin minimum frekansı 10 Hz'dir. Cihazın doğrusal portu. Ses basıncı parametresi 130 dB'e eşittir. Subwoofer, bir adaptörle birlikte kullanılır. Cihazın gücü 125 vattır. 54 bin ruble için bu serinin akustik bir sistemi satın alınabilir.

KC-25'in Özellikleri

Bu Klipsch akustiği iki difüzörle yapılır. Faz-çevirici bir dönüştürücü ile birlikte kullanılır. Amplifikatör, standart kablolu bir tip olarak kullanılır. Müziğin ses kalitesini artırmak için bir filtre kullanılır. Modelin doğrusal bir portu var. Gerekirse alıcı bağlanabilir. Maksimum ses basıncı seviyesi 120 dB'dir. Kablo standart olarak bakır örgü ile birlikte verilir. 35.000 ruble fiyata sunulan akustik bir sistem satın alın.

Model açıklaması KC-30

Bu Klipsch akustiği bir delikli difüzör ile yapılır. Toplam olarak, model iki amplifikatör kullanıyor. İçindeki iletkenlik parametresi 2.3 μ'dir. Hoparlörlerin duyarlılığı 5 mV düzeyindedir. Bas refleks bağlantı noktası astar olmadan kullanılır. Subwoofer'ın gücü 135 watt'a eşittir. Hoparlör sisteminin minimum frekansı 10 Hz'dir.

Model için manyetik ekranlama yok. Boyut açısından, cihaz kompakt olarak adlandırılmaz. Alıcıların geribildirimine inanıyorsanız, müzik çalma kalitesi çok yüksektir. Uzmanlar, cihazın az elektrik tüketdiğini söylüyor. Bununla birlikte, kablonun örgü yapılmadan yapıldığından bahsetmek önemlidir. Dağıtıcı periyodik olarak savaş verebilir. Modelin ses basıncı parametresi düşüktür. 43600 ruble'lik mevcut hoparlör sistemi için.

Cihazla ilgili geri bildirim KC-33

Klipsch'in akustik kiti, derlemelerin genellikle iyi geçtiğini belirtti. Mükemmel ses kalitesi için övgü sahipleri. Cihazda çok kanallı bir oynatma sistemi var. Bas refleksi bir dönüştürücü ile birlikte kurulur. Bu durumda amplifikatör 5.6 mikron iletkenlikle uygulanır. Hoparlörlerin hassasiyeti 3 mV'dir.

Müşterilere inanıyorsanız, kabloyla ilgili sorunlar nadirdir. Cihazın manyetik koruması sağlanmıştır. Doğrudan difüzör 90 vatta kullanılır. Hoparlör sisteminin minimum frekansı 16 Hz'dir. Model gri veya siyahtır. Bu durumda filtre dürtü tipindedir. Satın alınacak bir akustik sistem 32800 ruble'den fiyatlandırılabilir.

CP-6

Bu hoparlör sistemi bir amplifikatör ile üretilmiştir. Bu durumda difüzör iyi iletkenliğe sahiptir. Çoğu uzman, cihazın nadiren parçalandığını söylüyor. Akıntıya karşı koruma sistemi sağlanmıştır. Frekans en az 13 Hz'dir. Subwoofer 130 vat için tasarlanmıştır. Elektrik tüketimi düşüktür.

Bas reflektör bağlantı noktası bir adaptör olmadan kullanılır. Koruyucu manyetik bir türe sahip. Bu durumda kablo bakır örgüyle korunmaktadır. Kolonun boyutları sıkıştırmak zor. Model çoğunlukla siyah renkte üretilir. Zamanımızda bu hoparlör sistemini edinmek 25 bin ruble'den fiyatlandırılabilir.

CP-7'nin Özellikleri

Bu zemin akustik Klipsch güçlü bir subwoofer ile üretilmiştir. Cihazın minimum frekansı 12 Hz'dir. Aşırı gerilim koruma sistemi sağlanmıştır. Hoparlör sisteminin maksimum frekansı 130 Hz düzeyindedir. Faz-çeviricinin iletkenliği 3,4 mikrondur. Hoparlörlerin duyarlılığı 1,2 mV'dir.

Uzmanlara inanıyorsanız, faz-invertör çalışmalarındaki arızalar nadirdir. Kablo bakır örgüyle sağlanır. Uzunluğu 1.6 metredir. Koruyucu manyetik bir türe sahip. Ses basıncı indeksi en az 30 dB'dir. Bu akustik sistemin fiyatı yaklaşık 63500 ruble dalgalanıyor.

CP-8 model açıklaması

Bu serinin akustik sistemi bir takım avantajlara sahiptir. Her şeyden önce, uzmanlar yüksek frekanslı bas refleksini not eder. Sinyalin sınırlayıcı iletkenlik parametresi 3.5 μ'dir. Hoparlörlerin hassasiyeti 3 mV'dir.

Aşırı gerilim koruma sistemi yüksek kalitede. Difüzör, bir amplifikatör ile standart olarak kullanılır. Toplam olarak modelin iki filtresi var. Bu hoparlör sistemi çeşitli renklerde mevcuttur. Tasarım gereği çok seviyor. Ayrıca kaliteli bir kablo bulunduğundan bahsetmek de önemlidir. Örgü korumadan korunmaz. Subwoofer 140 vat için tasarlanmıştır.

Doğrusal kapı bir taneye ayarlanmıştır. Alıcı belirtilen hoparlör sistemine bağlanabilir. Arka panoda bir koaksiyal çıkışın bulunduğunu söylemek de önemlidir. Standart setteki adaptör mevcuttur. Bu serinin kullanıcıya 34 bin rubelik bir fiyata alabileceği bir model satın al.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.