Spor ve SağlıkKas yapmak

Gücü görevi herkes için değil - bir kolunda çekerek.

Birçoğumuz okulda beden eğitimi dersleri hatırlıyorum. kızlar halat, iyi, erkek çubuğunda sınıfını göstermek öğrenmek zorunda kaldı. Evet, pull-up. Bazıları için bazı alçaklık için tatil oldu. Tüm fiziksel eğitim bağlıdır. aktif spor katılan çocuklar, çubuk üzerinde çekerek kendi programında bulunmaktadır. Bu kuvvet, bir iyi egzersiz sırt ve biceps geliştirir olan omuz kasları. Her kavrama bağlıdır. pull-up yaygın türleri düşünün.

Birçok direkt kavrama Tanıdık önkol fleksör üzerindeki yükü odaklanır. Aktif çalışan sırt kasları. Birçok sporcu bar ve göğüs için geniş tutuş pull-up egzersiz arkasından gelir. Böylece, kanatlar, üst çalıştı trapezius kasının. İyi meme Çekme, vücudunuzun daha geniş olun. Benzer bir egzersiz sadece başını yürütülmesi, iyi kanattaki orta bölümünü pompalanan. Ters tutuş doğrudan pompa biceps kullanma. Eğer omuz geniş kazanmak ister misin? Dar kavrama sadece iyi gelişmiştir Serratus kas. Sistematik olarak er ya da geç, atlet tek seferde 20 veya daha fazla barfiks yapacak, egzersiz. böyle zirvelere ulaştığında, sen bir yandan barfiks yapmak deneyebilirsiniz.

Her sporcunun tek üst kolu kullanırken bara çene kaldırma en az bir yapabilirsiniz. Eğer pull-up ise 20-25 kez, onun mutlak gücünü arttırmak mümkün olacaktır hangi yardımı ile eğitime başlamalıdır. Bu egzersiz ekipmanları olarak ikincildir. Eğer bir yandan, bir yukarı çekerek yürütmek sağlayacak ana unsur kas gücü. Bunu yapmak için, ağırlıklarla çalışmak gerekir. Bu ekstra ağırlığı iki elle takip etmek için, demek ki. unutmayın güç pençesinde. geleneksel bir genişletici ile tren fırçası. Buna ek olarak, çubuğun üzerinde bir havlu atabilir ve ona sarılarak, yakalamak. önemli ölçüde tutunma gücünü arttırmak için basit bir yol Böyle.

Her durumda, çekme tekniği uyulmalıdır. Egzersiz sırasında, ikinci el vücudunuza yakın tutmak en iyisidir. Bu göğüs uymalıdır. Bu şekilde iniş kolay kontrol edecek. Güçlü sırt kasları sağlar. Genellikle genç sporcular, bir yandan yukarı çekerek gerçekleştirerek, kendi dengesini kaybeder. Böyle hoş olmayan kusur önlemek için, vücuda yaklaşacak şekilde kol çalışmaya devam etmek gereklidir ve ikinci uzuv vücuda yakın bastırdı. Bir yandan birinci pull-up sırasında kendi zayıflıklarını göreceksiniz. kelimesini inanın, böyle olacaktır.

Tüm gaffes ortadan kaldıracak bir kaç egzersizleri düşünün. Katı ipin birkaç metre atın. kol demiri üzerinde ağırlığı ve perekin'te yük 11 kilogram bir ucunda atmak. Yatay çubuğunda elini Çalışma ve ipe ikinci. Yani sıkarken boştaki elinizi kontrol etmeyi öğrenmek. tüm yükü çalışan üst ekstremite düşecek. Bir kişinin bir kaç yıl çubuğunda yapan olur, ancak hiçbir sonuç yok. Eğer zor bir yandan yukarı çekerek verildi ve parmaklarınızla ikinci uzuv ile kendinizi yardımcı olmaya çalışırız bulursanız. İlk başta, dört, sonra üç, iki ve bir parmak kullanılmaktadır. Yavaş yavaş, gerekli güç kapasitesini kazanacaktır. Birçok yardım negatif çekme sözde. Bu egzersiz de önkol ve göğüs kaslarını çalışıyor.

Güçlü beden ve insan ruhunun çok - Yukarıdaki materyalin bakıldığında, kişinin kolunda çekerek izler. Ana kasıtlı göreve gidin. Ancak, aşırı egzersiz vücudun tükenmesine yol açacaktır. 3-4 gün bir hafta sürer. Bu yeterli olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.