SağlıkMüstahzarlar

"Grammidin" ilaç. kullanma talimatları

Tabletler "Grammidin" el KBB ve diş pratikte topikal kullanım için antiseptik olarak tarif eder. enflamatuar, enfeksiyöz tip farenks ve oral kavite patolojisinde de etkili ilaç kombinasyonu. Gibi, bir ilaç aktif maddeler setilpiridinyum klorür içerir ve sitoplazmik zarının geçirgenliği artar nedeniyle S'in ikinci faaliyet mekanizması gramisidin bakteriyel hücrenin. Bu onun direncini ihlal ve ölümü hızlandırır. Gramicidin Cı antimikrobiyal aktiviteye sahiptir karakter bakteriler ağız boşluğu içinde enfeksiyon hastalıklarının sebep ifade yer alır. Setilpiridinyum klorür antiseptik bir maddedir. Bileşen patojen bakterilerin büyüme ve üreme önler. ilaç "Grammidin" (kullanıcı el kitabı, bu gösterir), iltihaplanmayı azaltır antimikrobik bir etkiye sahiptir, rahatsızlık ve boğaz ortadan kaldırarak, smyagchayusche kolaylaştırıcı yutma hareket eder. rezorpsiyon tıp işleminde patojenik bakterilerden ağız ve yutak mekanik temizlik sağlar hipersalivasyon, kışkırtır.

tanıklık

ilaç "Grammidin" (bu teyit kullanım talimatları) stomatit, diş eti iltihabı, anjin, periodontit, farenjit, bademcik iltihabı için tavsiye edilir.

dozaj rejimi

Means on iki yıl olan hastalarda önerilir: 1 tablet çok dört kez gündüz. 1 tablet veya iki kez bir gün - 4 ila 12 yaş arasındaki çocuklar için. İlacı sonra gıda tüketmek ve bir iki saat boyunca içilmesi tavsiye edilmez.

Kontrendikasyonlar

İlaç "Grammidin" (talimatı bu konuda uyarıyor) (özellikle ilk trimesterde) gebelik sırasında, dört yaşına kadar atanmamış, emzirme. Kontrendikasyonlar bireysel intolerans bileşenleri anlamına gelir içerir. Gerekirse, emzirme beslenme sırasında ilaç durdurulur kullanın. dört yıl olan çocukların tedavisi uzmanı kontrol edilmelidir.

yan etkiler

Tıp, uygulamada gösterdiği gibi, iyi her yaşta tolere. aşırı duyarlılık temelinde deri döküntüsü, tahriş, kapağın kuruyana şeklinde alerji gelişebilir. advers reaksiyonların durumunda yer almayan ve hiçbir bozulma ya ilacın kullanımını askıya alması gerekir ve doktor ziyaret etmek terapötik etkisi ile, özet olarak tanımladı.

İlaç "Grammidin". Talimatlar. Fiyat. ek bilgi

Uygulamada, aşırı doz vakası. Teoride, belki görünüş olarak hazımsızlık bozuklukları, vertigo. yardım önlemlerinin Önerilen standart. ilaç "Grammidin" reçeteli ilaçlar izin verilir (kullanım talimatları bu tanıklık). Bir antimikrobiyal etkisi, sistemik veya lokal kullanım var diğer ilaçların etkinliğini arttırmak için yeteneği anlamına gelir. İlaç imal tarihinden itibaren iki yıl içinde kullanılmak üzere izin verilir. Depolama çocukların erişemeyeceği gerçekleştirilir. ilaç maliyeti yaklaşık 150 ruble.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.