Spor ve SağlıkKas yapmak

Nasıl egzersiz yoluyla karın yağ çıkarmak için?

Düşünme, karın yağ nasıl kaldırılacağı, kızlar bir sürü spor salonuna hemen gönderilir ve uzmanlar basından rakamları dönüştürme başlatmak için tavsiye edilir. Günlük hayatta sırasında karın kaslarının beri diğer gruplardan farklı neredeyse etkilenmez, spor salonunda antrenman kapak ve salıncak basın ve bu tür egzersizler artan önem verilmelidir gerekmektedir. Karın bölgesinde kas sistemini güvenliğini - çünkü hatta doğal korse göbek yoksun rahat bir pozisyonda yalın kadınlarda düz bir karna almak için anahtar çirkin kıvrımlar oluşturarak, sarkmaya başlar.

karın yağ çıkarmak için nasıl Önerileri belirli kurallara göre basın sallanan içerir ve bunu elde etmek için etkili çalışma yapılması için plan hangi gün ve belirli saatleri üzerinde, başlangıçta düşünmek arzu edilir düz bir karın. Bu vücut yağ yakma en hızlı gerçekleşir ve bütün gün bağlı kasların tonu içinde mide pompalamak için nasıl Öneriler, sabah gösteri faaliyetleri içerir. Ancak, eğitimden sonra iki saat olmamalıdır ve sadece tek bir şey seçmek zorunda öğle yemeğinden sonra basın, olamaz sallanmaya - kahvaltı ya da egzersiz ya.

Özellikler egzersizleri: karın yağ çıkarmak karın şeklini not aynaya bakmak ve almak gerekir ne etkisi dikkate almak nasıl düşünmek. Örneğin, tamamen farklı eylemler gerektirir ve karın vücut yağ yakma için biraz egzersiz gerekir göbek şişkin ortadan kaldırmak için. şişirmek için nasıl Önerileri karın kaslarını, doğru bir şekilde yapılması durumunda yerine yağ çekici "blok" sağlayacak eğimli bankta özel eğitim uygulanması için sağlarlar.

Bacaklar bankın tepesine bağlanır ve daha sonra yaygın hatalardan kaçınarak, "büküm" olarak adlandırılan egzersiz yapmak gerekir. Ancak, diz gövde yükseltmek ve daha sonra alt sırt çünkü bu tür bir uygulama egzersiz kendisi neredeyse etkilenmemiş basın içinde, çok verimsiz olduğunu ve vücudu yükselterek interkostal kaslar tarafından üretilir. mideyi nasıl kaldırılacağı anlamak için, ilk basın eğimli değildir salıncak ve yatay tezgah kullanarak küçük bir uygulama olabilir.

vücuda pres tezgahı üzerinde sallanan ve bunlar gövdede doksan derecelik bir açıyla böylece bacaklar asansör ederken ellerini presler. egzersiz sırasında hareketleri zaman - özellikle aldığımda, bunun basına açık kendi eylemleri konsantre gereklidir. güzel "küpleri" almak için başarısız tam bir egzersiz olmadan, oblik ve dış karın kaslarının unutmayın.

Sen bankta başka basit egzersiz kullanabilirsiniz. , Destek kullanılarak ayak sabitleme ve bir baş kat elde edecek şekilde geriye doğru eğilmiş, bir tezgah üzerinde oturmak bu konumda biraz dinlenmeye ve yavaşça yükselir. Bu egzersiz yavaş tempoda yapılacak olmakla birlikte, zamanla o kaleye başının arkasında ellerini bağlama, biraz daha zor olabilir.

Sonuç: bir komplekste görev yaklaşım emin olun karın yağ çıkarmak konusunda tavsiye göz önüne alındığında, çünkü herhangi bir pompalama ortamı kendisinin yeterli ne de egzersiz yapmadan diyetleri yorucu değil. Sen, aşırı yemek unutmak orta yemek ve düzenli olarak kasları eğitmek gerekir karın, ama aynı zamanda çok aktif olarak devreye girer. sadece eğitimli kaslar kalori mümkün olan maksimum sayıda yakmak ve yirmi dakikalık yardımcı metabolizmayı arttırabilir unutmayın sabah dürtmek. Her zaman kendini alıştırmak zamanki gevşemiş bir durumda göbek şişkin alışkanlığı kurtulmak edecek ve normal karın tonu oluşturmak için yardımcı olacaktır kas mide kasılmaları, korumak için emin olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.