OtomobilArabalar

Neden önden çekişli?

Hemen hemen bazı araçların tasarımında herhangi bir fark acı anlaşmazlıklara yol açar. Bu işlem için kullanılan yakıt kullanan içten yanmalı motor tarafında, burada Bu böyle devam direksiyon, ve. Çok yaygın Bugün anlaşmazlık nedeni kullanılmış bir Japon teknoloji ve yeni yerli arasında bir seçimdir. önden çekişli veya arkadan Ama (çok cihaz avtomoboliya tecrübeli değil) çoğu insan daha iyi olup olmadığı konusunda tartıştılar?

onun seçenektir her parti lehine argümanlar bir demet getirebilir, çünkü bu, durmadan konuşabiliriz. sürücüde bir fark vardır çünkü eğer Genellikle bu tür tartışmalarda, bir son vermek için imkansız, sonra varyantların her bakış açılarını savunmak için hazır hayranınız var.

Otomotiv endüstrisi payı ise ön tekerlekten çekiş, arkadan çekişli ve dolu. Yukarıda biri ile ilgili olabilecek birçok varyasyon vardır. Her birinin artıları ve eksileri vardır. Örneğin, izin vermeyecektir sürüklenme önden çekişli yürütmek için. Ama bu birkaç kişi kaygan veya ıslak yollarda manevralar gerçekleştirmek için gerekli değildir, unutmayın.

Genellikle bunlar temel farklılıklar var, bir viraj gelen bir acil çıkış her sürücü tipi sürücüsünden özel bir işlem gerektirir dikkati çekiyor. bir patinaj çıkmak için, önden çekişli üzerine basın sürücüyü zorlar , gaz pedalının ise arkadan çekişli araba gereklidir azaltmasını, tam tersine,. Batı sürücü eğitimi sınıfları iki aşamaya ayrılır ve onların öğrencilere her durumda sürüş ince noktalarını öğretmek nedeni budur.

Bir süre kadar Önden çekişli yoktu. Daha önce, makine motoru arka aksa gidiş driveshaft buna bağlantıyı kolaylaştırır olarak boyuna yüklü. Ama bugün durum farklıdır ve motordan önden çekişli otomobillerin bir tork tekerleklere doğrudan iletilir.

Nedeniyle son yıllarda böyle bir aracın iyi manevra popülerlik, daha fazla büyüyor. Son zamanlarda Almanya'da haberi geldi BMW önden çekişli da yüklenecektir. Büyük olasılıkla, 2020 yılına kadar bu markanın bu araçların bazı toplamın% 40'ını ulaşacaktır. Her zaman BMW posterior üreten çünkü duymak alışılmadık, veya en fazla olduğu dört çeker arabalar.

Muhtemelen, önden çekişli sürücülere kendi avantajları çekiyor. sürüklenme izin vermez kalite önden çekişli düzenlemek ama araba daha iyi dümen olsa Ve daha kışın yönetiminde kullanışlı, hem de böyle bir sistemdir ucuz, kolay ve basittir. Arabanın nihai fiyat Son etkisi. onların arabalarında Önden çekişli BMW yakın gelecekte kurmayı planlamaktadır.

Doğruyu söylemek gerekirse bu sistem mükemmel değildir unutulmamalıdır. Tasarımı sayesinde, bu dönüş yarıçapı artar, hem de arabanın içinde kuvvetle motorun titreşimini hissetti. Hızlanma sırasında direksiyonu sallayarak görülebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.