OtomobilArabalar

Farklı araçlarda 100 km'de benzin sarfiyatı nedir

Araba şimdi çalışmıyor gündüzleri birçok yerde ziyaret ve kritik iş sorunlarını çözmek için zaman mümkün olduğu kadar modern insanın, teşekkür ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Ancak, dört tekerlekli bir arkadaşı, zamanında kaynağı ihtiyacı çoğu durumda hangi benzin gibi davranır ve yakıt fiyatı daha yüksek ve daha yüksek olmaktadır olarak, daha fazla sürücüler endişe ne 100 km başına yakıt sarfiyatı?

Şu anda, otomobil filosu da, markaların çok dört arkadaşları üretmek, lider otomobil, modelleri onlarca vardır. Hemen hemen her ortalama aile aile hedef (iş, eğlence, seyahat ve benzeri) için serbestçe hareket edebilmektedir hangi en az bir araç vardır. Rus pazarında temsil edilen tüm markalar sayarsak, 100 km başına kendi yakıt tüketimine sahip, her biri birkaç yüz araçlar alabilirsiniz. Ancak, her araç sahibinin dikkatle birkaç anahtar nokta vardır çünkü, küçük bir yakıt tüketimi ile bir arabası var da avantaj ama dezavantajları, sadece düşünmelisiniz.

Her şeyden önce, arabada hiç yakıt öncelikle bağlı olduğu anlaşılmalıdır motorun hacmi, hem de makinenin yakıt sisteminde. Bir yanıcı karışım kompakt araç için daha fazla yakıt ihtiyaç yaratmak çünkü "demir at" ve benzin tüketiminin daha güçlü motor, daha yüksek olacaktır. off-road, hem de dağlık arazide sürüş güçlü araba önemli avantajlar olduğu gibi Ancak burada, bu avantajları vardır. Ülkemizde çok popüler şaşmamalı 100 km yaklaşık 15 litre başına ortalama yakıt tüketimine sahip olmasına rağmen, dört çeker cip, var ama hala aktif zengin sahipleri tarafından satın aldı. Burada, için artan yakıt tüketiminin yerli yolların çoğunluğu için çok önemlidir kötü yüzeyi ile yolda giderken, hatta güvenilirlik ve ek konfor olsun.

Ne yazık ki, bizim insanların çoğu zengin de kendilerini yok, bu yüzden yakıt tüketimi sorunu ortalama geliri olan bir aile için en önemli olmaya devam etmektedir. Son zamanlarda, yolda daha sık vb Daewoo Matiz, Volkswagen Polo Chery QQ ve türü için küçük arabalar bkz mono. Özellikle dar yerlerde, şehirde rahat hareket etmesi için tasarlanmış Bu küçük kompakt otomobiller. Küçük boyutu ve düşük yakıt tüketimi , özellikle kadın nüfusta, onları çok popüler hale. Yargıç kendiniz için, bu arabanın 100 kilometre başına benzin tüketimi yaklaşık 5 litredir. Bu etkinlik, bu arabalar nedeniyle yakıt enjeksiyonu, aynı zamanda, araç ergonomi dahil edilmiştir son tasarım çözümleri, (böylece aerodinamik şekil, düşük açılış ve) için gönderilmiştir. Bu arabanın tek dezavantajı küçük bir salon ve büyük boy kargo taşımacılığı için uygun değildir küçük bagaj bölmesi vardır. Diğer tüm açılardan hangi harika bir araba benzin tüketimi 100 km başına inanılmaz Herhangi bir araba tutkunu memnun.

Bu makaleyi Sonuç olarak ben bir seçim önünde araba dikkatlice bunu kullanacağız ne amaçla düşünmek gerekir gerçeğine okuyucuların dikkatini çekmek istiyorum. Eğer minimum yakıt tüketimi ile uygun ve kompakt araç size en uygun olacak ise, metropol içinde bütün zamanını harcayan bir şehir kişi iseniz. Uzakta ormanlar ve dağlarla içine almak için balıkçılık ve avcılık düşkün yanı sıra değilseniz, size dört çeker araba gibi olacak. Hatta en kötü hava koşulları ve yoğun kar birikintilerinin içinde, sen evine almak gerekir çünkü kırsal kesimde yaşayan durumunda, araç seçimi dikkate yol yüzeyi durumunu almalıdır. 100 kilometre başına benzin tüketimi her zaman bir araba seçiminde belirleyici bir rol oynamadı nedeni budur.

Size iyi şanslar otomobil ve düz yolların seçim!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.