SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Hormon testosteron - düzeyini artırmak ve yaşlanmayı geciktirmek için nasıl

O yıllarda maalesef erkekler üzerinde de tesirini. Bu etki özel değişiklikler yansıtılır. Bellek orada mide ve aynı zamanda zayıflatır, bozulmaya başlar erkeksi gücü. Tüm bu değişiklikler doğrudan erkek hormonu ile ilgilidir - testosteron. otuz sonra vücut yavaş yavaş bu hormonun üretimini azalmaya başlıyor. Ve elli yıl seviyesi iki kez düşer. Bir gençlik faaliyeti ve daha güçlü seks testosteron üretilir ne kadar doğrudan bağlıdır. düzeyini artırmak için nasıl - Bu beşinci on yıl işlem gören erkek, birçok temsilcilerinin karşılaştığı bir sorudur.

Bu sorunu çözebilir. Ancak bunu yapmak için bir doktor gözetiminde en iyisidir. O, her şeyden önce olduğunu gerekli onaylamak için gerekli testleri yapmak için testosteron artışı. atlamış olması, ayrıca zayıflık, sağlığın bozulması, osteoporoz, kilo alma gibi nedenlerle belirlenebilir, cinsel aktivite ve kellik azalmıştır. Kenara fiziksel dan da bu tanıyı doğrulayan birçok psikolojik işaretler vardır. Bu genellikle denir orta yaş krizi. Ve bu işaretler ilgisizlik, depresyon, sinirlilik, düşüş havasında, ağlama ifade edilir. Birçok erkek onun özel hayatında veya kariyerinde umutlarını gerçekleştirmek için başarısız olduğunu hissediyorum.

Böylece, bütün bu sorunların ana nedeni - testosteron. Vücutta kendi seviyelerini artırmak için nasıl bir doktor isteyebilir. Sadece o neyi dozlar, belirli bir hastayı almak mümkün olduğu ilaç ve tam olarak belirleyebilir. bu ilaçların uzman gözetimi olmadan alınırsa Sonuçta, sadece zarar verirler. Onlar kendi organizmayı üreten hormonların baskılanmasına, yol açacaktır.

Bu sorunu çözebilir ilaçlar için çeşitli seçenekler vardır. En yaygın tabletlerdir. Ayrıca popüler ve cilde uygulanır merhem. Bunlar yavaş yavaş vücuda emilir ve en güvenli olarak kabul edilir. Bu merhem ve sonra bütün gün uyguladıktan sonra duş sabah Yeter, sen bir enerji destek alabilirsiniz. Cesedi girmek için izin veren başka bir seçenek yoktur , testosteron artırmaktır seviyesini. Bu deri altına implante edilen bir uzun etkili kapsül. Bu ikame edilebilir ve hormon yama, sırasıyla, gövde yapıştırılmıştır.

Ama ne yazık ki, birçok erkek bu hormonun seviyesindeki azalma sorunu çözmek için bir doktoru görmek için acele değildir. Onlar seks dükkanlarda satılan diyet takviyeleri ya da haplar, çeşitli aracılığıyla bu sorunu çözmek için çalışıyoruz. Ve istatistiklere göre, bu tür kendi kendini adam sonra beş yıl cinsel cephesinde ürolog sorunlarına gelir. Ama bu süre içinde, doğrudan testosteron azalmasına bağlı birçok hastalık vardır. Bu diyabet, koroner kalp hastalığı, hipertansiyon ve pek çok diğer hastalıklar. Ve sonra o zaten sadece ürolog de, tedavi edilmesi gerekir, ama aynı zamanda klinikte doktorların yarısı.

zamanında, bir uzmana çekinmeden Ve eğer düşük testosteron neden problemlerin çoğunu önleyebilirsiniz. Erkek bedeninde onu geliştirmek için nasıl zaman bu sorunu çözmek için zaman, deneyimli bir üroloji uzmanına söyle. Uygun hormon terapisi seçecektir. Hastalık çalışmıyorsa eğer, yılda testosteron dört enjeksiyonları vücutta bu hormonun sağlıklı seviyesini korumaya yardımcı olacaktır. İlacın alımından sonra İyileştirmeler neredeyse hemen ortaya çıkar. Adam daha ince hale gelir ve ekstra ağırlık sıfırlar. Ve bir bel azalma sadece bir santimetre ve en fazla üç oranında kalp krizi riski azaltılmış. Testosteron ayrıca kandaki şeker ve kolesterol seviyelerini normalleştirmek için yardımcı olur. Kan basıncını normalleştirir ve inme tehdidi azaltır. Eh, ve potens ve canlılık içinde bir iyileştirme olarak biz bahsetmiyoruz.

Ama bildiğiniz gibi, korunma tedaviden daha iyidir ve ucuzdur. Sağlıklı bir yaşam tarzı testosteron sıkıntısı sorunu ortadan kaldırmak için yardımcı olabilir. Sen engel olmaz sigara, daha az alkol ve egzersiz çıkmak gerekir. da vardır testosteron artırmak ürünleri. ılımlılık, yumurta, meyve, fındık ve sebzelerden, fasulye ve süt ürünlerinde bu istiridye et. Dengeli bir diyet toplarken, bu tür hoş olmayan yaşlanma belirtilerini geciktirmek olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.