Yiyecek ve içecekŞaraplar ve alkollü içecekler

Mikado şarabı Japon tarzında bir üründür

Çok uzun süre önce Rus mağazalarının raflarında - "Mikado" şarabında çok ilginç bir ürün ortaya çıktı. Alkol miktarından daha fazla lezzet ve aroma değeri olan zayıf alkollü içecek severler için tasarlanmıştır.

Ürün Tanımı

Şarap "Mikado" aynı marka altında üretilen bir üründür. Feodosia semtlerinden birinde bulunan "Kırım Şarap Evi" şirketinde yaratılmıştır. Mikado şarabı, doğal etil alkol, reçete, meyve suyu konsantresi, kurutulmuş meyvelerin infüzyonu ve doğal şaraba ek olarak doğal tatlandırıcı içermesi nedeniyle daha çok bir içki gibidir. Hepsi birlikte, oldukça rafine edilmiş bir tada, hoş bir aromaya ve kadifemsi uzun tatlılığa sahip bir ürün oluşturuyorlar. Tabanı oluşturmak için Aligote, Sauvignon, Rkatsiteli, Riesling ve Chardonnay gibi popüler üzümlerden yapılmış şaraplar kullanılır. "Mikado" şarabı piyasada iki konumda temsil edilmektedir: beyaz ve kırmızı. Renk, son aşamada (beyaz erik, siyah kuru üzüm ve diğerleri) içeceğe eklenen bileşenlere bağlıdır.

Bu şarabı yapma teknolojisi eski Japon yemek tariflerinden alınır. Bitmiş ürüne çilek ve meyve sirkelerinin eklenmesi tat ve aromatik özelliklerinde bir artışa neden olmuştur. Japon şarap yapımcılarının sırrı budur.

Kamuoyu

Müşteriler yeni Mikado şarabını nasıl algıladılar? Bu ürünle ilgili incelemeler farklı duyulabilir. Bazıları böyle bir içeceğin şarap olarak bile bilinemeyeceğini iddia ediyor. Kalesi yüzde 11'den fazla ulaşmaz. Onların görüşüne göre, biraz para katmak ve gerçekten iyi bir ürün satın almak daha iyi.

Diğerleri Mikado'yu çok ilginç ve olağandışı bir şarap olarak görüyorlar. Eklenen katkıya karşılık gelen belirgin bir renk vardır. Tadı oldukça zengin ve çok hoş. İçinde, genel üzüm arka planında, eklenen meyvelerin notaları açıkça ayırt edilir. Çok sıradışı ve aynı zamanda güzel. Doğru, ürünün biraz utanç verici raf ömrü. O sadece 4 aylıktır. Ancak uzmanlar, şişenin şişede henüz çökmediği durumda içeceğin bir yıla kadar normal kabul edilebileceğini söylüyor. Sıcaklığı +8 ila +20 derece arasında değişen serin bir odada daha iyi tutun. Bu şarap, soğutulmuş (+15-17 derece) içmek ve hafif tatlılar, meyveler ve et yemekleri ile birlikte bir sindirim olarak yemek için daha iyidir. Ama bir aperatif olarak da iyi olacak.

Çeşni çeşitleri

Satışta çok farklı bir "Mikado" (şarap) var. Bu ürünün türleri ne tür bir infüzyon eklendiğine bağlıdır. En popüler olanlar arasında:

  1. Beyaz ve kırmızı erik.
  2. Kiraz.
  3. Siyah frenk üzümü
  4. Kayısı.

Üretim için sadece doğal ham maddeler kullanılır. Bu üretici markasının konumunu güçlendirmeye çalışıyor. Birçok kafe ve bar, bu şarapları kokteyller için satın alır. Karışık içeceklere güzel bir tat katıyorlar ve daha hoş kokuluyorlar. Buna ek olarak, çoğu müşteri, şişenin olağan dışı tasarımını gerçekten seviyor. Japon kiraz çiçeklerinin gövdesini andırıyor. Orijinal karakterler de etiket üzerinde görünüyor. Anlaşılmaz semboller, eski insanlara farklı atıcılar ve amfuralar bırakan eski yazıtlara benzer. Böyle bir şişeyi masaya koyup içeriğini zevkle arkadaşlarının şirketine yazmanız güzel. Çeşitli ürünler her zevke uygun seçeneği seçmenize yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.