Müzakereler

Anlaşmaya anlaşmazlıkların Protokolü - önemli bir belge

Sözleşme yapılmasında uygulaması, her ne olabilirse, içerdiği tüm noktaların uymak ve aynı zamanda onun şirketin çıkarlarını savunmak için. Bu ek anlaşmalar formları ve orada neden anlaşmazlıklar bir protokol sözleşmesine.

Karar çok soru yükseltir sırasında: ne yapacağını, protokol farklılıkları ile bir sözleşme imzalamak ya da ona ek bir anlaşma yapmak. Diğer taraf bunları imzalamak etmezse ne, anlaşmazlık taraflardan biri tarafından sözleşme imzalanması halinde ne olur? tasarım belgelerinde bazı incelikleri nelerdir? Bütün bu konularda netlik olduğunda, o zaman her şey istediğiniz yoludur.

medeni hukuk ve ekonomik nitelikteki Sözleşmeler

Tüm sözleşme şartları yasalar çerçevesinde, tabii ki, taraflar arasındaki anlaşmaya göre belirlenir. Yani hiçbir tartışma olmamalıdır. Ama tarafların çıkarları aynı olamaz. Zaten diğer tarafça sözleşme imzaladı alınan parti, sözleşmeye anlaşmazlıklar bir protokol yayınlayarak imzalamak mümkündür. Bu öneri hemen her sivil sözleşme yapılabilir sözleşme, bazı noktaları değiştirmek için. Bir sözleşme taraflarından biri zaten imzalarken Böyle bir protokol yapılır.

Anlaşmazlıklar dakika anlamını anlamak önemlidir. Örneğin, mal ödenmesinde gecikme halinde ceza miktarına tedarikçi ile kabul etmiyorsanız bir durum yoktur. değerini sınırlamaz sözleşme sağlayıcı, size onun tarafından imzalanan bir sözleşme gönderir. Bir protokol hazırlamak ve% 10 ile sınırlamak sunan kendi şartlarını ortaya. Ve tedarikçiye sözleşmenin bir kopyasını yanı sıra o imzalayıp size geri dönmeli sözleşme için anlaşmazlıkların protokolünü gönderir. sözleşmesi (imzalı ve size iade veya açmamış olabilirsiniz olabilir) anlaşmazlık protokole her iki tarafça imzalandığı zaman, vaka tartışılmaz. Uygulamada, anlaşmazlıklar protokol farklılıklar ve cezasının% 10 bir seçenek olarak kabul edilecektir.

Anlaşmazlık durumunda, bu protokol farklılıklara önerileriniz tahkim kabul edilecektir ve bunlar mahkeme ile ilişkilerde kesin bir avantaja sahip olacak. Sadece bir ihtar hatırlamak önemlidir. Sözleşme bir notla imzalanır: anlaşmazlıklar ile. Sadece ekli protokole, imzalı sözleşme alıcı, ama bu önemli kayıt olmadan sonra diğer tarafı çöpe önerilerinizi atmak ve onlar değildi söyleyebiliriz.

Hükümet sözleşmeleri ve ek anlaşmalar

içinde anlaşmazlık Protokol Devlet sözleşme Medeni Kanunu - aynı yasal norm belirler olarak, Medeni Kanununda öngörülen sözleşmenin diğer formlarından farklı değil. kullanılabilirliği sözleşmesi için uygulamalar tutarsızlık raporunda anlaşma sağlanan olmadığını söylemez. Sadece kendi öğelerden bazıları bu yasal prosedürü kullanarak değiştirilebilir.

ek anlaşmaya anlaşmazlıklar Protokol, pazarlık basit bir nedenle, örneğin anlama sahip bazı anlaşma, sözleşme için ek bir anlaşmaya varmak olası değildir. Ve sonra, imzalamak yerine, anlaşmazlıklar listesini oluşturmak el altında anlaşmayı aldıktan. Artık bu şirketin hiçbir ilişki ve onlarla birlikte gelecekte çalışmak niyetinde değilim birlikte olmak istiyorum yalnızca Böyle bir davranış mümkündür.

Tamamlayıcı Anlaşma, bir kural olarak, asıl anlaşmanın ve imzalanması sonrasında imzalanan, dolayısıyla öğelerin teknik sorunların aşılmasının her şey müzakere ve önceden kabul, anlaşma protokolüne farklılıklar anlaşma sağlanabilmiş değil kendisi için sözleşme değişen noktaları içerir iken ve sözleşme henüz imzalanmadı edilir taraflardan biri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.