Sanat ve EğlenceLiteratür

Galina Goncharova: Kitap

Galina Goncharova - Böyle romantik türler kitapların yazarı kurgu, alternatif tarih fantezi. Ki, en başarılı okuyucuların görüşüne göre, bu yazarın edilir çalışır? Kitaplar Galina Goncharova - yazının konusu.

yazar hakkında

Hakkında bu yazar çok az bilinmektedir. Galina Goncharova SSCB çökmeden önce uzun doğdu. Sovyet toplumunun gerçekleri o ilk elden biliyordu. Oktobrist ziyaret olsaydı, denemek , Pioneer beraberliği hatta belki Komsomol katılmak. O bugün nerede çalıştığını, aynı zamanda bilinmemektedir gibi eğitimin ne tür Galina Goncharova aldı. Ama o uzun bir süredir edebi çalışmalarına ilgi kanıt yoktur.

Eserlerin çoğu internet üzerinde serbestçe kullanılabilir. kitapların bazıları kağıt formatında yayınlanmaktadır. türlerin oldukça geniş bir alanda Galina Goncharova oluşturur işleri tanzim.

kitaplar

eserleri çeşitli kategorilere ayrılabilir. ilk aşk-kurgu nesir türünde oluşturulan kitapları içerir. Yani: "Mutluluğun fiyat", "Ödev", "kraliyet sarayının Yanlış Yan "hurda Karşı vampir, değil"". "Yol Ev", "Madness Ring", "Tavşan adlı kurt", "şer kökleri" tarafından yazılmış fantezi romanlarında.

Bazı kitapların Goncharova mevcut özelikleri doğasında uzay kurgu olarak. Son olarak, alternatif tarihin türün bu yazar ilgilenen taraftarların kitap sayısı. Bu arada, eserlerin çoğu Galiny Goncharovoy farklı edebi eğilimler özelliklerini bir araya getirir. sınıflandırma yukarıda verilen çünkü, koşullu olduğunu. Bu çok yönlü yazarın çalışmalarının okuyucuların yorumları nelerdir?

"Tavşan adlı kurt"

Aşk hakkında klasik peri masalı - Bu işin kalbinde. Şu güzel prenses kızı garip beyaz ve kabarık tavşan olan kurtadam, konuşur gibi bu. Sevgilisi, beklendiği gibi, eski bir aristokrat bir aileden gelir olduğunu.

Bu Zaikov ve akrabaları-kaydırıcılar arasındaki çatışmanın hikayesi ile başlar. Ana karakterin Farklılıklar ve onun volkoobraznymi anne arsa önemli bir rol oynamaktadır. Yine ana güdü sevgidir. "Tavşan adlı kurt" - okuyucu geri besleme, bir dişi fantezi çarpıcı bir örneğine göre, bir. arsa, içeriksiz basittir. Kitap öncelikle bir kadın izleyici için tasarlanmıştır.

"Yaz Staj"

Galina Goncharova başka hangi türler yazıyor? makalede bu yazarın tüm kitapları artık listelenir. Sadece özel ilgi okuyucuları hak olanlar. Bu yapıtlar arasında - "Yaz Staj". roman da romantik fantezi türünde oluşturulan ve büyü Üniversitesi bir öğrencinin hikayesinin devamıdır edilir.

Ana karakter - her yerde pratikte gönderilen Julia adında basit bir ölümlü, ve en ne bu peri krallıktır. Sıradan insan mengeneler fantezi dünyasında yaygın. prensin obsesif dikkat kurtulun ve sinsi komplo kahraman yardım diğer büyücüler stajyerlere yenmek. Bu kitap hakkında Fanlar yerli fantezi olumlu geribildirim. Galina'nın Goncharova tarafından yazılmış eserlerinin çoğu gibi, bir kadın izleyici de kitap tasarladık.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.