OtomobilArabalar

Otomobil "Ford" - tüm modeller: açıklama, özellikler, yorumlar

Ford Motor Company - otomobil ve kamyon üretiminde uzmanlaşmış Amerikan şirketi. Yaklaşık iki asır önce dünya ilk "Ford" gördü. Tüm modeller kaliteli, yüksek hız modunda ve güvenlik yüksek düzeyde bulunmaktadır.

Grubun kurucusu Henry Ford oldu. Bir şirket 1903'de kurdu. Üretilen araçların neredeyse hemen bu modeller Amerikalılar arasında bir başarı haline gelmiştir bütçe seçenekleri ve dizin etiketli A. aittir. Yavaş yavaş grubun faaliyetleri genişledi ve şimdi onun ürünler en dünya çapında pazarlarda satılan biri haline gelmiştir.

"Ford Fusion"

Ford Fusion - En başarılı kentsel hatchback, bir SUV ve minivan yüksek geçirgenliği kapasitesinin rahatlığı bir arada olduğu bir araba. onun komple set 2002 yılında Cenevre'de yılında girmiştir Bu model o tektir, Fusion sürümü ile üreticilerin en cüretkar tasarım kararları somutlaştırmak. Yorumlar sürücüler, böyle bir yaklaşımın doğru biri olduğunu düşündürmektedir.

Açıklık ve masif dingil mesafesi bir hatchback ve kompakt van geniş ve ferah bir iç mekanla SUV şasiden arabası var. koydu platformun kalbinde Ford Fiesta. Ancak, "Ford Fusion" boyutları çok selefi aştı. Boyutları: 4020h1708h1503 mm. gelişimin temel amacı araba yolcular için konfor maksimum seviyeye ve herhangi bir ek ekipman olmadan büyük yükleri taşımak olanağı vermek arzusu idi.

benzin ile çalışan 1.4 litre ve 1.6 litre Duratec motorlar, Ford füzyon. Ayrıca dizel güç türbini bazı süslerini monte edilebilir.

araba Faydaları:

  • İyi manevra kabiliyeti;
  • hız karakteristikleri;
  • geniş görüş açısı ve diğerleri.

Iç gelince, burada mümkün olduğunca gerçekten büyük ve işlevseldir: koltuk geniş çekmeceler, 337 litre kapasiteli bagaj bölmesi hacmi altında, bir tabloya koltuk dönüştürülmesi.

yokuş aşağı dağlık arazide, soğuk / sıcak hava ve için, Overdrive'ı roketleme: otomatik şanzıman 5 modları vardiya vardır.

Rusya'da, Ford Fusion Trend ve Elegance yer.

"Ford Mustang"

Pazar Yeni Ford Mustang dün gibi göründü - yani taze ve alakalıdır. Piyasada ilk görünümü beri 50 yıl - Arabada bir yıl önce onun yıldönümünü kutladı inanamıyorum! Üstelik, araba sadece gerçekten ikonik modeli olmak ve birçoğu için satın alma arzu etti, gelişmemiştir. Sadece bir hayal kırıklığı gerçeği Amerikalı arabalar "Ford" nüfusun bütçe segmenti için tasarlanmış olmasıdır. Burada her öğrenci Rusya'da "ata" binmek göze ve bu edebilir? Biz araba büyük bir şey ve maksimum şişirilmiş fiyatı yapmaya karar var. Öğrenci, her çalışanın böyle bir araba satın almak mümkün olacak değil!

Biraz tarih engel olmaz

ilk araba 60'lar haklı sanat eserleri çağrılabilir, ancak yeni çok agresif bir görünüme sahip, ancak o öfkesi çok iyidir. üç bölüme otomobile parlak renk paleti, ve tescilli optik tamamlamaktadır daha agresif bir görünüm verir.

Otomobil "Ford Mustang" derhal kendilerine aşık ve bazı şeyler memnun olamaz fark etmez, bunu anlamak ve bu haliyle sevmek gereklidir. Evet, ve her sürücü, böyle bir makineyi yaklaşacaktır. Eğer ruh ve salih ateş yakmayın kalbinde zayıf ise, o zaman bile Ford Mustang öfke frenlemek için çalışmamalıdır. Makine bir gerçeği söz yeterlidir kadar zengin biyografi vardır: bu sadece bir kardeşi Taç Victoria fazla filmlerin 2000'den fazla resim, kahramanıdır. Bu en iyi bir araba karakterize budur.

Test sürüşü Ford Mustang

Test sürpriz motorun küçük hacimde neden oldu, tam arabanın ortasında yer aldı, ama araba daha az oynak hale gelmiştir gerçeğini etkilemez. Eğer takometre iğnede gaz pedalına bastığınızda sadece kırmızı bölgeye çıkardı ve değerlendirme kanıtladığı gibi, "Mustang" iş için en rahat.

2.3 litrelik bir hacme sahip bir silindir 4 bir motor kaputu altında "Ford". Bu 309 atlar verir ve bir çubuk 407 Nm doğrudan yakıt besleme sistemine sahiptir. Bu sıradışı, ama pratikte bir minör ile 5 saniye boyunca yüze bir dizi oranı - iyi bir rakam, az söylemek. Motor sesi Bağıl, sorular ortaya, daha hızlı ve daha hızlı gitmek kamçılanıyor. Araç 1964 yılından beri mevcuttur bir araba satın alma uğruna pek odası, ama değil.

ford Odak

Otomotiv pazarı üretiminde yoksun olmamıştı ve tüm dünyada satılan en yaygın marka, biri bir "Ford" olarak kabul edilir. Şirketin tüm modeller kalıcı bir etki yapmak.

Ford Focus - akıllı araba. ilk etapta şirket için motor ve süspansiyon ve ardından aygıtlarının bir çeşittir. Birçok alıcı çok zeki yapay zeka, ancak zayıf küçük motorlu bir araç sahipsiz olduğuna inanıyoruz.

Önümüzdeki birkaç on yıl için, Ford benzer makinelerin arasında kontrol idealdir. Son zamanlarda rakipler ve daha yakın olmak, ama o Focus modeli olsa ana yolda kim anlaşılır kılmakta ve ilerlemek doğru yönünü gösterir.

Özellikleri "Ford Focus"

17 inç jantlar ile Hatchback iyi düzgünlük gösterir. Araba severler bu virajlarda nasıl davranacağını kendi izlenimlerini paylaşan ve sadece akrobasi olduğunu düşünüyorum. zor kısmı Odak, bu anlamıyla onları uçar. Bilgi içeriği, titizlik ve hassasiyet direksiyon her arabanın gıpta vardır. engin tecrübesi ile şirket sadece derin çukurlar dikkatli olmalısınız mükemmel süspansiyon oluşturmuştur. arabanın avantajı iyi yalıtım olduğunu.

Harika görünüyor, ve doğal emişli birimi yerini 1.5 litrelik Ecoboost motor serisi. Bu motor altı vitesli mekaniği ile birleştirilir. farklı ve net - Bu kutu bir zevk getiriyor. Otomobil "Ford" (bütün Odak modelleri) iyi frenleri var. Bu, etkin ve serbest dağıtılır.

Etkileyici dokunmatik ekranlı kontrol ünitesi ve yeterli klima kontrol sistemi: yeni araba tazelenmiş orta konsol var. Buna ek olarak, bir ses kontrolü seçeneği ve otopark işlevi yoktu.

İç Ford Focus

kabinde koltuk gelince, o zaman özel bir şey burada memnun etmek. Arabada, açıkçası, biraz kalabalık. Bu modelin üçüncü nesil bir ambar kamyonet yapmaya çalışan değil o zamanların standartlarına göre dizayn edilmiştir. kabinde koltuk sert ve dayanıklı. Ön tamamen unutmak zorunda kalacak, yanal destek ve arkasında oturan yolcu konforu var. onlar ön koltukta ayakları Abut sen ancak sıkışık hissedemiyorum olacağını söylemek için, onlar sadece vardır. Bu sonuçlar incelemelere dayanır. "Ford Focus" gövde küçük boyutu, 316 litre hacme sahiptir.

ford Mondeo

Ford Mondeo sadece Aston Martin tarzında bir Ford'un ızgara koymak değil Yeni araba, bu prim modellerinde münhasıran kullanılmaktadır teknikleri kullanılır. Dördüncü Modifikasyon - evrensel modeli, yeni bir CD platformunda alınarak oluşturulmuş oldu. Bu aracın geliştiricileri dikkate Amerikalılar ve Avrupalılar hem zevklerine almaya çalıştılar.

- Batı Avrupa için bir seçenek ABD ve Doğu Avrupa, hatchback ve station wagon saygı sedan,: Araba üç değişik şekilde mevcuttur. "Ford Mondeo" İngiliz prim araba ile benzerlikler göstermektedir. Büyük ızgara araba fazla içerik ve kendinden emin hale getirir. Farlar son. Onlar beyaz ve turuncu tonlarının LED şeritlerin birkaç satır var.

yeni ürün tasarım

Yandan görünüm önceki değişimiyle biraz benzer. yeni bir şey olmasına rağmen arabada iken, anında Ford'un direksiyonu ve tasarım tanıdı. Gösterge paneli tamamen elektronik ortamda yapılır. güncellenmiş otomobilin iç yüksek kaliteli malzemeler ve metal öğeleri birleştirir.

Yolcu bölmesinde "Ford" ön sırası (bütün Mondeo modelleri komple bir set) mükemmel yanal desteği ile donatılmıştır. hatchback tavan üstünden geniş Arka ama insanlar için uzun boylu alan küçük olacaktır. İkinci satır için emniyet kemeri sağladı.

Temel Özellikler

otomobil motorları bir dizi: İki litre 1.5 litre ve 180 beygir gücünde dizel için tasarlanmış 150 hp turbo dizel Gürültü izolasyonu yüksek seviyede. Motorun sesleri ve yol yüksek hızlarda bile, kulaklarını kesmemiş. dağlık arazide Binicilik yaklaşık 9 litre yakıt tüketimini gösterir.

Yeni platformun diğer özelliği, bir CD-link arka süspansiyon olduğunu. Mühendisleri değiştirildi: Şimdi kol, farklı bir şekilde düzenlenmiştir, ve çelik parça alüminyum ile değiştirilmiştir. Bu anlamlı şasi modernize etmiştir. Vagonun içinde daha sadece 30 litre daha az bir hatchback sıfatı ile gövde, gelince. Ama onların şekilleri farklıdır.

güvenlik sistemleri ile ilgilidir ekipmanın bir parçası olarak, bu makineler tamamen daha pahalı modellere daha kötüdür. Bu araçlarda, cruise kontrol, park asistanı, karakter tanıma ve insanları içerir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.