ModaGiysi

Kızlar için okul forması: triko, pamuk. Şık Okul etekler

Bluz her kız öğrenci dolap düzenli bir özelliktir. modelleri ve yaşı ne olursa olsun, kadın öğrencilere yardımcı giysilerin çeşitli, şık ve güzel görünmek. Charter günlük eğitim sürecinde bir önkoşul olarak herhangi okul üniformaları varlığını belirler. Bu nedenle, gri gündelik kıyafetler süslemek için fırsat veren, her gün değiştirilebilir bir okul bluz vardır.

Ne seçilir?

Farklı bluz seçimi olduğunu belirlemek ve uygun ürünü elde etmek bazen zor ne kadar büyük bugün. anlamsız alışverişlerde zaman ve para israf etmemek için, siz kızlar bluz için bir okul olması gerektiğini tam olarak bilmek gerekir. İlk olarak, böyle bir şey eğitim sürecinden çocuğu rahatsız etmek için değil, böylece o, hareketlerini engelleyen değil, konforlu ve rahat olmaya mecburdur. İkinci olarak, aksi şey havanın izin vermez, sadece doğal malzemelerden dikilir edilmelidir hatta alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Üçüncüsü, tabii ki, okul kıyafet elbise uymakla yükümlü.

kız öğrenciler birkaç bluzlar kullanılabilir olması gerektiğini unutmayın. Burada Tek şey hapsetmek mümkün değildir, ya da sık yıkayarak hızla orijinal görünümünü kaybeder. İdeal bir günlük haftanın her günü için bluz ve özel günler için bir ya da iki satın olmalıdır. Bu mümkün değilse, o zaman iki ya da üç şeyler yapabilir.

renk tayfı

hızla kirlenir ve çocuk için pratik olarak kabul edilmez çünkü Hergün okul bluz, bembeyaz olması gerekmez. Mavi, pembe, gri, bej ve diğer renklerin sessiz tonları var en uygun giysiler. Ayrıca küçük baskılar ile birlikte çok büyük tasarımları ile bluz satın almak ve kendinden renkli şeyler tercih vermek veya reddetme gerekir. Günlük kıyafetler seçerken çok dikkat onların dekorasyona ödenmesi gerekmektedir. Ruff ve yayların aşırı miktarda süslenmiş şeyler, kullanılması arzu edilmemektedir. tercihen en az tasarım aşınma edilecektir.

tören elbiseler gelince, bunlar, ilke olarak, farklı renklere sahip olabilir, ancak en avantajlı şık bluz beyaz okulu bakmak için. Ayrıca bu durumda, güzel Ruff, fırfırlı, diğer dekoratif unsurların uygun kullanım. liseli bir tatil kıyafeti seçerken, bebeğin tamamen her türlü uyumlu hale getirilmesi gerekmektedir. Bir kız çok kabarık bluz üstünde SunDress giyerse Sonuçta, saçma bakacağız.

Büyük stil

Bir okul bluz güzelliği ve zarafeti nedeniyle farklı tonları ve dekor sadece olur. Büyük önem o kız öğrenci görünümünü değiştirmek için izin verir çünkü sadece, bu ürünün bir stil değil, aynı zamanda farklı şekil türleri için kıyafetler seçmenize olanak tanır. Tüm gömlek ayrılır:

 • Tank üstleri;
 • Kısa kol;
 • uzun kollu;
 • üç çeyrek koluyla.

En çok satan stilleri şunlardır:

 • Klasik bluz. Model bir dar kesme ve kesilmesini sahip olan bir şeydir. Kural olarak, kollu düğmeli veya onlarsız manşet var. Bu stilde, pantolon veya tecrübeli ürünü giymek için izin verir. etekli setleri için uygundur ve pantolon çeşitli iyi gider.
 • Bluz-shirt. Stil düz bir bacak ve farklı sahiptir yakalı türlerini. Çoğu zaman, bu düğmeler ile takılır, ancak bazen fermuarlar ile desenleri dikmek. En iyisi dar kesim pantolon ile birleştirilmiştir.
 • papyon veya fırfır bluz. Bir belirgin dekor ayrıntıları varlığında olduğu gibi bluz Bu tür bir tatil olarak kabul edilir. etek, pantolon, yanı sıra sundresses belirli türde uygun Bu kıyafet.
 • Bask ile bluz. Bu detay, Baskça gibi, bel vurgulamak için yardımcı olur. Kural olarak, bluz giydiği askılı veya kemerler bu tür olarak. Bu pantolon ve eteklerle eşit derecede iyi birleştirir.

Okul kızlar için şekiller bluz Her türlü ilave ürünü süslemeleri, diğer malzemeler (dantel, saten) farklı eklentileri olabilir.

en iyi malzeme

maddede belirtildiği gibi, bütün bluzlar doğal malzemelerden dikili edilmelidir. üründe sentetik liflerin sadece küçük bir içerik İzin, o zaman çocuğun vücuduna zarar vermez. Bu nedenle dikiş bluzlar genellikle saten, ipek, triko, pamuk ve diğer kumaşlar gibi malzemeler kullanılmaktadır.

Bunların arasında en popüler diye, yani daha olumlu niteliklere sahip olarak, jersey geçerli:

 • Kış aylarında ısıyı, sıcak sezonunda iyi bir hava geçirgenliği korumak için yeteneği vardır;
 • mükemmel herhangi bir şekil, değil buruşmuş veya deforme olmuş uyuyor;
 • materyal birçok kişi için erişilebilir dolayısıyla düşük maliyet ve, vardır.

Uygun bakım bluz örme okul ile uzun orijinal görünümünü korur. Kural olarak, tüm bluzlar yine formanın bir şey, herhangi büyük bir olay gerektirmez, nazik ilgiye. Uzmanlar hassas yıkama işleminde bu malzemeden şeyleri silmek için tavsiye ve santrifüje kullanmayın. Bir tel ızgara üzerinde yayılmış bluz ıslak ve su boşalmasına olanak sağlamak için en iyisidir. aksi takdirde germek olacak, aynı zamanda, açık bir halde olmalıdır kurutun.

Gençler için Moda

giysi Görünüş, onun tarzı ve diğer detaylar lise öğrencileri için çok önemlidir. Bu nedenle, gençler için okul bluzlar, ilkokul sınıflarında çocukların olduğu şeylerden farklıdır. Çoğu zaman, ergenler aksesuarlar (kolye, zincir, takılar, broşlar) ile diğer emsalleri arasında bluz orijinal stilleri öne çalışıyoruz. Onlar için temsili kıvrımlar fırfırlar ve yay gibi giyim dekorasyon Bu tür ilginç ve genellikle uygulanmamaktadır olur.

Lise öğrencileri, okul yönetimi tarafından izin veriliyorsa, sıradışı baskılar renkleri doygun bluz tercih ederim. onlar da bazen gardırop görünüşünüzü yelek ya da başka şeyler tamamlayabilir. Doğru aldı bluz, romantik sıkı veya abartılı olabilir gençler, istenen görüntüyü oluşturmak için yardımcı olacaktır.

çift zevk

Çok güzel ve çok renkli süs yoktur kızlar için sevimli bir görünüm bluzlar okulu. Örneğin, siyah dantel, ya da tam tersi bir şekilde dekore beyaz bir pamuklu kumaş,. ayrıca bu gibi uyarlama ürünler ilginç bileşimlerin oluşturma şeylerin formu vurgular ve faydalı bir görünüm öğrenci vurgulamak yardımcı olur.

kızlar için okul üniformaları konuşan bazen bluz değiştirilebilir sweatshirt, saymıyorum. Bu dantel, boncuk veya pullu çeşitli süslenmiştir basit sıradan görünümlü ceketler ve güzel elbiseler, değil. Böyle bir balıkçı yaka çok şık ve ciddi bakmak, bu yüzden herhangi bir bluz yerini alabilir. Kural olarak, onlar kumaş örme dikmek, bu yüzden çok uygun ve pratiktir.

Büyük bir kombinasyon

okul üniformaları ve bluz seçiminde en önemli kural, bunların maharetli bir kombinasyonudur. çocuk her zaman düzgün ve güzel görünüyordu, önceden şeylerin uyumluluk planlamak gerekir. Okul forması, bluzlar monoton olmamalıdır. O bir bebek sundress, etek, pantolon, şort satın almak en iyisidir ve her şeyi ustalıkla farklı bluz ile birleştirilmiştir. Örneğin, gereksiz dekorasyon olmadan pantolonlar düz bluz sığacak veya minimuma kırpın.

kadar iyi ve dar pantolonlarla bakacağız forma uyan çocuk okul bluz giymek tercih pantolon ile. şort gelince, o zaman, bir kural olarak, onlar klasik bir kesim var ve bu nedenle, quilling ve yay bir sürü olmadan, herhangi bir bluz uygun. tabii ki, bir şey çok uzun değil, sürece, sıkışmış ve untucked formu giyilebilir.

nazik bakım

farklı malzemelerden yapılmış okul bluz, için, uzun bir süre sürer şeylerin nasıl bakacağını bilmek gerekir.

Belirli malzemeler için bakım kurallarını göz önünde bulundurun:

 1. Atlas. Bu malzemenin şeyler elde veya makinede yıkama kullanımı ile yıkanmalıdır "hassas döngüsü." işaretli Yıkama suyu sıcaklığı otuz derece geçmemelidir. saten ütülenmiş bluz sadece aksi takdirde yanacak, tülbentten geçirilerek gerekir.
 2. Pamuk. Pamuk yazılar yıkarken su daha yüksek olmayan kırk dereceden kullanılmalıdır. Bir santrifüj kullanabilir veya ellerinizi dönmeye değil tavsiye edilir, ipe asmak ve kurumaya bırakın daha iyidir. Bu doğrudan güneş ışığı kuru pamuk öğeler kuruyabilecekleri yasaktır olduğunu hatırlamakta yarar var. ütüleme demir modunu seçmek için gerekirse "pamuk".
 3. İpek. diğer dokulara kıyasla Bu tür malzemenin en dikkatli bakım gerektirir. Özel bir tedavi olan çamaşır makinesi, çamaşır yıkanmış edilemez. Bu serin su ve özel araçlar kullanarak, eliyle bunu yapmak için en iyisidir. Ürünü yıkayın, bu sarsılmış edilmeli ve bu şekilde gölgede kurumaya asmak.
 4. Triko. Yukarıdaki makalede açıklanan örme şeyler için bakım kurallarına.

Malzemelerin çeşitli bakımı için tüm gereksinimleri ve tavsiyeler gözlemlemek, en sevdiğiniz bluz ömrünü uzatabilir.

öğrencilerin seçimi

Onların seçimi ve satın alma, keyifle giyilen çocuk okul bluz için çocukları dahil etmek gereklidir. Bu ebeveynlerin takdirine okul için kıyafetler seçmek için gerekli değildir, çocuk her zaman konuyla ilgili görüşleri ilgi olmalıdır. Hatta en güzel bluz kız için nefret edilebilir olduğundan, eğer o başlangıçta beğenmedim. elbiseler ifadeden de onun sağlığını çocuğun düzen de bağlıdır, ancak. küçük modacılar, hatta okul üniformasıyla, prensesler gibi hissediyorum kendi seçimleri bir şaşkınlık olasılığını sağlamak edelim.

Kız gibi giysi varsa, o yüzden daha konforlu ve rahat hissedebilirsiniz. Bu yaşıtları ile iyi bir performans ve iletişim için çok önemlidir. Böylece, giyim sıcak tutmak için ve vücudu kapsayacak şekilde değil, aynı zamanda küçük adamın kimliğini tespit etmeye sadece yardımcı olduğu ortaya çıkar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.