ModaGiysi

Neden dolayı mercan bluz giymek? mercan renkli giysilerin kombinasyonu

Nazik ve tatlı mercan rengi, kırmızı, pembe ve turuncu bir kombinasyonudur, herhangi kadını kayıtsız terk edemez. Neden dolayı mercan bluz veya elbise giymek? Ne parlak renkler birleştirmek? Bu makalede ele alınacaktır.

avantajları

Eğer mercan bluz birleştirmek öğrenmek geçmeden önce, bu rengin avantajlardan bahsedelim. Son yıllarda, mercan, özellikle sıcak sezonunda, yani ilkbahar ve yaz aylarında oldukça popüler hale gelmiştir. Ancak, bu uygunsuz olduğu kış ve sonbahar anlamına gelmez.

elbise mercan rengi bir diğer avantajı neredeyse evrensel olmasıdır. Bu tabaklanmış deri ve soluk ve sarı saçlı ve koyu bukleler büyük kombine görünüyor. Önemli olan - diğer renkler ile birleştirmek hakkı.

mercan bluz giymek kadarıyla

en başarılı bu durumda bir mercan bluz ve kahverengi etek, şort ya da pantolon içinde, mercan ve kahverengi bir kombinasyonudur. Birçok diğer tonlar gibi, bu parlak, sessiz, aydınlık ve karanlık olduğunu dikkati çekiyor. Yani diğer renklerin soğuk veya sıcak tonları ile uyum içinde olacak tonunu alabilirsiniz.

Hatta neyi mercan bluz giymek? o topluluk büyük bir olacağı planlanmış, tüm diğer şeyler doymamış renklerde tutulmalıdır. Bunlar pastel (soluk pembe tonları , mavi soluk yeşil soluk, vb. D.). birinci nötr ve hemen hemen her renk ile birleştirilir, çünkü, aynı zamanda, beyaz ve ince mercan kombinasyonu bakınız. Buna ek olarak, bu durumda, parlak bluz vurgulayarak, rafine ve asil bir görüntü oluşturmak için yardımcı gri tonları ile kombine edilebilir. Bu görünüm günlük hayatta ve iş yerinde uygundur.

ля получения праздничного образа? Neden dolayı bir festival görüntüyü elde etmek için vs. mercan bluz giymek? Parlak ile birleştirmek mümkündür mavi tonları , (örneğin, cornflower gibi) yeşil ve mor.

Mercan elbise: ne giymek

Mercan elbise oldukça parlak elbise, fakat aynı zamanda bir çığlık değil. Böyle bir şeyi sahibine dikkat çekmek bağlıdır, kendi görünümünü daha parlak olması değil. Yani, bir mercan elbise satın almış. Neden dolayı böyle parlak bir şey giymek?

Dışavurumcu resim turkuaz ekleyin. mavi seyreltik kızarıklık Bu tür, böylece olumlu mercan arasından sıyrılmak. Fanlar should kahverengi değil grimsi renk tonu üzgün. Mercan fındık, kahverengi ve hardal ile harika görünüyor.

Güçlü bir görüntü oluşturmak için, gri veya kahverengi ceketli bir mercan elbise giyebilir. Daha rahat görüntü ceket kot ceket değiştirerek oluşturulabilir.

Parlak mercan, daha hafif ve külden pembe, kum ve bal ile kombine bir pembe gibi. turuncuya yakın olan bu tonları için, şeyleri yeşil, zeytin, sarı, mor, gümüş ve altın renkleri almak gerekir.

Ceket mercan

eşit olarak sarışınlar, esmer her ikisi için de uygundur, bu giysi, bir mercan ceket gibi, genel olarak adlandırılabilir. Bu ince ve gür figür olarak harika görünüyor. o giyilecek olan giyim sağ stil ve renk seçmek için - tek şey onun seçimi ile yapılacak.

Kazan-Kazan beyaz gömleği ve pantolonu mavi veya turkuaz mercan ceket kombinasyonudur. Bu resim sahibini kolaylığı ve tazelik verir. Sen kot rengi veya bir boru bej veya kahverengi yerini alabilir.

ile kombinasyon beyaz pantolon da tazelik verir, ancak bu tür giysiler yalnızca ince kıza harika görünüyorsun. Ayrıca değer kirli düşünüyor.

Biz bir etek, mavi veya beyaz en uygun giysi ile ceket kombinasyonu bahsedersek. Çok basit, doğrudan veya trapez kesim şeyleri seçmek daha iyidir. Bu bir kazan-kazan seçeneği, tesadüfen, hemen hemen her şekil türü için uygun olan bir katı etek vardır aynı zamanda.

bir arada ceket mercan ve elbiseler durumunda hafif bir kumaş (şifon veya ipek) seçmek için daha iyi sipariş. Ancak, bu giyim böyle bir parça kalın kumaştan yapılmış elbiseler giyilebilir edilemez anlamına gelmez. Biz renk hakkında konuşmak, o zaman donuk seçmek gerekir. İyi görünüyor mavi veya soluk bej elbise.

mercan renkli giysilerin kombinasyonu

Yukarıda belirtildiği gibi, mercan epeyce türleri vardır. Yani doğru zamanda rengini sadece kombinasyonunu seçer, ancak gerekir, bu şey onurunu vurguladı yapmak. Yapılacak en doğru şey onun bilgisi tsvetotipa yardım etmek.

"Yaz" ve "kış" görünümünü ifade eder Bu kadınlar ve kızlar, soğuk, mercan uygun tonları tercih etmelisiniz. Ama sıcak renkler temsilcilerine, yani "Sonbahar" ve "Bahar", ısınma tonları bakmak tavsiye edilir. Ekleme tsvetotipa Görünüşte, dikkate doğal saç rengini almalıdır. Böylece, hafif ve sık sık kesilir uyum hafif bukleler ile kombine bak. Koyu saçlı o mercan yoğun ve parlak tonları daha yakından göz değer.

Bu renk nötr beyaz ve siyah renkleri ile iyi gider. , Bej, gri, kum ve yeşil - Ayrıca mavi tonlarında (doygunluk denk ana şey) ile kombine edilebilir.

tayt veya çorap ve ayakkabılar gibi ayrıntılar ayakkabı hakkında unutmayın. Soğuk sezonunda sen şeyler karanlık tayt veya çorap ve ayakkabıları ile mercan rengi giyebilir. Ancak, siyah mercanın canlı tonları ile çoğunlukla harmanlayarak düşünmekte yarar var. sade renklerle için bedensel tayt veya çorap yanı sıra daha hafif bir ayakkabı seçmek daha iyidir. İkincisi, uygun ve yaz aylarında olduğunu.

Uzun etekli kombinasyonu

Etek mercan maksi veya midi kalabalık da mal sahibi elde edilebilir. Ancak, giysiye iyi görünüyordu ve tat hakkında konuştu, doğru görüntünün diğer bileşenleri seçmek gereklidir.

etek gür olursa, üst aksi takdirde gereksiz hacminin vücudunuza ekleyebilir, uydurma olmalıdır. Yani bir dar boğazlı kazak, T-shirt ve üstleri ile benzer bir şey birleştirmek daha iyidir. Dar uzun etekler yani ücretsiz tişört, gömlek ve tişörtler ile, surround üst ile birlikte harika görünüyor. etek altına Bluzlar şifon veya diğer hafif malzemeden yapılabilir.

Eğer günlük yaşamda uzun etek mercan giymek planlıyorsanız, renkleri gibi böyle bir şey giymek en iyisidir:

  • beyaz;
  • gri;
  • Mavinin hafif gölgeler;
  • bej;
  • açık sarı;
  • pembe narin tonları.

Benzer sakin renkler gündelik görüntü için çok parlak oluşturmaz.

iş için mercan

klasik beyaz bluz ile kombine Semiadherent kalem etek diz boyu mercan rengi. Böyle bir görüntü görünüm düzenlenir ofislerde kullanım için uygundur. Eğer buna bir parlaklık eklemek istiyorsanız, bu parlak yeşil veya mavi torba ile takviye edilebilir.

kısa etekler

Biz küçük mercan rengi hakkında konuşursak bu vücudun bölümlerine dikkat çekiyor olarak, bu güzel ince bacaklar sahiplerine uygundur. Böyle bir şey pastel tonları üstü ile birleştirilmelidir. Daha kontrast renkler bir parti için, örneğin, özel günler için bırakılmalıdır. Aynı kısa şort mercan söylenebilir.

Şimdi mercan bluz, etek veya giyim başka yazı ne giyeceğimi biliyorum. parlak ve güzel olun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.