ÇirkinlikTamirat

Apartmanda duvarların Etkili yalıtım

Bu kaynaklar giderek sona kadar enerjinin fiyatı her yıl yükseliyor ve dünya zaten bunlardan akut sıkıntısı olduğunu bir sır değil. Bu bağlamda, rasyonel elektrik tüketimi ve gaz büyük önem taşıyor ve birçok ev veya dairede pencereler, duvarlar ve kapılardan potansiyel ısı kaybını azaltmaya çalışır. uygun yalıtım nedeni budur apartmanda duvarlarda etkili yalıtım üzerinde bir zaman geçirmiş olması nedeniyle popülerlik kazanıyor, evinizi ısıtmak için daha fazla ödeme yapmazsınız. ısı giderleri birkaç kez sizin için azaltılmış, bu yüzden en kısa sürede evinizi izole etmeyi unutmayın edilecektir.

Bu açıdan en popüler malzemelerden biri hemen minimum termal iletkenliğe sahiptir köpük vardır. Bu özelliğinden dolayı ve nispeten düşük fiyat nedeniyle, birçok sahipleri kaliteli için kullanmak Cephe ısı izolasyonu ve balkonlar. Yalıtım neredeyse anında hissedeceksiniz mükemmel bir etkiye verecek şekilde bile apartmanda çok katlı gökdelenler katı duvar yalıtımında sadece özel evler, ihtiyacı olduğunu düşünmek bir hatadır. Baharda böyle çalışmaları yürütmek üzere en avantajlı maliyet tasarrufu, daha az siparişlerin ustaları açısından. Duvarların ısı yalıtımı, sadece yıl boyunca odadaki en uygun sıcaklık elde ne bir sonucu olarak, etkin bir soğuk mevsimlerde sıcak tutabilir, aynı zamanda yaz aylarında kuvvetli ısınmadan dış duvarları korumak için olduğunu belirtmek gerekir.

Polistiren köpük ve yaşadığınız ülkenin hangi bölgeye bağlı olarak seçilir çeşitli kalınlıklarda mevcuttur. Bu durumda olduğu gibi 10 cm kalınlığında en etkili kullanım köpük,, sen maksimum duvarlardan don penetrasyon adresinin daire korumak mümkün olacaktır. Eğer Rusya, uyum ve izolasyon 5 cm kalınlığında güney bölgelerinde yaşarsak.

apartmanda Duvar yalıtım başka başka şeylerin yanı sıra, izin verir ve birçok sahipleri için verilen odada bazen mevcut nemin adresinin duvarları korur. ek plastik dübel köpük yapıştırma ve güçlendirildikten sonra, özel bir sıva ile tüm yüzey ızgara takviyeli. Bundan sonra, dış trim müşteri tercihine bağlı olarak herhangi bir renk tonu olabilen, "çekirdeksiz".

Termal etkisi yüksek olacaktır duvarın dışından değil, aynı zamanda içeriden, böylece sadece Ancak, apartmanda duvar yalıtımı yapılabilir. İşte köpük kimya sanayi ürünü olduğunu ve içeride hiç istenmeyen bir şey kullanmak olduğunu belirtmek gerekir gerçi. insan vücudu için zararlı olan bu fenol gaz yayan hava yanı sıra ultraviyole ışınları ile etkileşim olması. Bu nedenle, çoğu müşteri bir daire veya evin duvarlarının sadece dış yalıtımını taşımayı tercih.

Özel bir evde yaşıyorsanız, niteliksel performans köpük yalıtım sistemleri, ısıtma evlerin maliyetini azaltmak için sadece sağlayacak, aynı zamanda yararlı evinizin görünümünü dönüştürmek için. Sonuçta, yalıtım köpüğü dış duvarlar yalnızca evinizin duvarlarında olmayacak, aynı zamanda bundan sonra dış trim dokulu sıva üretmek için zaman. sonucunda duvarları terbiye evinizin olmaz sadece sıcak, rüzgar ve suya dayanıklı, ama aynı zamanda güzel.

Özetlemek gerekirse, bir kez daha ısı yalıtım malzemeleri dış kaplamanın niteliksel performansı çok daha verimli bir iç duvar yalıtımı daha gerçeğine dikkatinizi çekmek gerekmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.