Sanat ve EğlenceFilmler

Rus aktör Daniil Vorobyov: biyografi, çekim filmi ve özel hayatı

Daniil Vorobyov, - dizi ve filmler ( "Bros", "balık Sesleri") parlak görüntüleri bir sürü yarattı aktör. Eğer onun kişisel ve yaratıcı biyografi hakkında bilgi almak ister misiniz? Gerekli bilgiler makalesinde yerleştirilir.

Biyografi Aile ve çocukluk

Daniil Vorobyov (resme bakın. Üstü) Kostroma Ağustos 30, 1981 doğdu. O saygın ve saygın bir aileden. Babası daha yüksek bir teknik eğitim almış. Bizim kahraman bir anne konservatuvar mezun oldu. kadın profesyonel müzisyen.

Küçük yaşlardan itibaren Danya sanatta bir ilgi gösterdi. O apartmanda tüm duvar kağıdı izrisoval. doğru yönde oğlunun enerjisini kanalize etmek için, ebeveynlerin yerel sanat okulunda onu alındı. Öğretmenler azim ve sıkı çalışma için çocuğu övdü. Bizim kahraman bile İngiltere'de Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun. Orada bir borsada oldu. Bu ülkede, Daniel birkaç ay geçirdi.

Daha sonra Vorobyov müzikle ilgilenmeye başladı. Anne onu destekledi. 5 yıl içinde çocuk bana, keman eğitimi bir müzik okuluna gitti. Ancak, annesinin izinden gitmedi.

Lisedeyken, o Dania boks bölümünde kayıtlı. Ama antrenman sırasında bir yaralanma sonrası, bu spor hakkında unutmak zorunda kaldı.

Öğrencinin zaman

Kostroma liselerde birinde açılan ortaokul Daniil Vorobyov belgeleri tamamladıktan sonra. O grafik sanatları bölümü girmek için ilk denemesinde başarılı oldu. Ama adam orada sadece 2 yıl okudu. O kağıtları aldı ve askere gitti. Onsekiz ay Danya Kafkasya'da görev yaptı. "Sivil hayata" döndükten kahramanımız ama diğer yönde, eğitimine devam etme kararı aldı.

Kostroma yerlisi Moskova'ya gitti. Yetenekli adam kolayca VGIK girdi. O V. Andreyev bir derse kayıtlı edildi. 2008 yılında Vorobyov mezuniyet diploma verildi. Şu andan itibaren o profesyonel bir aktör kendini diyebiliriz.

Daniil Vorobyov: onun filmleri

Bizim kahraman filmi ilk VGIK yaptığı çalışmalar sırasında gerçekleşti. 2006 yılında, Danya komedi öğrenci Dima rol aldı "hizmet 21 veya düşünceler pozitif olmalıdır." O çerçevede çalışmak istemektedirler.

Aynı 2006 Vorobyev yılında biri bölümde ortaya çıktı "Askerler-10". Birçok izleyici karakterini hatırlamıyorum. dram "Zastava" - onun katılımıyla üçüncü resim 2007 yılında geldi. Ve yine, aktör bölüm rol aldı.

onun ilk büyük rol var? Bu 2007 yılında oldu. melodram olarak "Güzel Helen" Daniil Vorobyov başarıyla görüntünün Miti Klimova, öğrenci Stroganov alışık. Onların boş zamanlarında yaptığı karakteri bir sokak sanatçısı kazanır. Bir gün, güzel bir kız Lena karşılar. Daha sonra ne olduğunu bilmek ister misiniz? Bunu yapmak için, bu filmi görmek gerek.

Aşağıda diğer aktörün filmi 2016 2008 döneminde çalışır bulunmaktadır.:

 • "Deniz Karakol 2" (2008) - Prohorov;
 • "Balık Sesler" (2009) - Jenka;
 • "Bros 2" (2010) - Aleksey Lobachev;
 • "Yoldaşlar, polis" (2011-2012 gg.) - Evgeny Nikitin;
 • "Gagarin. İlk (2013)" Uzayda - Gregory Nelyubov;
 • "Para" (2014) - çetesinin lideri;
 • "Beşinci bekçi" - Maximilian West; (2015-2016 gg.)
 • "Tikhonov Araştırmacı" (2016) - sınıf arkadaşı Saveliev.

tiyatro

dizi ve film filme aktivite Daniila Vorobeva tek küre değil. Bu sahnede görülebilir. herhangi bir rolde kuvveti altında VGIK mezunu. Birkaç yıl boyunca o tiyatro ile işbirliği yaptı. Moskova Kent Konseyi. Ve son zamanlarda, Drama ve Yönetmenlik Merkezinde, A. Kazantsev ve Mikhail Roshchin tarafından çalıştırın. bu kurumun Sahnede, bizim kahraman çeşitli yapımları karıştığını ( "Hayat iyidir", "Çöp" ve diğerleri).

Kişisel yaşam

Daniil Vorobyov - uzun boylu ve atletik yapılı genç adam. 179 cm büyüme ile bu 72 kg ağırlığındadır. Onun delici gözleri ve güzel bir gülümseme. Böyle bir güzellik yılında aşık değil imkansız. Ama popüler aktör kalbi özgürce nedir?

Kahramanımız dikkatle yabancı ve gazeteciler onun gizliliğini korur. Biz sadece o bir yasal eşi ve küçük çocuğu olduğunu biliyoruz.

ilginç gerçekler

 • zamanın tiyatroda onun serbest filme ve performanslarında, Daniel çizmek sever. Onun daire kendi eserlerinden doludur. Bazı resimler Vorobiev arkadaşları ve akrabalarına vermek.
 • Ayrıca, bizim kahraman (lirik ve romantik) şiir yazar.
 • 2015 yılında Vorobiev yaptığı kısa filmi "Sessiz Su" çıkardı. yönetmen ve sanatçı - Daniel iki rollerde oynadı. çekim için bir yer olarak o yerli Kostroma seçti.

Sonuç olarak

Şimdi o Daniil Vorobyov doğdu ve eğitim gördü nerede olduğunu biliyorum. Onun biyografisi, yaratıcı etkinlik ve medeni durum - biz ayrıntılı olarak ele bütün oldu. Biz yetenekli ve özel bir aktör, başarılı kariyer gelişimi ve kişisel mutluluk diliyorum!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.