Haber ve ToplumDoğa

Black Gold yağı - sonsuza kadar

insanlık yağı hakkında bilgi almak için sadece başlangıç olduğu zaman, o zaman bu nahoş kokulu maddeyi alır, toprak kanıyla, yağlı ve katran karası. Paradoksal olarak, ilk tahminim insanlar daha sonra gerçek oldu. Sadece gezegenimizin kan çağrılabilir yağı - siyah altın, artık olarak adlandırılan toprak bağırsakları yıl milyonlarca oluşturulmuş bir dökme sıvı malzemedir. Özellikle onun organik kökenli dikkate.

Eğer inanıyorsanız, modern bilim, petrol ve hidrokarbon gazları tortul-göçmen arka plan vardır. Böyle bir teori hidrokarbon daha yeni deniz ve tatlı su bentik sedimentlerindeki bilim adamları tarafından bulunmuştur gerçeğine dayanmaktadır. Bitki ve hayvan kökenli organik kalıntılarından oluşur.

Evet, şimdi kıymetli siyah altın, doğalgaz ile birlikte en eski karasal organizmaların ayrışma ürünü haline gelmiştir. Bir keresinde bir kez şimdi petrolün zengin yatakları olan yerler gibi görünebilir merak etti. Ne zaman ve neden organik madde dönüşümü var mı? Görünüşe göre, milyonlarca yıl önce, zaman sadece kıtaların ve denizlerin güncel hatlarını oluşturdu.

Oysa, ne kadar form verilmiş petrol alanları, böyle kıymetli bir hediye gezegenin minnettar olmalıdır. petrol ve türevleri için icat ya sadece uygulama! o yeri doldurulamaz verimsiz ve savurgan harcamalar ise - Umarım ondan yakıt üretimi inanıyoruz doğal kaynak. Sonuçta, petrol türevleri geçerli olmaz sanayi denilen edilemez.

Farmakoloji ve ilaç hidrokarbonlar dayalı daha yeni ilaçlar sentezlemek. kimya sanayi yüzyıllar son birkaç büyük atılım yaptı, petrol tür malzemelerin ve bunu yapmak için olan maddelerden yapılmış, insanlar düşünmeye cesaret edemez. Ağır, hafif ve gıda sanayi sürekli büyüyen insanlığın ihtiyaçlarını karşılamak için mümkün olacağını, siyah altın gibi, böyle bir kaynak olma.

Öyle ki kadara bağlanır, bu korkutucu, bu malzeme, modern dünyada yapılmıştır. Bu yeri doldurulamaz sonlu kaynak, bu. Ve, bilim adamlarının tahminlerine göre, o çok yakında tükenmiş olacaktır. torun - Çağımızın, çocuklarımız, maksimum anda. Ben siyah altın çalıştırdığında, adam nelerin beklediğini düşünmek istemiyorum.

hidrokarbon ihracatı üzerindeki tüm ekonomiyi inşa ülkenin ne gelecek? Yağ Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Norveç ve Amerika'da biterse ... insanlık geçmiş "doneftyanyh" Yüzyıllar seviyesine tekabül etmektedir gelişiminde reddedilecektir o tahminler vardır. Biz gözlerimizi kapatabilir ve problem taraf olacağına inanıyoruz, ama gelecek bizi hayatta kalmak için harekete neden olur.

Bu uzun hidrojen veya su kadar, farklı yakıtlar kullanma kapasitesine sahip motorlar kurulmuştur, söylenir. Ama küresel şirketlerin fikirlerin dünyasına bunları icar ayrıca siyah altın satarak kendilerini zenginleştirmek ve bir kez dipsiz alanını gibiydi balyalama, bu benzin üretilen değil, mucitlerin patent kadar satın alıyor.

Çok yakında tüm insanlığın nedeniyle çeşitli aileler tüm sınırların ötesine zenginleştirilmiş gerçeğine yaşayacaktır. Herkes dünyada düzenlenmiş haksız olduğunu bilir. petrolün tükenmesi evrensel sonu başlayan mı? Kimse bilmiyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.