Sanat ve EğlenceFilmler

Biyografi Irina Bezrukova - ölümcül üçgen

Irina Bezrukov Rostov-on-Don kentinde 11 Nisan 1965 doğdu. Tıbbi bir işçi - Papa o bir müzisyen ve annesi oldu. İrina ve erken çocukluk kardeşi Olga, farklı müzik enstrümanları çalarak düşkün oldu. ayrılık sonrası ebeveynler Irene öldü anneme. Bundan sonra, kız kardeş büyükannesi tarafından gündeme getirildi. Bir sanatçı 1990 yılında başladı Biyografi Irina Bezrukova, zaman Rostov Sanat Koleji bittikten sonra, o Moskova'ya taşındı ve tiyatro Tabakov müzik yapmaya başladı. Aktris derhal seçkin yönetmenlerin fark başlar. Böylece ona yeni, oyunculuk hayatına başladı.

film

Bir sinema oyuncusu o filmde gelinin rolünü seslendirdi 1991 yılında başladı Biyografi Irina Bezrukova "Ne zaman bir gelin kayıt için geç gelmesi." Rol onun fotoğrafları dergi kapakları sık görünmeye başladı o kadar başarılı oldu. kimin biyografisi hep halka ilgilendiğini Irina Bezrukov, "Aslan Yürekli Richard", gibi ünlü filmlerde canlandırdığı rollere ünlendi "Kenneth Knight." Aynı zamanda "Saplantı" filmde yaptığı çalışmalardan ünlüdür "Kontes de Monsoreau."

Bir ömür boyu Aşk

1988 biyografisinde Irina Bezrukova "Haçlı-2" filmlerini vurmayı kocası Sergei bezrukov ile gelecek toplantıya doldurulan. filme sonra Sergei Irina uzun süre koordinatlar bir not ve resim yazısı "Bekliyorum," ama kız bıraktı ve aktör aramaya cesaret edemedi. Sonunda, İrina sonsuz mutluluk Sergei daha çağrıyı yapmaya karar verdi. Bütün ülke, nefesini tutarak, onların roman izlerken. Irina Bezrukov, tüm ilgili medya gazetecilerin sürekli kontrol altındadır ve bu çiftinde kamu yararını yakıtlı biyografi. Magazin sürekli ateşe benzin döktü çünkü belirsiz bir ilişki ölümcül bir güzellik. Irina Bezrukov, o zaman parlak tüm dergileri kapaklarındaki dolu fotoğraflar, evliydi Igorem Livanovym. Irina ve Sergei Yeni işbirliği komedi "Çinli hizmet" setinde gerçekleşti. 2000 yılında, zaten Bezrukov ailesini kurdu.

Bezrukov Irina Andrei yaptığı ilk evliliğinden oğlu ile birlikte, üç yaşadı. O da, bir süre o müzikal "Nord-Ost" eşliğinde çalıştı, ama mutlu bir koşul tarafından, yüksek sesle trajedi önce bir süre istifa etti. İrina ve Sergey filmi "Ofis", "Lyubov.Ru" in co-star devam etti. Ve 2003 biyografi Iriny Bezrukovoy ünlü TV dizisi "Kara" kocası ile ortak anketlerle desteklenmiş. Ve filmde, karı koca olan çiftin kendileri tarafından oynanan. Sergey, eşler önce ateş reddetti de, kavga gerekir, ama yine de barış yapmak olduğunu bilmek senaryo olacağı öğrenildi olan, ateş etmeyi kabul etti.

Hayranlar Bezrukova kocası filmi "Yesenin" ve "gerçek masal" ile birlikte onu görebilirsiniz. Irina Bezrukov bir Torchbearer olarak 2004 yılında Moskova yüzünden sıkıştırılmış olimpiyat meşalesi katıldı. O da ünlü TV programının çekimleri katıldı "Fort Bayard Keys." Ve 2008 yılında, çift ortaklaşa Aşk, Aile ve Sadakat Günü Rus kutlama birinci üzerindeki kurşun olarak hizmet vermektedir. 2009 yılında Bezrukov engelli çocuklara yardım sağlar "Revival" Vakfı'nın Mütevelli Kurulu katıldı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.