BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Yardım ve "Plants vs Zombies" nin geçit

İlk ne herşey oldukça basit ve kolay olduğunu görünebilir başlattığınızda: Zombiler dalgaları eve doğru geliyor, ana görevi - eşiğinden girmelerine izin vermedi için. Engeller has özelliklere sahip bitkilerin çeşitli oluşturmak gerekir gibi. Örneğin, bazı, leş bezelye başkalarını atmak olabilir - onların hareketlerini yavaşlatmak için, diğerleri parçalara düşmanları yırtılma.

oyuncuya gökyüzü açık konuşmak gerekirse, güneş enerjisi, az miktarda mevcut olacak Periyodik gelen yeşil savunucuları satın almanız gerekir. Bu miktar kendi ayçiçeği ekimi yetiştirme ile arttırılabilir. Ayrıca, "Plants vs Zombies" nin geçit gerçek bir meydan okuma sunacak.

hız kazanıyor

Bu proje ne işe, her yeni misyonu ile bir saniye dinlenmek için oyuncu izin vermeyerek, hız kazanıyor sistemin, belli bir karmaşıklık olduğu gerçeği. Oyun bir meydan okuma gibi: "Ve sen zayıf zombi sayısız direnmeye?".
"Plants vs Zombies" vurgulamak - Aynı anda Sadelik ve karmaşıklık görevini yerine. görevin sonraki her yürütme ile oyunun Passage daha zor ve kısır düşmanları içerecektir. Bu her şeyden önce zombiler bir kaplumbağa gibi yıkacak ve ciddi bir tehdit oluşturmayacaktır. Ama birkaç misyonları sonra ona zırh önemli bir destek vererek, kafasına bir kova ile ilerleme hızı, onun bahçe hortlak görülebilir. Ama korkmayın - yeşil savunucuları ev kafatası sahiplerini ortaya çıkarmak için çalışmaktadır herhangi kötülüğü durdurmak için.

Mısır, pancar, bezelye, kabak, karpuz - meyve ve sebze çeşitlerinin hepsi bir ders sefil zombi öğretmek için hazırdır. Sorun zamanla türler olmasıdır bitkilerin çeşitliliği ve zombiler her seviyede artar ve siz düşmanlar oyunun bu aşamasında sizi bekliyor tam olarak ne dikkat etmek gerekir.

"Plants vs Zombies" Passage kullanıcı istediği ve bitkiler Bahçenizde dikilmiş, ancak sınırlı sayıda yuva olduğunu verilecektir seçmenize olanak verir, bunların sayısı zamanla arttırılabilir. leş bazı türlerine karşı etkili bir ölçüde Her bitki. Dövüşten önce en etkili bahçe yenmek edebilmek için bu bilgileri tutmak için önemlidir.

oyun çeşitliliği

Oyunun tüm eylem gün ya da yeni çevre zaman, özelliği, her biri 5 büyük bölümlere ayrılmıştır. Her bölümde, sen bitkiler ve onların iyileştirmelerin yeni türler keşfedebilirsiniz. Oyunun sonunda büyük skhatka zombossom ile satışa sunulacak. Ayrıca, "Plants vs Zombies" nin geçit kullanıcı yeni oyun modları okryvat edecektir.

Sen Özellikle tecrübeli oyuncular için hazırlanan tüm testleri geçmek için deneyebilirsiniz: kısacası rakiplerinin sayısal üstünlüğü, güneş enerji eksikliği, küçük bitki türleri çeşitliliği, "Zombies" tüm en zor sadece sağlayabileceği geçit.

Survival - oyuncu zombi sonsuz dalgalar mücadele mümkün olduğunca uzun uzatmak zorunda olduğu oyun modu başka türlü. Best of the best kayıtların tabloda dahil edilecektir. Kısacası, oyun ilginç "Zombies" geçmesini sağlamak için gereken bütün unsurları vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.