Spor ve FitnessUygunluk

Evden çıkmadan basını pompalamak ne kadar çabuk

Yaz ayının arifesinde, hepimiz gürültü patırmaya başlar ve kendimizi yüzme mevsimine uygun hale getirmek isteriz. Güzel bir açık havada mayo giymek, pareo veya havlu arkasına saklamak ve genel olarak kendinden emin hissetmek istiyorum! Ancak güzel bir basın olmadan ne tür açık hava mayoları mümkün ? Ve sonunda, kısa sürelerimiz ve şekillendirilmemiş (gevşek, az gelişmiş, orta derecede iyi beslenmiş - dilediğiniz gibi) bir karnımız var.

Böyle bir durumda acilen önemli olanı kendi ellerimize almalı ve basınları hızla pompalamaya çalışmalıyız. Hız dışında, bu işte kalite önemlidir. Baskı hızla ve nasıl düzgün bir şekilde pompalayacağımızı şimdi anlamaya çalışacağız.

Dikkat etmeniz gereken ilk şey besindir. Tabii ki, çılgınca yemek yemekten vazgeçmek zorunda değilsiniz, ancak "akşam" tatlılardan reddetmeniz gerekiyor. Tatlılar önemli değilse ve pastalarda yüzmek, keklerin tadını çıkarmak ve yastık altındaki çikolata emmek arzusuyla boğulmuyorsa, bütün bunları tamamen terk etmek daha iyidir. Ancak kadınlar, tatlıyı sonsuza dek seven yaratıklardır, bu yüzden sabahları yapabilirsiniz.

Diyette daha fazla meyve, sebze, protein ekleyin (kasların "oluşturulması için bir proteinin olması gereklidir) ve karbonhidratlar (yalnızca yavaş - örneğin püresi).

Mesele şu ki, belki de basından övünebileceğiniz mükemmel kaslarınız var, ancak sadece doğru beslenme ile yok olacak bir yağ tabakası altında gizleniyorlar.

İkincisi spor. Bu olmadan, hiçbir şey yok. İnce bir şeklin postülasyonları: sağlıklı besinler, ılımlı fiziksel aktivite ve kötü alışkanlıkların reddi. Ancak basını hızlı bir şekilde pompalamak için sıkı çalışmanız gerekecek.

Egzersizlerde bir kitlenin yanı sıra bunların herhangi birinin etkililiği (veya etkisizliği) hakkında aynı kitle vardır. Önemli olan oblik karın kaslarının yanı sıra üst ve alt basının kasları için egzersizleri seçmektir . Alternatif egzersizler "ayakta" alıştırmalarla "katta"; Çeşitli cihazlarla bunları gerçekleştirin.

Basını evde ne kadar çabuk pompalamalıyım? Yere yatıyor! Bu, okul egzersizlerinden herkesin bildiği bir konudur. Düz dizlere (dikey büküm) veya alternatif olarak sola ve sağa, sallanan eğik kaslara (bisiklet kıvrımları) çekilmesi gereklidir.

Egzersiz ayakta yoga almak daha iyidir. Nefes almaya odaklanın, basın kaslarının nasıl sıkıldığını ve rahatladığını izleyin. Egzersizi 10-15 kez tekrarlayın.

Baskı hızla pompalamak yardımcı olacaktır, ancak bunun için bir İsveç duvarı gerekecektir . Ve basın için spor malzemeleri arasında bir tekerlek (rulo) veya bir simülatör seçebilirsiniz.

Fakat ana kuralı hatırla: Yük kademeli olmalı! Haftada iki saat egzersiz yaparak vücudunuzu tüketmeden ziyade, günden güne biraz daha fazla sonuç elde edersiniz ve yükü arttırırsınız.

Dikkat çekici sonuçların ortaya çıkması için, basın için bir ay boyunca günde 20-30 dakika vermek gerekecek. Buna göre Ayrıca diyet izlemeniz gerekir. Ancak bir şeyler ters giderse (derslerin bir günü kaçırılır, fazladan bir pasta yenilir), kendinizi suçlamayın - ideal insanlar yoktur. Angelina Jolie bile kırdı, tatlı yuttu, ama sonunda iyi bir figürü düşünün.

Basıncıyı çabucak pompalayın - gerçekten! Olumlu düşünün, kendiniz çalışın ve sonuç beklemek uzun zaman almaz! Ve düzenli eğitimler ve lezzetli (ve sağlıklı) yiyecekler buna yardımcı olacak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.