HobiDikiş

Eski bir lastiğin dışında bir kuğu yapma: Master Class

Birçok araç sahipleri gereksiz eski lastikler bulunmaktadır. başarısız olur onları hedeflerine uygulayın, ancak, özgün bir dekorasyon ön bahçe, anaokulunda oyun alanı ya da çiçek yatak oldukça gerçek olduğundan emin olun. Bu yayın hakkında nasıl okuyucuya anlatır eski bir lastiğin dışında bir kuğunun üretimi.

Ortaya çıkan eser dekorasyon olarak değil, aynı zamanda çiçek güzel bir çiçek yatak olarak sadece kullanılabilir. Orada Üretiminin birçok yöntem vardır, ancak bunlar iki gruba ayrılır: Otobüs veya olmasın eversiyona olanlar. Biz ilk seçeneği dikkate alacaktır.

Eski bir lastiğin dışında bir kuğu almak için, ihtiyacınız olacaktır:

 • eski araba lastiği. sadece kauçuk tabakası ile, yıpranmış ve metal uçlar olmadan silinmesini gerektiğini unutmayın. Eski lastiklerin bu malzeme kuğu üretimi en etkili olacağı bir gerçektir.
 • Sağlam kablo. Bu kuğu gururla ve incelikle görünüyordu için, bir seviye pozisyonunda kuş boynu geleceğini korumak için yararlıdır. Aksi takdirde lastik takılmak ve bütün görünümünü bozar.
 • Vidalar (çoklu parçalar).
 • Mel (işaretlemek için).
 • Matkap ve 3-4 mm delin.
 • Jigsaw veya dayanıklı keskin bir bıçak.
 • Bulgar.
 • kırmızı ve beyaz tonları Boyama.

Eski bir lastiğin dışında bir kuğu yapma: adım adım kılavuzun

 1. Hisse genişliği boyunca iki parçaya lastik yüzeyi tebeşir.
 2. gaga V akut formu Not ve diğer bir yatay işaretleme iki paralel çizgi ile düz tutun. Bu kuğu boynu oluşturur.
 3. Yapma yapboz keser hatlarında yürütülmektedir. Eğer çalışma basitleştirilmiştir, böylece, sabunlu su ile ıslak kullanıldığında genellikle gereklidir Böyle bir alet, uygun bir güçlü keskin bir bıçak.
 4. çok zor - otobüsün eversion çünkü bu aşama, en zaman alıcı olduğunu. Bir kuğunun kanadın bir tarafında adım ayak ve diğer söndürmeye: Sen kendin yapabilirsin. Çok zor ise, yardımcı olması için bir arkadaşınıza sorun.
 5. Arch tel kuğu boynunu ele geçirecek bir formu. Lastiğin gitmek için boynun 20-30 cm uzunluğunda olmalıdır.
 6. (Eşli) bir matkap kullanarak lastikte delik yapın ve tel sabitleyin.
 7. kesim kenarları sonra pürüzlü. Bu kusuru düzeltmek için, bir öğütücü ile çalışmak gereklidir.
 8. Şimdi beyaz (gümüş, siyah, bütün otobüsü boya bronz) renk ve gaga - kırmızı.
 9. Kuş daha inandırıcı hale için, vida ile sabitlenmiş kauçuk iki küçük parçalar ile gözlerini yapabilirsiniz. Eski bir lastiğin dışında bir kuğu yapma tamamlandı!

Onun için çiçek dikilecek aynı otobüsün bir kaide gibi bir şey oluşturursanız Güzel, başyapıtı bakacağız. Eğer daha özgün kanatları yapmak istiyorsanız, özenli çalışma: tüyler sabitleme, onları beyaz yoktur ve bir kanadını oluşturan, plastik şişelerden tüyler çok kesti metal ızgara her iki tarafta. İki kanat olun yoluna ekleyebilirsiniz.

Eski lastiklerden kuğu yapma - çok ilginç bir yaratıcı süreci, sıra dışı dekoratif öğeler göründükleri sonucu!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.