HobiDikiş

Türlerini Dikiş: Kural yürütme

Nakış bir resim veya desen oluşturulması yoluyla dekorasyon ürünlerini çağırdı. Çalışma makinesi ve elle sayesinde gerçekleştirilir. Karmaşık çizimler oluşturmak için, çoktur dikiş basit türlü yapmak öğrenmeliyiz. Biz bu nedenle tüm yavaşça çıktı, yavaş yavaş çalışmak zorunda. Ayrıca nakış için her şeyi hazırlamak gerekir.

saplı dikişler

Bu dikişler hala basit bir isme sahip. Onlar kenar gerçekleştirmek için kullanılır, döşeme kaynaklanıyor. Dikişler kısa, doğrudan ve eğik olabilir. sağa hareket, onları sol tarafta olmalıdır uygulamaya başlayın.

dikiş yapısında altında veya üzerinde olabilir iğne yönünü etkiler. Görüntü düzgün almaz çünkü iş yerinde olamaz yürütme yöntemini değiştirin. Bu saplı - El dikiş türlü.

hasır

dikiş Bu tür güzel nakış oluşturmak için gerekli. Birinci dikiş tabaka kumaş boyunca yönlendirilmesi gereken ve diğerleri -, önceki içinde uyumlu örgü. malzeme ile sadece kenarında bulunmaktadır. ilmek sayısı farklı olabilir, bunun orijinal görünmesi için önemlidir.

kasnak

döngüler bir dizi sürekli oluşturur olarak dikiş için dikiş Böyle türleri sunulmaktadır. Tüm öğeler birbirinden gelip aynı boyuta sahiptir. Hepsi döngünün iplik kalınlığı ve uzunluğuna bağlı olarak, küçük ve büyük olabilir. Zincir dikiş bitirme gerçekleştirmek için kullanılır.

ilmeklerin bir zincir desen, kontur, arka üretiminde kullanılır. Güzel döngüler için iğne "yüzü" görüntülenir ve daha sonra çıkış noktasını sopa olmalıdır. Dizeler başparmağın sopa.

perevivom ile Yuvarlak

Bu modeller, geleneksel benzer menteşe eklemleri. Onların fark durdurma görünmezlik olduğunu. dikiş oluşturmak için bir daire oluşturarak, iğnenin iki ucuna bir iplik başlamak gerekir. Sonra iplik bir döngü elde etmek iğnenin içine çekilmiştir.

"Dikiş tekniği yatmak menteşeler"

Bu basit dikiş biridir. Bu napodobii zincir dikiş gerçekleştirilir. Öncelikle, küçük bir halka oluşturun. bir çevre elde edileceği şekilde takip yapılmalıdır. Dikişler, yaprakları yaprakları oluşturmak için kullanılır.

"Keçi"

dikiş Bu tür soldan sağa. Malzeme delinme iğne, iş desen her iki tarafında yapılır. Yöntem temel çiçek yaprakları nakış sağlar. Resimler harika söndürmeye.

Fransız düğümü

Dikişler genellikle bir görüntü birimi oluşturmak için kullanılır. iş derli toplu Yani, kalın bir kulağın olmadan ince bir iğne seçmek gereklidir. Resepsiyon prosedürü çok basittir. İlk iplik sabit ve daha sonra nakış ana kısmına çıkıştır. uzunluğu en fazla 1.5 cm torpil gerekir.

iplik iğne ve 3-kat sarma ucuna taşınır. Öğe bir güzel küçük paket almak için, dikkatle diğer tarafa çekilmeli. Bu dikişler çekirdek ve çiçek yaprakları oluşturulması için uygundur.

üst ızgara

Dikiş tipi oldukça çeşitlidir, ancak orijinal biri olarak kabul edilir "üst ızgara." Bunlar büyük ölçekli nakış oluşturmak için tasarlanmıştır. Birinci dikiş dikey ve yatay olarak uzanır. Dokuma bölümler haç ile dekore edilmelidir.

«Geri iğne"

Bu makine dikiş hattına benzer. Bu zemin kaplaması ve nakış desenleri kullanılır. Çok renkli konuları kullanırken Başlangıçta görüntüyü görünüyor.

Gevşek eklemler

Bu dikişler dekoratif, bu nedenle ayrı ayrı kullanılabilir. Dikişler farklı bir sırayla veya üniform olarak kumaş üzerine yerleştirilir. Bu gevşek dikişler alternatif güzel satranç görünüyor.

"Haç"

Bu teknik genellikle güzel resimler oluşturmak için kullanılır. Basitçe yürütme, birbirinizi 2 dikiş döküm gerekir. dikkatle yapılırsa, resim uyumlu.

sayılır çapraz prosedür aşağıdan yukarıya doğru gerçekleştirilir. istendiği gibi iplik renkleri değiştirilebilir. Bir gölge bir dizi oluşturmak istiyorsanız, öncelikle bir yönde ilk dikiş ve daha sonra diğer yaratır - Diğer.

nakış için ne gereklidir?

her şeyi hazırlamak için düzgün bir nakış ihtiyacını yaratmak. Sonra herhangi bir ürün tasarımı ile dekore edebilirsiniz. Klasik kümesi içerir:

  • işleri kolaylaştırmak için kullanılan Fatura tuval;
  • Konu - yüksek kaliteli (yaygın olarak, kullanılmış diş ipi) seçmek için gerekli olan;
  • çember, önemli ölçüde Nakış çalışmasını kolaylaştıracak;
  • çözgü ponksiyon şekilde, kör bir uç olmalıdır iğne;
  • makas - kullanışlı ve yüksek kaliteli araçları seçmek için gereklidir;
  • düzgün bir nakış oluşturmanızı sağlar düzeni.

Öncelikle, beceri master basit çizimler yapmak için öğrenmek gerekir. Yavaş yavaş, biz daha karmaşık bir resim elde edersiniz. Sen ev çizim dikiş kumaşın başlamadan önce karar vermeniz gerekir. El dikiş ve dikiş Birçok türde etiketleri oluşturmak için kullanılır. Nakış huzurlu işgal, nedenle acele etmeden bunu gerçekleştirmek için gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.