Gıda ve içecekTatlılar

Elma strudel. Reçete ev.

lezzetli gibi anlar vardır. Bazen şımartın o hak için bir ödüldür, özellikle yararlıdır. Ya da sadece yeni evin tarifi etkilemek istiyorum. Veya iş yerinde sıkılan hafta sonları yemek pişirmek sanatına kendilerini ayırmaya karar verdik. Her durumda, sizin yemek kitabı kumbara yeni tarifler gereksiz olmayacaktır.


elmalarla Strudel - Basit bir reçete. Kolayca hem yarı mamul dondurulmuş hamur hazırlanır ve kendi elleriyle bu şaheseri yaratmak edilebilir. Önemli olan strudel birçok çeşidi vardır hatırlamak. Bu sizin güzellikler için tercih doldurma ve hamur bağlıdır. Bazı gibi onun orijinal dolgular için strudel ve hamur ince, tost katmanın bazılarıdır.


strudel için hamur konuşan türünün ikisini uygun. Klasik bir seçenek vardır - o bir çekme pasta veya onun yabancı isim, yufka. Eğer ince hamuru ile çalışma içinde hiçbir beceriniz varsa bu seçenek, yapmak daha karmaşıktır. Ama sonuç mutlu edecek: strudel ihale ve lezzetli çıkıyor. Eğer zorluklar korkmuyorlar, o zaman pişirme sonra hazırladığımız gururla söylemek mümkün olacak Viyana strudel elma ile. Bu tarifi aşağıda tarif edilecektir. İkinci seçenek - Bir puf böreği. Sonra, çanak daha zor çıkıyor, ancak orijinal dolgu daha kullanılabilir. mükemmel soğuk ev akşamları kakao veya kahve ile elma ve tarçın ile Katmanlı strudel.

Ve burada egzoz test hazırlık sürecinin vaat açıklamasıdır.
Gerekli ürünlerin asgari seti:
• 3 yemek kaşığı un. kaşık
• Bitkisel yağ (ayçiçeği ya da seçim için zeytinyağı), yaklaşık 2 yemek kaşığı. kaşık
• Yumurta sarısı 3 yumurta ex.
• 1 çorba kaşığı. su kaşık
• elma ve tuz daha iyi sirke damla, bir çift.


Nasıl hazırlamak için:
1. Un bir kapta elenmiş ve küçük krater yapılır. su, sirke ve yumurta sarısı, sypetsja tuzla var doldurulur.
2. yoğurma başlayın biraz yağ ekleyin. Yaklaşık 10 dakika boyunca karıştırma.
3. hamur elastik olmalı ve ellerinize yapışmaz. Gerekirse, daha fazla yağ, un veya su ekleyin.
4. hamur, bir top haline haddelenmiş bir yağ ile kapatın ve folyo veya paket içinde paketlenir. 30-40 dakika boyunca buzdolabında mutfak bırakın ama.
eğlenceli sonra 5. başlar. Bu kumaş masa örtüsü podstelit ve un süsleyeceksin en iyisidir. Biz mümkün olduğu kadar ince hamur dışarı rulo ve sonra kollarını germek. Neredeyse şeffaf almalısınız.
Biz doldurma koymak 6. sonra kenarları alıp sosis çevirin.
Bir reçete de bulunmaktadır yumurta olmadan hamur.


"Elma Strudel" - testin yağsız veya hafif versiyonu
maddeler:
900 gr •. un
300 ml •. su
• yaklaşık 5 gram tuz (bir çay kaşığı)
• 2 çorba kaşığı sirke, elma iyi
• bitkisel 50 g (zeytin yağı ya da ayçiçeği) yağı
Önceki pişirme işlemi tarifi tekrarlayın, ancak şu şartla ki, hamur, yaklaşık bir saat kapalı bir pozisyonda durmak gerektiğini. Sıcak bir yerde veya buzdolabında bırakabilirsiniz.

Puf Pastanesi (satın puf satın alınabilir mayasız pasta), ancak, ev yapabilirsiniz.


elma strudel. puf böreği tarifi:
Anahtar Malzemeler:
• Un 400 gram
• tereyağı aynı miktarda.
• 2/3 bardak su (un bağlı olarak değişebilir)
• sitrik asit - ¼ (çeyrek) çay kaşığı
• Sol.
eylemlerin icra düzeni:
birlikte 1. Un (hepsi, 300 gram) ve asit tuzu. Daha iyi hamur biraz çok sıvı değildi hamur yoğurmak ekleyin, su ekleyin tek seferde dökün. Bir blender kullanın mümkünse bu hızla yoğrulmalıdır.
başının üstündeki iki kesim, yapım bir top haline hamur aşağı 2. rulo, çapraz alır. Ve yarım saat buzdolabı koydu.
3. Yağ parçalar halinde kesilir ve un (kalan 100 gram) ekleyin. Ayrıca aşağı kayar ve 20 dakika boyunca dondurucuda soğutulur
4. Daha unlu hamur olarak sarılmakta ve, un, kenar sargıya sahip bir yağ soğuk üzerine koymak edilir. Tekrar dışarı döndürün.
5. Zihinsel 2 parçaya haddelenmiş tabaka bölmek ve kenarın orta kaydırmak, daha sonra 15-20 dakika boyunca yarım ve dondurucuda katlayın.
hamur dışarı 6. Rulo, zihinsel 6 parçaya bölmek ve ardından yarısında, sol tarafta iki kez, iki kez sağa dönün ve. 15-20 dakika boyunca dondurucuda hamur dinlendikten bırakmak.
7. Rulo dışarı ve doldurma koydu. yaklaşık 20 dakika boyunca 200 ° 'de fırında.

elma turta, doldurma tarifi

Elmalar - Tek seçenek bağırsaklar kabartma değildir. Ama iş onlarla çok kolaydır. Onlar ovmak veya istediğiniz gibi küçük parçalar halinde kesmek gerekir. İsteğe bağlı olarak fındık, kuru üzüm, şeker, tarçın ya da tutam ilave edildi. Eğer bir çekme testi kullanıyorsanız, kullanım rendelenmiş elma kolaylığı için, daha sonra hamur gözyaşı olmayacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.