HobiDikiş

Bir uğur böceği kostüm dikin

Bütün çocuklar tatil, özellikle yılbaşı, bazı maskeli veya karnaval seviyorum. Bu durumda ebeveynler, bir seçim olur: Bir elbise satın almak kiralamak ya da kendi yapmayı deneyin. Bu nedenle bugün bir uğur böceği kostüm nasıl bahsedeceğiz. Onun türü birkaç olabilir.

kolay seçenek

pantolon - Eğer kızlar için bir kostüm gerekiyorsa çocuk varsa, karanlık bir etek kullanmalıdır. En koyu balıkçı yaka veya gömlek giyilebilir. Arzu edildiği takdirde, çapraz bağlanmış olabilir veya sarı kravat yaka ve giyim bağlanmış olabilir. kafa geliştirilmiş bir çerçevenin sokulmalılar üzerinde (koyu kumaş dalları dikmek için ilk gerekli olan) ve arkasında - kalın kırmızı kumaş pelerin. Bu yağmurluk pul veya cicili bicili süslemek için kenarlar boyunca yuvarlak siyah noktalar dikmek gerekir. Bütün kanatlar yapılır. Aslında bir uğur böceği kostüm hazır.

Gelişmiş seçenek

Bu seçenek daha karmaşıktır, ama sonuç mükemmel. Iki metre sert bir tel, bir parçası - bir takım böceği yapmak için, sayaç kırmızı örgü kumaş (yarım metre bir parçasının genişliği) ihtiyaç siyah kumaş bölgesinin genişliği yarım santimetre kırmızı ve siyah, elektrik bandı dişleri, saten şerit (kırmızı, siyah) ve kalın kırmızı kurdele (beş santimetre genişliğinde), kibritler veya çakmak, tutkal, iğne, tahta veya plastik çubuklar (suşi iki sopa sığdırmak), saç klastikleri, santimetre, pense, plastik bir kart. (Ya kız ise) ve kanatlar Uğur böceği kostüm sopaları, etek oluşur.

kanatlar

Önce kanatları yapmak gerekir. ikiye katlanmış kırmızı örgü, dikiş, edecek büyük bir daire (iki kanat için iki adet, yaklaşık 20 santimetrelik bir çapı) kesti. Şimdi bir tel parçasını kapak çevresinden daha uzundur kesip kanat içine sokun. iki kanat dışında kalan parçaları (tüm keskin köşeler elektrik bantıyla sarın) kanatlarını bağlamak yani, mühür. Ortalanmış bileşik bağlantı sakızı ya da siyah şerit (kanat kullanılarak bağlandıkları) ve bileşik yakın geniş bir kırmızı kurdele. kendilerini dikmek kanatlarında siyah lekeleri önceden kesilmiş.

etek

kızlar için yılbaşı kostüm "uğur böceği" güzel etek olmadan düşünülemez. 20 cm genişliğinde ve yaklaşık 2 m uzunluğunda ve her kırışık bir plastik kart (bir pim vasıtasıyla kat paket) kullanılarak yapılan örgü iki parça al. Tüm katlanmış olduğunda, ağ kırmızı bant bir parçanın üst kenarına dikilmiş ve diğer yandan - siyah. her bir parçanın kenarları şerit bağlanır, böylece bir halka bağlamak için kullanılır. obsheyte şerit veya dokuma alt kenarı. İki iken etek. Birbirlerini koyun siyah daireler dikmek.

asa

Uğur böceği kostümü de böyle alışılmadık bir aksesuar ile desteklenebilir, istek doyurucu. Obmazhte sopa tutkal ve kırmızı kurdele sarın üst kurdele ve boncuk ile süslemek için. Her şey elbise hazırdır. Siyah bir balıkçı ve tayt ile birlikte koymak için sadece kalır ve tatile gidebilirsiniz. Çocuğunuz kesinlikle karnavalda en güzel biri olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.