Haber ve ToplumKültür

Vladimir Müzeler: açıklama, fotoğraflar ve yorumlar

Vladimir Şehir hikaye antik Rusya kökenli yeri olarak kabul edilir. Vladimir ayrıca Rusya'nın "Altın Yüzük açarak, ana kapısı" gibi birçok turist tarafından bilinir. Yerel mimarinin görkemini bu harika şehri ziyaret etmek isteyen turistler sonsuz akışı çekiyor. Çoğu zaman daha misafirler birçok müzeleri ziyaret. Vladimir bunlardan birinde somutlaşan benzersiz bir geçmişi vardır.

Açıklama Tarihi Müzesi


bu kurumun taban sırt 1854 yılına dayanmaktadır. erkekler için Vladimir spor salonu ile yan Başlangıçta müze tarafı. Ayrıca, en kısa sürede 1906 yılında geldi, o yerel halk bağışlarıyla kaldırdı odasına hareket yeri değiştirdi. büyük Taş Devrinden dönemi ve bitiş yıl 1917 üzerinde biriken ilginç tarihi eserler tarafından işgal edilen iki katlı müze kompleksi.

Turistlerin büyük ilgi Tarihi Müzesi (Vladimir) bir elips benzeyen binanın sıradışı tasarımı kendisi salonları ve şekline bağlıdır. Geçen imar 2003 yılında burada yapılmıştır. her bölmenin bölge tamamen yansıtma tabakası ile kaplanmıştır. Bu ilginç odada, kenarda yaşadığı tarihi hakkında bilgi başlayabilir olduğunu.

evreleme olayları geçmiş kez çarpıcı sadece kayıtsız arasında tek bir kişi terk edemez. Daha dikkat Prens Rus Vladimir ve yönetim kurulu vaftiz yanı sıra Vladimir-Suzdal prenslik görünümünü gibi olaylar vardı dönemin geçer müzenin ziyaretçilere geldi.

En önemli tarihi geçidin tüm bu muhteşem gösteri Başı Tatar işgali ismini verdi. bir müze daha halkın yerel kültürünü ve tarihini hissetmek için daha iyi bir yer yoktur. Vladimir - antik geleneklerin bir şehir. Tarihsel müzeyi ziyaret, bu tam olarak hissedilebilir.

sergileyen


Müzenin ikinci katında o silah, ev eşyaları, giyim ve saatte yaşayan insanların askeri üniforma gibi öğelerin, çok çeşitli temsil tasarlanmış ve oldukça geleneksel zaten dekore edilmiştir. Toplanan emanetler 20. yüzyılın sonuna kadar erken dan 17 savaşçı yaşam ve savaş tarihi hakkında çok şey söyleyebilir.

Antik Rusya tarihinin Aşıklar Troubles Zaman dönemden beri, devletin oluşumunun hemen her zaman dönemlerini takip edebilirsiniz. Bu eski yazıtları, belgeler ve diğer sergiler yardımcı oldu. nadir örnekleri bebek cinayet sahnesi Tsarevich Dmitry bir simge olduğunu ve St. Euthymius manastırına verildi örnek kiralamada, kopyalayın. Dmitriya Pozharskogo - Tüm Tarih, hatta Moskova'nın kurtarıcı birinin kürk yapılmış bir kilise elbise bulabilirsiniz.

köken Rusya, sanayileşme ve sanayi üretiminin refah döneminin en detaylı hesabın aşamalarında ek olarak müzenin duvar arasında. Bu dönem ikinci yarısında 19 ve 20. yüzyılın başından itibaren sürdü. tekstil, porselen ve diğer el sanatları bu gün korunmuş numuneler için. devrim günlerinde günlük hayatta kullanılan Antik paralar, emlak tüccarı Zhulin çalışmasında bulunan ünlü metal kutuda toplanır.

yorumlar

Müzeye Birçok ziyaretçi gezi ve sergiler çeşitliliğiyle son derece memnunuz. Sadece biraz garip şekilde dekore açıklamaları eziyet, ama genel izlenim ile karşılaştırıldığında o kadar çok değil.
Yine kılavuz tüm pozlama fotoğraflamak çok memnun olanak tanımasıdır. fotoğrafları görüntülerken arada, tüm görüntüleri izlemek için daha eğlenceli ne bir hacme sahip bir duygu.

Şehre gelen, kesinlikle diğer müzeleri ziyaret etmelidir. Vladimir yetişkinler hem de çocuklar gitme eğilimi benzersiz bir yer, tanınır.

yanılsamalar Müzesi ve Bilim Da Vinci

Bütün aile ile bu müzeyi ziyaret ederek, çok uzun bir süre boyunca izlenimi altında kalabilirler. şey bu büyüleyici yeri, özellikle dünyanın bilgisine eğilimi çocuğu kayıtsız bırakın ne yetişkin ne de olmayacak optik yanılsama etkisi konusunda uzmanlaşmış bulunuyor vardır. Müze "Da Vinci" Vladimir, insanlar göz ardı alışkın olduğu yaşam sürecinde olan bu gündelik anlara farklı gözlerle görmeye mümkün kılar.

büyüleyici fizik

Optik yanılsama ve eğlenceli bilim sanat - müzenin konsepti iki meraklı yönde oluşur. Bilim ve hayalleri Müzesi (Vladimir) ziyaret ederek, çocukların fizik kanunları ilgilenen ve yetişkinler ilginç olabilir ne hayretle gelip onun okul yıllarında sırf işkence gibiydi disiplindir. müze binası içinde bir kez, herkes sadece bir sergi ile bellek için resim çekmek değil, aynı zamanda herhangi bir olağandışı ellerini dokunamaz.

Müze illüzyonlar Vladimir Bolshaya Moskovskaya, house №22 ziyaretçileri bekliyor.

yorumlar

Burası küçük kaşifler ve yetişkinler olarak ziyaretçiler için çok ilginç. gezi turları genellikle hatta en ateşli hümanist fizikte ilgi uyanacak deneylerle yürütülmektedir. Ziyaret saatleri - bir buçuk iki saat. Hiç şüphe değil boşuna yapılacaktır vardır. mütevazi, kendini severler Kılavuzları yapayalnız incelemek ve hatta deneylerine izin yürüyor. Ziyaretçi stres kurtulmak için yeni ve ilginç bir şey öğrenmek için en iyi yol olarak bu müzeyi önerilir. Çalışanlar kendilerini bu yerde neler olduğunu huşu içinde. Bunlar Vladimir müzede çalışma çok heyecan verici olduğunu söylüyor.

Doğanın Müzesi

Girişte, her misafir bir müze neye benzediğini tam bir resmini gösterir kişiselleştirilmiş plaka haritası aldı. Bu hakkında tüm eserler ve en ilginç yerlerden hikayeler anlatır bilgilendirici turu, izlemektedir. Bina son 2008 yılında yeniden inşa edilmiştir. Bu duvarların ithal sergiler ilk serisi, doğal peyzaj adanmış ve kenarları tören başlığı giydiği edildi "Doğa".

Kentte diğer müzeler vardır. Vladimir turistik yerlerle ünlüdür. İşte onun tür benzersizdir zencefilli müze müzesinde kaşık, cila minyatür, kristal ve nakış, ev-müze Stoletovs Galileo Müzesi'nin. Mümkün olduğunda, bu kurumlar da görülmeye değerdir. Genç misafirler Bolşaya Moskovskaya, 26 muhteşem müze "Anneanne-Yagusya" büyüleyici bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.