HobiDikiş

Tutkal, makas, kağıt - quilling ve fantezi bir uçuş için!

Onun için Quilling, kağıt ve hangi nedir? Kağıt sanatının bu tür tarihi antik köklere sahip. Ona ilgi kaybı dönemleri idi. Ama son birkaç yıl quilling popülaritesi önemli ölçüde artmıştır. Birçok quilling için gerekli olan kağıt bilmiyorum.

Bu teknik ile El Sanatları, çünkü onların tekillik, hafiflik, teklik ve zerafetin kayıtsız kimseyi bırakmayacak. Bu geleneksel kağıt şeritler tüm fantezi kompozisyonunu oluşturmak için belki de, çıkıyor!

Bu büyüklük için bir malzeme sıradan tabakadır. Kağıt Kağıt Oymacılığı - bu belirli bir şekilde sadece bir kesim şerit var. Parlak ve mat, metalik, sedef: Bir renk ve tonları çeşitli olabilir. Her iki tarafta da renkli olabilir: hafif bir, ya da bandın bütün uzunluğu üzerinde rengin tedrici değişim etkisi ile diğer koyu ile. quilling için özel kağıt mutlaka kesilmiş yerlerde boyalı basit gerçeği farklıdır. Seçilen renk düzeninde yüksek kaliteli uygulamaları oluşturmak için gereklidir.

Kağıt Kağıt Oymacılığı deposunda veya filateli kırtasiye bölümlerinde bulunabilir muhtemeldir. Böyle bir numara var? Ve bu bir sorun değil. Kendi elleri Kağıt Kağıt Oymacılığı, oldukça kolay ve gösterişsiz. ebatları nötr renkli tabaka bir kağıt parçalayıcı geçirilmiş, ya da sadece el ile kesilmiş. şeritlerin genişliği üç ile dokuz milimetre arasında olabilir. Uzunluğu yaklaşık 30-60 santimetre ulaşabilir. Bununla birlikte, çalışma uzunluğu ve genişliği hem de farklı boyut şeritlerin bulunmasını gerektirmektedir. Bu durumda, sen kağıt için sıradan tutkal yardımcı olacaktır. Sonuçta, bazen çok renkli spiral almak için, birkaç renkleri birleştirmek gerekir.

Quilling kağıt için belli bir yoğunluk olmalıdır. Bu ince iğne bu tür için gerçekten önemli bir yönüdür. el şeritler hazırlamak olsaydı, metrekare başına en fazla 60 gram ağırlığı ile kağıt kullanmak daha iyidir (genellikle bu bilgi paketinde bulunduğundan). Bu yazıda ile çok daha kolay ve daha keyifli bir iştir. Sonuç olarak, quilling için düzgün bir bükülmüş parçalar olsun. Bunlardan, herhangi gebe el sanatları oluşturabilirsiniz.

Kağıt Kağıt Oymacılığı başarılı geminin ana bileşeni olmasına rağmen. Ama, parça ve bileşenlerin üretimi için, kesinlikle diğer araçlara ihtiyaç duyar.

Bu yazı bıçak, makas, tığ, şablonlar (şablonları) benzer boyutta spirallerin oluşumu için. Yanı sıra yapışmasını ve kısımlarının sabitlenmesi için cımbızlar gibi. Yapıştırıcı montaj Quilling bileşimler.

Öğeler basit ve tanıdık, ama teknolojidir bumagokrucheniya bunlar belirli şartlara tabidir.

Shilo. bir milimetrelik bir çapa sahip olmalıdır. Ortalama bız koni şeklindeki bir yapıya sahiptir. Bu quilling için elverişsizdir. koni kaldırmak için birini sor. Ya da uygun bir çap ve izole bantla üzerinde sap şeklinde bir metal çubuk al. Bu rahat olmalı, bu yüzden tam olarak nasıl bu araç işlerin çoğunu yapmak.

Cımbız. yüksek hassasiyetli işlerin yürütülmesinden için cımbız uçları keskin ve en doğru şekilde hizalanmış olmalıdır. Özellikle dikkat çalışma yüzeyleri herhangi bir zarar olmaması ödenir: yonga, kağıda bu tür nedenler hasar varlığını yonga. Cımbız eller için rahat olmalıdır. O az çabayla güvenilir kavrama aracı için gereklidir.

Makas. onlar kağıt üzerinde en hassas kesim saçak kullanıldığından, onlar için uçları sivri de başlıca koşul yanı sıra forseps için.

Clay. Biz kağıt üzerinde iz bırakmaz bir Quilling yapıştırıcı ihtiyaç tekniği çalışmak. giriş seviyesi için ince PVA tutkal ya da yapıştırıcı kalem.

kalem, cetvel ve pergel ve tabii bir silgi: el altında kompozit işareti için çizim araçlarını ayarlamak gerekmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.