IlişkilerKarşılamak

Sevgi beyanı Korktuğun eğer adam gibi? Ve ilk aşk olsun tanımak?

Bildiğiniz gibi, kızlar - romantik ve narin duygular olmak, ancak başlıyor çünkü çok daha erken erkek benden karşı cinse ilgi duymaya. Ve her yaşta, her bir basit sempati ile başlar, ama sonunda daha önemli ve anlamlı bir şeye dönüşür. Ve sonra kendi adına ve bazı kesinliğine cevaplanması gereken bir anlamda, ama genç adam karşılıklılık belirtileri gelmezse, kız kendini hareket etmek zorundadır. Ve sonra başka bir sorun vardır: sevgi bir deklarasyon olarak adam, gerçek cevabını duymak korkuyorsan ve nasıl buna karar vermek? en bu arada, sevgili bayan bakalım.

İlk soru bu gerekli olup olmadığıdır?

Bir aşk beyanı - kolay değil, o kararlılığını ve cesaretini, denge ve sorumluluk gerektirir. Tabii ki, bu adım atmadan önce, kız muazzam stres, korku, heyecan yaşanıyor, bu duyguların çok üstesinden, aynı zamanda en hoş değil. Ancak, adam bir kere, kararlı adımlar atmaya düşünmeye zorluyor ve olsun veya olmasın aşık ilk itiraf sizin açınızdan tüm bu çabaların olmadığını? Birincisi, genç bayanlar genellikle derin duygular kolay hobi almak, bunlar benzeri, canlı nefes Bu genci olmadan yaşamak ve olamaz büyük sözler söylerler. Çoğu zaman, onlar, sormak sevgisi itiraf nasıl yazışma yoluyla adamı. itiraf daha aptalca bir şey yoktur , insan duyuları uzun süre onu şahsen bilmeden.

, Diğer çocuklar bakmak birkaç gün yalnız kalmak ve tüm ayık keyfini: Öncelikle Testi kendiniz deneyin. Bir yakınını sonra ne karşılığında size cevap verecektir düşünün? Onunla ilişkiye girmek olsun, onlar ne kadar sürecek? Ve sen duyguları, derin ve zoraki olmayan bir sonraki aşamaya geçmek karar yoksa: Bu genç adamın değer.

İkinci soru: o biri mi?

Eğer ilk hamleyi yapmak için korkuyorsanız, adamı seviyorum itiraf nasıl merak, haftalarca işkence görürler. Kalp duyuların atlamaya hazır ama sonunda o bir tüy senin kuş olmadığını olabilir. Adam karşılıklılık belirtileri gösteren gibi görünüyor ama ya biraz fazla fark olmadığı veya bayan onun aşkını itiraf istiyor, ama utangaç olduğunu belirtti Çoğu zaman o bu hassas karar verdi. Ama burada, bayanlar, küçük bir problem var: dikkatle her sevilen bak bunları keşfetmeye çalışın, özellikle bu "işaretler" kendini icat edebiliyoruz. Bu basit göz atın: birkaç gün ya da bir hafta bile gitmiş, ya da "Snow Queen" oynayabilirler. Onun duyguları yüzeye gelip kendi başlarına bir şey yapmayın edelim.

Biz sonuç çıkarmak

o bile senin yokluğunu fark etmez ya hiç acıyan, aramaya aktif olarak başlamaz ise dönüp onsuz hayatlarını devam edin. Korktuğun eğer açıkça değmez olduğu açıktır, çünkü aşk ilanı adam gibi düşünmek zorunda ve bunun için vardır etmeyin - Birçok yalnızca birini. Onun ne olduğunu sormaya başlarsa içinden ve endişeli oluyor fark eğer duyular gerçekten karşılıklı çünkü Ama, o yanlış yaptık, o zaman, kararlı hareket. Unutma senin tanınması olduğunu - ancak bunu takdir edenlere vermelidir bu hazine.

Üçüncü soru: nasıl yapılacağını?

Düzgün aşık adam itiraf nasıl: Yukarıdaki sorular test edilir ise, en önemli adıma açmak zamanıdır. Burada her şey büyük fark nedeniyle, zaten bu genci karşılamak veya tüm yalnızca tanıma sonra başlayabilir, bu duruma göre değişir, ilk sırada yer alıyor. çok daha kolay ilk versiyonda zaten bir ilişki içinde ve doğru podgadat an sadece gerektiğinden. Yani, durum üzerinde düşünmek başlatın. Uygun bir romantik atmosfer olmak edildiği bir buluşma yeri için seçmek için ve kimseyi rahatsız olmaz. Bu akşam parkı, sessiz şirin bir kafe gelebilir. Ve yemeğe davet edebilir. Sessizce konuşmak böylece bir durum oluşturmak için gerekli olduğunu ve o kurtarılmış ve diyalog için hazırdı. Sonra yani hazırlamak zorunda - çekici kendisini icat, ancak bir görüntü, nazik ve romantik neden olmaz. Onun sadece sizin ve duyguları hakkında düşünce gereklidir ve kısa etek veya açık yaka siz açık farklı bir izlenim yaratmaktadır.

Soru Dört: Ne demek?

sevgi adam ilanı olarak başarısızlıktan korkuyorlar olur? Dikkatle metnini düşünün. Tanıma çok uzun olması ve niyetleri hakkında özel bilgiler vermemelidir. Ancak, alnına da gerekli değildir, üç değerli söz söylemek, bu sersemletmek ve onu korkutabilir. Aslında ideal küçük tanıtım konuşmasını yapan mantıksal sonucunu doruğa ve, tanıma. Örneğin, bu gibi gelebilir: "Sen biz oldukça zaman tanıyorum, biliyorum ve bu süre içinde Bana sevgili nasıl kullanıldığını anlamak için zamana sahip. Sonraki size sensiz, çok rahat hissediyorum - yalnız. Çok sevgili ve seni seviyorum. Ne siz "Tabii ki, bu durumunuza kalmış seçmeliyim hakkımda hissediyorum ama bu durumda tek kuralı rehberlik gerekiyor: her şeyin doğru olması gerektiğini söyledi.

Soru Beş: dostluk ya da ilişki?

Özellikle hassas bir durum - Uzun süredir birbirlerini arkadaş olarak kabul edilmiştir adam için duygular beslemeye başlarsa. Bu durumda ilk aşkı tanımak ister? Bu alt metin olarak en zor konu bambaşka bir seviyeye bu ilişkileri ya geçişi muhafaza arasındaki seçimdir. Her şeyi riske ve siz ya gerçekleşmeyebilir neyin uğruna, şimdi yok bahis hazırız kendinize sorun. duygularınız eğer böyle alımdan sonra, her durumda, bu size arkadaşlığını ve ilişkisini düşürürse ve karşılıklı değil, sen başarısız olduğu gibi o zaman her şeyi dönün. aşk ilanı olarak Korktuğun olur? Düşün ve üzeri, emin ona karşı tutumunuz o vardır - romantik. Belki gerçeği onunla çok fazla zaman harcamadan göre, kendisine bağlı hale ve nedenle bu dostluk dışında bir şey olduğunu size gibiydi. Ve son olarak, düşünmek - ve birlikte olabilirsiniz eğer, senin duyguların karşılıklı olacaksa? Sonuçta, ilişki insanda hep kız olarak, ancak, farklı dostluk daha davranır. Yani dikkatlice her kararı alabilir. mutlu ol.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.