HobiDikiş

Bir parlayan ayakkabı bağı nasıl yapılır: Usta Class

Gençlik kalanı arasında göze çarpıyor seviyor. gençler için bir rol modeli olabilmek için sık sık tüm çıkmak için hazırız. Radikal renkler piercing ve dövme yapmak içinde Onlar sadece moda kıyafetler seçerek saçlarını boyamak. Bugün, listeye eklenir parlak ve daha özgün, o Çinli deha icat olmaya başka bir yoludur. Anında parlak genç erkek ve kadınlar arasında çok büyük popülerlik kazandı parlayan dantel, hakkındadır. Tüm elbette ilgilenen, ne kadar ayakkabı bağları parlayan, bir moda aksesuarı sonra - bir bu yıl olmalıdır! şanslı Dandies: Böyle dizeleri fiyat ürünün parlaklık ve kalitesine bağlı olarak yaklaşık 1 ila 8 dolar. Ayrıca "çan ve ıslık" her türlü oynama maliyetinin büyük rolü: yetenek vb farklı renkler ile, ışıltı flaş

Ancak, kendi başlarına parlayan örgüler, bunu biliyor muydunuz? Daha sonra size oldukça ucuz, ancak üretim sürecinin aldığım zevki ve mal olacak - paha biçilmez kendi el işi giyen dan! Yani, hazır olsun biz nasıl ışık bağcığı yapmak göstereceğiz. Buna ek olarak, onun yaratılış ömrünü uzatabilirsiniz öğreneceksiniz.

Nasıl silikonla bir parlayan ayakkabı bağı yapılır?

Otantik ışıklı ayakkabı bağı aşağıdaki yöntem olabilir olun. Bunu yapmak için, satın almak gerekir:

  • 2 metre Silikon tüp uzunluğu. tüpün çapı spor ayakkabılarınız ya da ayakkabılarında dantel için deliğe oturmalıdır.
  • Sıvı silikon (biz onları dolduracaktır).
  • Dört LED (iki dize).
  • Akü-para (4 adet)..

Başlarken

bir ışık ayakkabı bağı yapmadan önce, bölmek silikon tüp uzunluğu bir metre iki bölüme. Bu bizim gelecekteki bağcıklar olacaktır. Şimdi her iki tüp da sıvı silikon ile doldurun. Her iki biter sitesinde LED'lerin sondaj veya benzeri, örneğin, keskin bir metal çubuk için bir delik yapmak gerekir. Eğer bir sopa kullanıyorsanız, biraz daha çaba gerektiğini unutmayın. Bundan sonra, hemen içeri deliğe LED lamba takın. Gelecekteki dantel ikinci ucuyla aynı işlemi uygulayın. Şimdi yapıştırıcı ile tedavi edilebilir LED kablolama, batarya ekleyin. Zaten ışık ayakkabı bağı nasıl bilenler, hafif ürünü değiştirebilir ve bu nedenle enerji tasarrufu, temas teller ve pil ile üst üste olan küçük anahtarlar, borular eklemek deneyebilir. Hazır bağcıklar senin ayakkabının deliklerden geçmesi gereklidir ve pil dikkatlice gizlemek.

Nasıl bir parlayan ayakabı alternatif bir yol yapmak için?

Bu yöntem, bir önceki temelde farklıdır. Silikon borular ve LED'ler bulunmaktadır. Düzenli dantel ve (25 gram için yeterli) fosforitsidnaya floresan boya bez gerekecektir. sonra bir kaç dakika fırında gönderebilirsiniz, dantel boya uygulayın. Şimdi ayakkabıların yanar ve sıvı silikon ve piller uğraşmak gerekmez. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.