GüzellikBakım ürünleri

Elleri ile Cadılar Bayramı Makyaj "Alice Harikalar Diyarında" adlı Cheshire Kedisi

yaratıcı en korkunç ve tartışmalı bayram ister misiniz? Sonra Cadılar Bayramı için bir karakter seçmek gerekir. Nasıl sevmem Cheshire Cat? Bu gerçekten ilginç bir karakter. O çok akıllı, ama çılgınlık. O kibar, ama biraz alaycı. Sonuçta, o ters yönde kaybolabilir dünyadaki tek kedi vardır. Gerektiğinde bu moruk içinde yeniden hayata dönmek için Cheshire Cat makyaj usta. İyi bir fikir "Şapkacı" tatil "Alice" veya en azından onlarla almak!

Tatil bize gelir

Birçok kişi Cadılar Bayramı ve bu tatil arasına mesafe çalışırken her yolu anlamıyorum. Bir seri katil veya yürüyen bir bedenin içine değiştirebilir zaman Gerçekten de, iyi bizim kültür gününde içine getirebilir ve daha sonra şeker toplarken, evlerin dolaşmak?! Ancak Rus Noel Tatlıses nedense böyle antagonistleri karıştırmayın! Yani gerçekten tatil sadece Batı kökenli nedeniyle sevmediğim? Ama - bir gerçek ayrımcılık!

Bu tatil Amerikalı değil. O Keltler geldi! Ve öyle değil şeytani bir gün, ama sadece zaman onun korkularıyla yüzüne bakıp, gülümseyebilirsin zaman. Bir çocuk Karanlıktan korkan ise, o takım elbise Siyah pelerini veya Dracula sdelyte söyledi. o bütün korkmuş birinin rolünde bütün gün kalacak ne zaman korkuyor olacak mı? o bir fantezi - Büyük olasılıkla, böyle karakterlerin varlığı anlayacaktır!

Çoğu zararsız deli

Bu sefer de av olduğu bir kan revan ceset giyinmek ise, "Alice Harikalar Diyarında" adlı Cheshire Cat yapmaya deneyebilirsiniz. Bu karakter, elbette, olası birisi korkutuyor, ama kesinlikle çekiyor!

Cheshire Kedisi - her zaman sakin ve çok ilginç filozof, kuşkusuz. Unutmayın, Masallardaki sadece arkadaşı Alice, onun sadık arkadaşı, zor durumlarda anlatır gibiydi. Bu durumda, Cheshire Kedisi haklı onlar burada hepsi deli olduğunu kabul ederek Harikalar diğer sakinleri üzerinde çok kolaydır.

Uygun Eğer Cheshire Cat yaparsanız? Yine de, bu şekilde eve zombi rolü için yeterli olacağını basit bir hırıltı, yönetmek olmaz! Cheshire Kedisi kaprisli ve güzel, bu yüzden tatil parlak bir karakter yapmayı deneyin!

bir bakış açısıyla Tanımlı

Tek bir görüntü için tercih öncesi değer keşfetmek en azından en popüler listeler. Şimdi açıkça mutlaka herhangi bir tarafın captivate, "Twilight" ve "Vampire Diaries" esinlenerek vampir temalar ve görüntüleri gidişli. Göz alıcı bir makyaj, bir kaç eksik dişler ve gözlerinde bloodlust görünümü: Görüntü çok zor değil somutlaştırmak.

"Yaşayan Ölü" alaka kaybetmez. Bu en popüler, ama o kadar ilginç bir kostüm. Bu zombiler giysiler uymayan olduğu unutulmamalıdır, o kafa veya kanlı tortilla yerine gözleriyle çivi gidebilirsiniz. Sosyal etkinlik "zombi" kişiler bu görüntüyü canlısı yüzden tam olarak sığmayan, hiçbir farklıdır.

Ama karikatür zombi konulu varyasyon ilginç olacak. Villi Vonka Edward Scissorhands den - Tim Burton neredeyse tüm karakterlerin eğilim. Ölü Gelin sofistike makyaj ve mavi cilt gerektirir, ancak bu görüntü feminen ve çok güzel kız bırakacaktır! Bu filmin Burton imajını somutlaştırmak için eğer uygun ve makyaj Cheshire Kedisi olduğunu!

Hayvan renkler için seçenekler çok popüler. Cadılar Bayramı günü, büyük olasılıkla, kaplanlar, panter, kediler ve hatta maymunlar dolu olacak. Temel olarak, burada taşımak ve onu o kadar kesin bir karakter olmadığını söyledi olmasına rağmen, Cheshire Cat yapmak mümkündür.

Zor deşarj görüntüsü - "İki yüzlü adam". Eğer bir deha makyaj değilseniz, o bu arada, çok fazla korkutmak almak veya sıradan bir palyaço açmak için en iyisidir.

Nasıl yapmalı?

Anlaşılan yukarıdaki, isterseniz bir eğilim olması, sonra da Cadılar Bayramı'nda Cheshire kedi makyajını seçin. Bu kadar karmaşık, ama ilginç değil ve teklif edilen tema üzerine varyasyonlar için izin verir. Parti mutlaka korku varlığını anlamına gelmez, çünkü kedi onayını almak korkmayın. Örneğin, sık sık Cadılar Bayramı bir açık kahve Bambi veya bir Barbie bebek boyama yapmak.

Peki, nasıl Cheshire Cat yapabilirim? boya ve Stok kadar yama bıyık. boyalı bebek dönüşme unutmayın gerekli değildir. giysi almak zaman yeterince makyaj inmelerin çifti. Kenara - Kedi hepsi biraz allık ve yüzünde sıcak tonlar, böylece bakışta değil. Ama toz yersiz olduğunu. Özellikle çiller veya sivilce var. namlu mühür temiz olsun. Yırtıcı kedi gülümsemesi - makyaj ana odak nedenle bununla başlamak gerekir.

Basit siyah kalem alın ve kulaktan kulağa Gülümseme devresini işaretleyin. Çizgiler dudağın alt ve üst kısımlarında çizilir. Daha sonra, siyah boya ile sınırları boyunca yürüyün. İç kısım dudakları dahil beyaz boya ile doldurun. Kedi her zaman gülümsemek, ama çünkü hazırlanan dudakların köşelerinden da bir hatta ihtiyacı olmalıdır. dişleri raschertit için, bir kalem veya hatta bir kına kullanabilirsiniz, ancak ikinci durumda, Halloween üzerinde Cheshire kedisi makyaj sıradan yaşamda taşıması gerekecek!

Bonus ve nüansları

Unutmayın Cadılar Bayramı makyaj gerçekleştirmek için adım "Cheshire Kedisi" adım yapmak zor değil resmin orijinal taslağı eğer. Kedi - renkli bir karakter ve renkli lensler kedi çok yardımcı olacak, böylece bile kızgın. Onları mavi veya turkuaz renkli olsun. Sarı gözler (veya kehribar) artık bir kedi gidebilir, ama gerçekten ürpertici görünüyor. Yeşil gözlerin için, onun bıyığı aynı renk ve kenar son rötuşları ekleyebilir. Hala bir kedi resmi çünkü Badem şeklindeki gözler, yok. Bu arada, karakter adam olmak zorunda değildir. Sen Cheshire kedisi yapabilirsiniz - boynundaki kıvırcık ve hatta bir yay ekleyin!

tehlike

elleriyle Makyaj Cheshire Kedisi basit yapmak ve bunun için karmaşık boyalar kullanmaya gerek yoktur. Kendi cilt tipine ve terleme düzeyine odaklanmak için yeterli. Yine de, parti uzun ve kalem "yüzmek" olabilir olabilir. Bunu önlemek için, bu pekiştirmek amacıyla yapmaya hazır toz gereklidir.

bayram ve dünya!

Vahşi bir kedi muhteşem manikür, boya kalemleri saçlı, yaka andıran devasa süslemeleri imajını tamamlayın. Onlar doğası gereği güzel kedi, çünkü havai siliya unutmayın. Saç şekli düzgün ya da tamamen deli olması gerekir. "Vahşi" makyaj karşılık gelen çerçeve gerektirir beri Orta seçenek olamaz.

Ünlü Cheshire kedisi sadece bir gülümseme çekmek ve vücudunun olmadan yükselmek anlamına çünkü bir partide Giyim, makyaj olumsuz etkisi olmamalıdır. Yani kıyafeti karanlık ve mütevazı, ama yine de tamamen kız gibi değil ve hassas olabilir. Uygun takım elbise ya da bir benekli bir kazak koyu renkli kot. Asgari dekorasyonu - sadece masif aksesuarları, kedi özünü vurgulayan. İstenirse, bir satın alabilirsiniz "kedinin pençesini" languidly germek için minderli ve tanıdık görünce purred.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.