Ev ve AileÇocuklar

Nasıl bir bebek isim seçmek için? Ebeveynler için ipuçları.

gelecekteki bebek ne denir ki? Her çift kaçınılmaz bu soru ile karşı karşıya olacaktır. Aslında, çocuğun adı göründüğü kadar kolay değildir seçin. Oldukça sık, bu anlaşmazlık gelecek ebeveynler arasında çatışmaları ve anlaşmazlıkları neden olabilir. Her isim mutlaka tüm negatif ve sonuç, bazı tanıdık kişi ile bağlandıktan sonra olumlu nitelikleri o kişinin biz belli özel isim ile ilişkilendirmek. Bu nedenle, çocuğu çağırarak, biz onların seçim yapmak hangi olanları, sevilen güzel spesifik bir liste oluşturmak. Ancak, sorunu çözme başka yollarla dinlemeye sadece kendi derneklerini güvenmek gerekmez, nasıl bebek için bir ad seçin. bazıları düşünün.

Vücudun belirli organları ile rezonansa girerek bu veya diğer adlar oluşturan sesler, böylece onların sahiplerine belli bir kaliteyi vererek beyin alanlarının çeşitli başlatmak edebiliyoruz bir algı var. Jeanne isimlerin İgor Daria olan insanlar, Dimitri, inatçı ve iradeli karakterini kalıcı tahsis belirlendiği inanılmaktadır. Michael, Vera, Fesleğen, Alexei Svetlana ve Ilya - onların hoparlörlerin yumuşak ve melodik isimler iyilik, yanıt verme ve uyumu farklıdır. İsimleri Paul, Roman Vitali Tom, Anna, Andrew, Zoe Lyudmila adlandırma İnsanlar denge ve yargı var.

Çocuğun adını seçin bebeğin doğum ayı dayandırılabilir. Örneğin, Şubat ve Aralık ayında doğmuş çocuklar, genellikle inatçılık tarafından ve duygusal karakterizedir. Bu nedenle, ani Angela Andrew, Alex, Michael olarak daha yumuşak isimlerin narekat olmalıdır. Yaz aylarında doğan onlar Konstantin, Igor Dmitry denilen eğer bu durumda, ideal olacaktır, aktif ve hareketli olması daha muhtemeldir.

Çocuğun adını seçin onun göbek adı dayalı gereklidir. Bu önemli bileşenleri arasında izin vermemelidir büyük uyumsuzluk oldu. Her şeyden önce, o çevrelerindeki insanlar arasında karışıklığa neden olur ve çocuk utangaç ve insanın kendini emin büyüyebilir.

Eğer çocuğun adı seçmek için gidiyoruz, hemen trajedinin sonucu ölen akrabasının isimlerini tekrarlama olasılığını dışlamak. Onların aura yeni sorunlar ve talihsizlikler getiren tüm hayatı adama kalanını veremez, keder ile ilişkilidir. düşünmeyin o batıl inanç. Bu model bilimsel çalışmalarda doğrulandı.

Ne çok orijinal narekat bebeği tavsiye veya adınızı icat etti. bunlar kültür ortamından bebek birbirlerinden ayrılmışlardır. Ve popüler yabancı TV dizisi ve çizgi film bize geldi isimler, onlarla o "kara koyun" hissederiz, sizin şaşkınlık neşe getirmek vermedi ve bazı kompleksleri satın alabilirsiniz.

bebek, ebeveynler birinin adının olabilir arayın. Ama onlar anne ya da baba ile sonsuz kıyasla yaşamaya mahkûm olarak bu çocuklar sürekli baskı altında olacak inanılmaktadır.

Ona o yaşıtları ile iletişim kurmak için zor olacak, bu gerekli narekat kız erkek adı değil unutmayın. espriler çocukları icat nasıl saldırgan hatırlayın ve bebeğiniz azılı veya hatası için başkaları kızgın olduğunu izin vermemeye çalışın.

Çocuk doğumda verilen isim erişilen kapatmak için her türlü çabayı. o istediği gibi kırıntıları çağırmak için her türlü girişimi engellemek. Bu çocuk ebeveynleri ve dedesi ile farklı davranır gerçeği sonuçlanan bir bilinçaltı iç bölünmeyi tetikleyebilir. Bu görünüşte masum olumsuz sonuçları bir dizi yol açabilir.

Yukarıdaki özelliklere dayanarak, dikkatlice Çocuğunun adını seçin ve doğru seçim yapmak için nasıl yansıtır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.