OtomobilArabalar

"Peugeot 206": En rahat Fransız otomobil birinin teknik özellikleri

En çok satan ve en popüler Fransız arabanın biri "Peugeot 206" dir. Bu makinenin Teknik özellikler özellikle güçlü ve etkileyici denilen edilemez. Ancak, bazı avantajları ve modelin olumlu özellikler kullanılabilir. Ve onlar dikkat etmelidir.

modeli ile ilgili Kısaca

"Peugeot 206" - 1998 yılından beri, uzun süre kullanılabilen bir sedan. Araç daha gelişmiş modeller 207 ve 208 (Bunlardan ilki zaten vazgeçmiştir), araba satın aldı ve popüler olan girmeyi tercih zaten uzun süredir ışığında "yetişkin" olmasına rağmen.

İlginçtir, Rusya'da 2007 yılında yaklaşık 8159 adet sattı. Ve toplam hacminin bu yüzde 62 "Peugeot" Bizim vatandaşlarını satın aldı.

Araç 1998 yılında girmiştir. Ve bu iyi bir performans, güvenilirlik, rahatlık ve özgün tasarımı popüler hale geldi. Tabii ki, Fransa - en başarılı otomobil üreticisi değil. Ancak, "Peugeot 206", teknik özellikleri aniden gerçek Fransız satanlar olma, onun beklentileri kadar yaşadı, (bu arada, hatta eski) "Mercedes" ve Audi uzaktır.

dizayn

"Peugeot 206" - oldukça farklı, agresif ve akılda kalıcı bir yöntemle olan bir otomobil. Birçok muhtemel alıcılar onun görünümünü sevdim. Özellikle far hızlı silüet çekik gözle dinamiği, geniş göstergesi, tabii ki, vücut maç ve renkli kabartma tamponlar, mat siyah çıtalar ile karakterize edilir. Bütün bu özellikler makine çok çekici ve avangard olun. Tasarımcılar aynı uzlaşma, klasik tarzda ve modern düşünce arasında bir orta yol bulundu.

Neyse yazılım şirketleri olmadı tamamen yeni bir beden oluşturduk. minimumda arabanın ağırlığını azaltmak ve iyi güvenliği sağlamak mümkün modern yüksek kaliteli malzeme ve teknolojiler sayesinde.

iç tasarım otomobilin dış için bir maç yapmak için karar verildi. Ve çok şık ve uyumlu oldu. Hala mevcut pratiklik sunuyor. Salon hafif ve havadar, bu ancak sevinmek edemez hale başardı. Hatta sürücü koltuğu ergonomik olduğu ölçüde etkilemek için başarısız olamaz. Konfor ve rahatlık bu modelin tekerlek sağlanır arkasına karar verdi insansınız. Ve bu daha sonra ele alınacaktır teknik özellikleri olan, "Peugeot 206", iyidir.

koltuklar elinizde yumuşak, rahat, mükemmel görüş, direksiyon rahat, güzel uyuyor, ve iletim çok düzgün çalışır. Genel olarak, sürücü işlemi sadece zevk getiriyor.

pratiklik

kimin fiyat yaklaşık 200-250.000 ruble bugün (iyi durumda) "Peugeot 206", aileler için daha tasarlanmış bir makinedir. Model oldukça pratiktir. bagaj Etkileyici miktarı. Eğer ön yolcu koltuğu katlamak eğer, o başarılı ve 2.2 metreye kadar bazı hantal kargo yukarı taşımak kolaydır. Ve yine geliştiriciler yeterince kanat geniş kutusu altına yastık yerleştirmek için karar verdik.

Genel olarak, tasarımcılar çeşitli küçük nesneleri koymak için yerlerin mümkün olan en büyük sayıda oluşturmak için çalıştık unutulmamalıdır. İşte bu yüzden salon çok farklı cepler, girintiler ve çekmeceler bulunmaktadır.

"Peugeot 206": teknik özellikler ve yönetilebilirlik

bu araba monte benzin Kaputun altında TU serisi motorlar. bu Fransız şirketi tarafından üretilen diğer modellerde yüklü edildiğinde Kendilerini kanıtlamış. Potansiyel alıcılar 1,1 kaputu, 1,4- ve 1,6 litre motor altında yüklenir mevcut sürümler (sırasıyla 60, 75 ve 90 l. C). Tabii ki, herhangi bir motor "Peugeot 206" - Bu yüksek hız ve ani hızlanma bir göstergesi değildir. Ama iyi çalışma performansına sahiptir. Mükemmel denge mükemmel Pürüzsüz binmek.

Bu arada, şirket S16 olarak bilinir daha çok ve şarjlı versiyonu, üretir. Onun daha güçlü bir motor tamamlayacak. 135 beygir gücü - iki litre ve güç çıkışı bir hacmi. "Otomatik" "mekaniği" ve arabaları donatılmış. Bu arada, otomatik şanzıman daha uyarlamalı algoritma anahtarlaması ile donatılmıştır.

araba bilinen ön süspansiyon - McPherson. Bir arka - torsiyon ve bağımsız. Ön frenler disk, arka yaptık - davul. takılan diğer modellerde Ücretli - havalandırılan.

Arabanın diğer önemli avantajı bu sınıfa mensup makineleri arasında en kısa fren mesafeleri biridir. Bu şekilde izler ve arka fren basıncını ayarlar LCS, bunlar ön önce engellenmez olması.

Ve nihayet - güvenlik konusunda. Ve pasif ve aktif - en üst düzeyde. kolay yönetim sağlar hava yastıkları, ayarlanabilir askıları, güçlü gövde, hidrolik aktüatör, özellikle debriyaj pedalını mühendisliği - tüm bu küçük nüansları yalnızca sürüş sürecini keyfini sürücü, konsantrasyonu seviyesini artırır. Ve bu "Peugeot 206" temel avantajlarından biridir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.