GüzellikBakım ürünleri

Kozmetik BIOSEA: yorumlar. Fransız kozmetik "BIOS". Doğal Organik Kozmetik

Eğer doğal organik kozmetik Biosea en büyük üreticisi duydun mu? tüm dünyada minnettar müşteriler tarafından bırakılan bu ürün incelemeleri. Avrupalılarca de oldu en popüler böylece bu marka, Fransa'da doğdu. Dünya piyasasında, bu 12 yıldan fazla bir süredir devam etmesi nedeniyle her yıl Fransız kozmetik "Bios", yeni hayranlar kazanıyor. Hiç bu ürünleri denedi olan herkes, başkasıyla değiştirmek gerekmez. Parabenler ve sülfatlar kremler, jeller, şampuan ve şirketin diğer ürünlerine dahil ünlü gerçek nitelikleri olmadan mükemmel kozmetik.

şirketlerin ortaya çıkması

Fransa pitoresk Breton bölgedir, orada kozmetik bilinen laboratuar testleri ortaya çıkmaya başladı ve ilk adımları şirketi Biosea almıştır. Site bilerek seçildi. Bu alanda şifa, yaşlanmayı geciktirici niteliklere sahip algler çeşitli bitkiler çok deniz kıyıya yer almaktadır.

2003 yılından bu yana şirketin laboratuvar Eczane Selin Langle Bilim Doktoru başkanlık etti. Çeşitli araştırma ve geliştirme yürütmek için üç yıl üretim laboratuar çalışanlarının serbest bırakılması ile sahada başlamak için. Şirket çalışanları sentetik maddeler ve koruyucu maddeler içermez doğal maddeler, temel organik kozmetik oluşturmak için yola.

Baş tasarımcı ve şirketin kurucu bir mühendis Antoine Morel olduğunu. emrindeki, işletme yönetimi "BIOS" değil, aynı zamanda sadece, ürün tasarımı ve ambalaj oluşturulmasını kontrol şirketin markasını desteklemektedir. Marka pek çok ünlü kişi tarafından desteklendiğini belirtmek gerekir. Yani şirketin ulusal temsilcisinin yüzü ünlü Mirey Mate haline gelmiştir.

şirket ve ürün özellikleri ilkeleri

Fransız kozmetik "Bios" Avrupa ülkelerinde çok yaygın olduğunu ve zaten Rusya'daki popülerlik kazandı. Alıcıların güven sadece yetişir. kozmetik Yorumlar gerçek kalitesini göstermek Biosea. Şirketin Etik pozisyon içerik şöyledir:

 • etkili çözümler giriş;
 • güvenli ve doğal elemanlar formüllerinin kullanımı;
 • gelişmiş teknolojilerin geliştirilmesi;
 • deniz yosunu ve bitkilerin kullanımı ile çevreye saygı;
 • tüm Avrupa kalite standartları ile uyumlu.

Dışında etik açıdan, şirketin, hala temel kavramları vardır:

 • Eşsiz kalitesi. dünyanın önde gelen belgelendirme makamları kozmetik kalite faktörünü doğruladı.
 • Uygulama sadece verimli bitkiler. onlar yan etkileri varsa dikkatlice kontrol edin. Deniz ekstreler - markasının doğal kompleksleri ana bileşenleri.
 • Mutlak güvenlik elemanları. iyi kozmetik hizalanmış ve geri dönüşüm için uygun olan malzemelerden üretilen ürünlerin bile ambalaj.

Kozmetik kanserojen müdahale edilmemiş Biosea ve endokrin bozukluklar sebep yoktur. Tabanlı ürünler bitkilerden sıvı ya da balmumu yağlar bulunmaktadır. aksiyon bitkisel emülsiye edici maddeler vasıtası ile desteklenmektedir. Yosun dengeleyiciler ve jelleştirici maddeler için özel ekstraktları ekstrakte edin. Renk pigment sadece mineral veya bitkisel maddeler vardır. Ayrıca kullanılan olarak kabul edilebilir doğal bir UV filtresi olarak, doğal aroma ve koruyucu maddeler bulunmaktadır.

son tanıtım

Fransız kozmetik "BIOS" Celine Sangli (Doktor Eczacılık) tarafından öne araştırmacıların mükemmel profesyonel bir ekip geliştirdi. fonlarına gençleştirme, bakım şaşırtıcı özelliklerini almak için, onlar sürekli fizyoloji algoloji, kozmetoloji geliştirilmektedir. Bu, aşağıdaki özelliklere sahip ürünler yaratmak mümkün kılar:

 • tabanlı geliştirme deniz bitkilerinin aktif maddeleri içerir;
 • Aktif madde konsantrasyonu çok yüksektir;
 • Sadece doğal malzemeler ve son derece hassas tatlar kullanarak;
 • Zararlı koruyucular, koyulaştırıcılar, renk vericiler, güzel kokular, silikonlar bileşimde hariç.

yüz ve vücut için Ürünler

Her kadın hayatının muhteşem ve unutulmaz oldu istiyor. Her güzellik Biosea dizin gelebilir yardımcı olmak. firmanın kozmetik Yorumlar sunduğu kaynakların yüksek verimlilik demek.

istisnai konfor verir Yüz için kozmetik ve vücut. Yüz için tasarlanmış Sadece birkaç serisi:

 • Proactif;
 • Mükemmellik;
 • Yoğun Ultra;
 • Anti-Age;
 • Esstntiel;
 • controle;
 • Orijinal.

Bu çeşitlilik arasında sen, temizlemek, nemlendirmek için maske, asansör, ton çeşitli bulabilirsiniz cildi yenilemek anlamına gelir. Çeşitli aktif kompleksleri Özellikle etkili gündüz ve gece kremleri. köpük temizleme görevlerini ile baş, serumlar, Balsam, düzeltmenler kırışıklıkları taklit eder. şirket göz çevresindeki derinin için özel bir dizi geliştirdi. Mükemmel temiz yüzü özel losyonlar, sütler, köpükler, doktor önlüğü, maskeler. Birisi Fransa'nın krem almaya karar verdim, bu ürünün uğratmadı.

Vücut lüks bir koleksiyon sundu. Alıcılar nane, kuş üzümü, kadife çiçeği, çilek, greyfurt, zarif aromalarıyla güzel duş jelleri grev. Sıvı sabun, banyo bombaları, cinsiyet-jellerin birkaç çeşit aralığı. özel kremler ve nemlendirici losyonlar şeklinde gövdeyi tutmak için yardımcı olun. En popüler vücut için güneş dizisidir.

kokuları koleksiyon

sevdikleriniz için çok şık bir hediye hassas bir lezzet olacak. Biosea şirket hem kadınlar hem erkekler için mutlu romantik kokular. insanlığın güçlü yarısında temsilcileri tütsü kokulu su alabilir. Bayanlar genellikle kolay bir parfüm suyu seçin. Best of the best aşağıdaki serisi şunlardır: Essentiel, Elixir, Cosmopolis, Ud. Yaz aylarında bir parfümlü deodorant daha hafif bir versiyonu seçebilirsiniz.

saç Biosea boyalar

Saç özel bakım gerektiren bir sır değil. İşte şirketi "BIOS" kenarda kalmaya yoktur. O saç, maske, klimalar, balms farklı türleri için alıcılar şampuanlar sunulan. Ama özel saygı saç boyaları bitkisel kökenli hak. Ayrıca güzel değil sadece, ama "Sıkılaştırıcı Kına" açıklanan verilere ait pigmentlerin aralığı, saç davranır. bu doğal boyalar arasında, aşağıdaki renkleri bulabilirsiniz: Kırmızı, bitter çikolata, maun, grafit, bordo, bakır. Tüm renkler% 100 bitkisel olduğu unutulmamalıdır.

dekoratif kozmetik ve takı çeşitleri

sayfasında bulunabilir "BIOS" dizin sadece ürün değil, aynı zamanda mükemmel makyaj umurumda değil. Gladden birçok kadın, kaliteli kalemler ve göz kalemi. Koleksiyonda iki- üç- dört renkli göz farı vardır. Özellikle maskara taklit uzatma hacimli alışveriş teşvik. güzellikler de bakım olmadan bırakılmaması sünger. Şirketin uzmanları besleyici Balsam, parlatıcılar, nemlendiriciler ve mat ruj geliştirdi.

müşterilere yüz pudrası, allık, tonal mus ve düzeltmenlerin çeşitli memnun eder. Tırnak vernikler, onarıcılarına taban kaplama, satın alınabilir.

kozmetik Biosea incelemeleri

Pek çok müşteri Fransız ürünlerinin kazanılmasından sonra mutluyduk. Biosia kozmetik Yorumlar markanın büyük bir popülerlik ve müşterilerden güven gözler önüne sermektedir. Hatta birçok şüpheciler aktif olarak günlük yaşamda bu doğal ürünler kullanmaya başladı. ürünlerin kullanımı çevrimiçi bir mağazaya gidip ya da danışman (yani mümkün% 33 indirim yapar) olma yapabilirsiniz.

Aynı zamanda Sovyetler üretim şirketi ve bu şirketin çok popüler kozmetik olduğunu belirtmek gerekir. Birçok müşteri için herhangi bir kimyasal madde içermez olağanüstü doku "BIOS" kremler ile, özenle aşığız. Ecstasy Deri ve Fransız markanın kozmetik var kaç neden olduğunu belirtmek gerekir. Kalite, verimlilik, güvenilirlik birleştirir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.