GüzellikBakım ürünleri

Nasıl iyi bir bronzluk seçilir?

İyi bir bronzluk - yapabiliyor mükemmel bir araç hızla cildinize güzel bir gölge vermek. Bu durumda, güzellik salonu, solaryum ve plajlara gezilerine zaman harcamak gerekmez. Özel krem çok daha hızlı ve daha güvenli sorununuzu çözecektir.

Nasıl iyi bir krem tan seçilir?

Birçok inanıyoruz , öyle ki fonlar kendi aralarında farklılık yoktur. Aslında, onlar bile benzer. Ve sonuç tek ve aynı vaat ediyor. Ancak bu durumda kendi tepe değerlere sahip.

Örneğin, güneş yanığı losyonu ve kremler, bronzlaşma etkisi arasında büyük bir fark vardır. İlk araç, çünkü sonradan çok tecelli Daha az renklendirici içerir. Artı losyon uygulaması daha kolay renk yoğunluğunu kontrol etmek ve gerekirse her zaman kolay, usulsüzlükleri düzeltme olabilir. hemen bir bronzluk gerekiyorsa, bu seçenek sığmaz. Artı bu fonlar genellikle de, nemlendirici besleyici ve etkisi sıkılaştırıcı olmalarıdır. Bronzlaşma böyle özelliklere sahip değildir. eksiklikleri arasında losyonu da uzun süre gitmek kaydetti edilebilir ve genellikle dengesiz kapalı yıkanır. Ve genellikle fiyat üzerinde doğrudan gelecekteki bronzlaşma kalitesini etkiler.

İyi bir bronzluk: Özellikler

tabaklama etkisi hızla gösterir, ancak prosedür beceri uygulama gerektirir.

Geleneksel araçlar ve avtobronzatory hem vardır. İlk (akşam kadar) kısa süreli etkisi verirler. İkinci kategori birkaç gün cilt up bırakılır. Bu tür maddeler, bir kimyasal reaksiyon ile hareket ederler. Bunlar güvenlidir. Genellikle salçalar ve spreyleri şeklinde gelir.

İyi bir bronzluk: Uygulama

Bir gün hazırlık yapmak gerekir uygulamasından önce. tan daha pürüzsüz için cilt bodur tedavi ve epilasyon gerçekleştirin. çünkü tahrişe neden olabilir kimyasal reaksiyonun - bronzlaştırıcılar parfüm kullanmayan uygulamadan önce. İşlem öncesi duş al. Means cildi kuru uygulanması gerekir.

kaş yayın ve bu alanlar lekeli değildir şişman krem Saç çizgisi. Bu yapılmazsa, portakal noktalar kaçınılmaz görünmektedir. Ayrıca hafifçe dizleri ve dirsekleri yağlama özelliğine sahiptir. Bu alanlar en yoğun boyanmıştır.

çünkü eldiven kullanmaya dikkat edin havuç rengi zor avuç içi ile görüntülenir. Hiçbir eldiven vardı Ama eğer bir peroksit, alkol veya uyuşturucu "klorheksidin" tutun.

Mousse ve yukarıya uygulamak arzu sprey. Özellikle, ikinci - karın, boyun ve akciğer araç üzerine bir dairesel hareket içinde uygulanmalıdır. bilekten kaplı Eller ilk iç, sonra dış, omuza. o ayrı bir araç olması tavsiye edilir böylece Normalde vücut kozmetik bir kişi için uygun değildir.

Best-tabaklama: yorumlar

Tabii ki, satın almadan önce daha iyi değerlendirmeleri anlamak için. Yani uygulama ve seçiminde hata olasılığını azaltır. Genellikle iyi bir bronzluk olumlu geribildirim bir yeri vardır ve fonlar veya kadınların bireysel özellikleri Yanlış uygulamalardan ilgili olumsuz uygulayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.