Ev ve AileAksesuarlar

Nasıl çocuk bilgisayar sandalyeyi seçilir?

çocuklar için Rahat ve iyi seçilmiş mobilya çocuğun sağlığının korunması için büyük önem taşımaktadır. Eğer çocuk bilgisayar sandalye satın almak istediğinizde Özellikle ciddi bir yaklaşım gereklidir. Bu doğru duruş, aynı zamanda ruh ve öğrenci başarısını sadece bağlıdır seçin. mobilya mağazalarında bugün sunulan sandalyeleri çeşitli arasında, ele alınması gereken temel kriterleri keşfetmek böylece önceden değer gezinmek için zor olabilir.

dizayn

Bu seçiminde ana kriterlerden biridir. Tasarım çocuğun ayakları yere veya adımlar yüzeyinde dinlenmiş ve 90 derecelik bir açı yapmış ve sırt dayanağı, özellikle bel bölgesinde, omurgayı destekleyen şekilde olmalıdır. Bu formu yardımcı olacaktır doğru duruş ve hatta zaten göründü ihlalleri ayarlayın. Bu büyük bir rol Doğru formu, sırt açısı ve onun sertliği olduğunu. Çocukların bilgisayar sandalyeleri genellikle kol dayama yok. Bu katkı geri kaslarının güçlendirilmesi. çocuğu zorlama yanında düz, eğilerek ve sarkma değil otur. Ama duruş herhangi ihlalleri ile çok mobil çocuklar ya da çocuklar için, kol dayama ile bir sandalye satın.

Yapısal dayanım - çocuklar için tasarlanmış mobilyalar için zorunlu bir gereklilik. Bu huzursuz, hatta sandalyeye gezmeye yönetmek, sevgi dolu ve povertetsya kaymıştır. Çocuk koltuğu bir bilgisayar, çok güçlü bir plastik veya metalden yapılmış, genellikle bir çapraz parça ile donatılmıştır. Bu yarıçap daha kararlı hale gelir 530 mm, daha az olmalıdır.

Ile veya tekerleklerin olmadan

Bir çocuk için okul yaşından küçük o daha istikrarlı bir koltuk almak için tavsiye edilir, bu nedenle tekerlekler olmadan ise en iyisi. Bebek tek bir yerde oturan uzun zaman harcama alışık değil ve büyük olasılıkla bir sallanan sandalye veya ulaşım gibi sandalyeyi kullanacak.

erkek ve yaşlı kızlar için bebek bilgisayar sandalye tekerlekleri üzerinde satın alınabilir.

ayarlama

sandalye ve arka görünümü için işlemde uygun olarak güvenlik sağlamak yüksekliği ayarlanabilir olmalıdır. Çocuklar hızlı büyür, bu nedenle geniş bir marj ile ayarlanabilir emin olun. Mevcut model hidrolik kaldırma sistemi ile donatılmıştır, iyi şok emme ve daha sağlar. Sen, yani koltuk derinliğini değiştirmek için yeteneği, arka yüksekliği ile varyantı seçebilir Çünkü anatomik özellikleri çocuk için neredeyse tamamen uyum koltuk.

Bebek bilgisayar koltuğu büyüme için satın alınmalıdır şeylerin kategorisine ait değil. Nedeniyle çok yüksek bir arka koltuğuna veya olumsuz duruş etkileyebilir ve yorgunluğa yol açabilir omurga için bir destek yaratmaz büyük için. ayarlama imkanı bulunmamaktadır nedenle, sandalye çocuğun buna göre cilt seçilmelidir. Bazı modellerde mevcut Koltuk başlığı, servikal ağrı önlemek için. Ayrıca, gözlerinizin ve vizyon korumak için yardımcı olur monitör ekranında arasındaki mesafeyi kontrol etmek için yardımcı olacaktır.

Çevre dostu

Tüm modern çocuk mobilya genellikle çevre dostu malzemelerden, yapılır. Çocukların bilgisayar koltuğu istisna değildir. bunların üretimi olarak, doğal olarak sağlayamaz doğal doku malzeme kullanımı ve alerjik reaksiyonlara ve cilt tahrişi. Bu pamuk malzemesi döşemeli, çocuk uygun mobilya için en iyisidir. Bu durumda, olası aşırı ısıtma ve aşırı endişe etmemesi gerektiğini.

dizayn

Piyasada aralığı, renklerin sevindirici çeşitli bilgisayar sandalye herhangi içine yerleşmesini sağlar. Ama önce sandalye onun küçük sahibi gibi olmalıdır. Nedenle çocukla saklamak için bir gezi planlamak ve onun görüşüne dinlemek emin olmak için önerilir. En sevdiğiniz resmi olan mobilya parlak renkler gibi çocuklar, masal karakterleri ve çizgi film karakterleri. Örneğin, kızlar için çocuk bilgisayar sandalye, güzel bir beyaz ve pembe tonlarda satın alınabilir ek süslemeleri ile dekore. Böyle lüks "taht" Herhangi prensesinin mutluluk duyacaktır.

hijyen ve temizlik konusuna mükemmel bir çözüm gerekirse her zaman yıkanabilir çocuk koltukları için çıkarılabilir kapakları vardır.

Ortopedik bilgisayar sandalye

Bazı rehabilitasyon merkezleri çocuklar ortopedik sandalye için almak önerilir. Farklı düzeltme bir sisteme sahip , omurganın dolayısıyla dejeneratif disk hastalığı, siyatik, interkostal nevralji ve kas-iskelet sisteminin diğer hastalıkların gelişimini önler. çocuk düzgün sırtı, büyür ve omurga için iyi destek sağlama gibi Bebek bilgisayar sandalye ortopedik dönüştürdü. tüm yük koşullarında konfor ve sağlığı verebilmektedir.

Çocuğunuz için koltuğun doğru seçim - bu, doğru duruş oluşumunda yardımcı ruh hali ve performansını artırmak için bir fırsattır. Şu anda sırt ve şekilli duruş gelecekteki sağlığı için temellerini atan Bunun nedeni, okul döneminde özellikle önemlidir.

Hiçbir standart çözümler, bu nedenle çocuk bilgisayar sandalye belirli bir çocuğun tüm özellikleri ile olmalıdır seçin. seçimi için temel ilke ve kriterlerin Bilgi en doğru karar alacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.