SağlıkSağlıklı beslenme

Ekmek, Finn Crisp - büyük atıştırma

Sağlıklı beslenme - Uzun yaşamın anahtarı, uygun ve sağlıklı gıda dünyada yemeye çalışın böylece daha fazla insan. sağlıkları bakan insanlar için vazgeçilmez ürünlerden biri ekmektir. insan vücudu tarafından gerektiği gibi Onlar yararlı takviyeleri içerir. Ancak, ürünlerin bile yaygınlık akıllıca seçilmelidir. Bugüne kadar şirketler bu tip, büyük bir kalabalığın ürünlerini üreten, ama bu gerçekten ilk bakışta sanıldığı gibi bulmak kolay değil yüksek kaliteli ürünler var.

Popüler ekmek

somun üretimi için en büyük ve en yaygın firmalarından biri Finn Crisp olduğunu. Dünya çapında yaklaşık 50 ülkeye ürünlerini temin Finlandiya'da merkezli şirket,. Sadece değirmen bütünün yapıldıkça Bunların her birinde, Finn Crisp Gevrek, büyük talep bulunmaktadır. Birkaç tüketiciler lif sağlığı için gerekli besin maddelerinin çoğunluğu taneleri kaplı olduğunu biliyoruz.

Tüm B vitaminleri ekmek içine düşmek için, Finn Crisp üreticileri kabukta doğrudan fasulye öğütmek.

bir ürün imal edilmesi için Böyle bir yöntem, gerekli çeşitli yararlı eser elementler demir, manganez ve diğer kimyasal maddelerin donatıyor. Buna ek olarak, şirket kaybı ve daha iyi sağlık ağırlık katkıda çavdar unu, yapılmış ürünler üretmektedir. Bu ürünlerin düzenli tüketimi metabolizmayı artırır ve kan şekeri düzeylerini stabilize. Buna ek olarak, Finn Crisp Gevrek yeterince besleyici ürünler, bu nedenle uzun süre, gıda onları kullanan bir kişinin açlık hissetmez.

iyi atıştırmalık

Bu ürünün kolaylık cabası. Aktif yaşam tarzları olan insanlar için kullanımı özellikle doğrudur. işte veya istirahat Sürekli atıştırma iyi şey yol açmaz, ancak sebze, peynir, reçel ve diğer ürünler ile ekmek sandviç yüksek kaliteli ve besleyici gıda alımı vardır.

Ayrıca onlar çok iştah açıcı krizi ve her zaman çocuk gibidirler çünkü çocukluk ekmek yardımı ile çok daha kolay olduğu için sağlıklı bir diyet için bir çocuk öğretmek dikkati çekiyor.

ekmek çeşitliliği

Şirket, geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu nedenle, herhangi bir zorluk çekmeyeceklerdir özel isteğe göre Finn Crisp Gevrek seçin.

Dikdörtgen ürünler:

  • kimyon, veya tam tahıllı çavdar unundan yapılmış geleneksel ekmek susam tohumu. Onlar vejetaryenler için mükemmel bir seçenektir. Geleneksel ürün 100 gram 1500 kJ / 360 kcal.
  • kepek Finn Crisp Ekmek ayrıca zemin kimyon veya susam eklenmesiyle tam buğday unundan yapılır. vitamin, mineral ve diyet lifi bakımından zengin. Ürünler spor ve onların sağlığını izlemek katılan kişiler için idealdir. ürünün 100 gramı - 1450 kJ / 340 kcal olabilir.

  • tam tahıllı çavdar yulaf gevreği, keten ve susam tohumu eklenmesiyle un yanı sıra buğday, yulaf, arpa ve buğday unundan pişmiş Ekmek Finn Crisp «5 hububat". kullanışlı bileşenlerin Böyle büyük miktarda tam kahvaltı ekmek Finn Crisp olarak kullanılabilir. Bu ürünlerin kalori değeri - 350 kcal / 100 gr.

yuvarlak ürünler

  • çavdar unu geleneksel taşlama ile karışık kepekli un, ezme, yapılan Çavdar ekmeği. Ayrıca zemin kimyon ve susam dahil. Çavdar ekmeği kesinlikle herkes uyacak. Bunlar 1500 kJ / 350 kcal, 100 gram içerebilir.
  • çavdar, buğday, arpa ve yulaf unundan pişmiş tahıllı ekmek. Ayrıca parçası olarak yulaf ezmesi ve susam tohumu var. 100 gram 1500kDzh / 350 kcal.
  • susam ile Buğday ekmeği buğday unundan yapılan ve tost susam serpin edilir. Bu incelik Yüz gram 1700 kJ / 410 kcal içerir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.