Gıda ve içecekŞarap ve alkollü içkiler

Bira "Carlsberg": Üretici, fiyat, yorumlar

Carlsberg bira aynı adı taşıyan Danimarkalı şirket tarafından temsil edilmektedir. Bugüne kadar, marka en büyük ve en başarılı dünya çapında biridir. Şirketin merkez ofisi Valby, Kopenhag dayanır.

yaratılış Tarihçesi

bira Christian Jacobsen adlı Danimarkalı tomurcuklanan girişimci tarafından 1847 yılında kuruldu. Marka Charles işadamının oğlu almıştır. Uzun zaman bira "Carlsberg" sermayenin sakinleri için kesinlikle verilir için, daha sonra üretim ulusal ölçeğe genişletilmiştir. 1860 yılı sonuna ancak yabancı partiden tarihlerin ilk ihracatı ciddi biçimde kısıtlanmıştır.

Şirketin kuruluşundan bu yana neredeyse 20 yıl sonra, içki bazı değişiklikler yapılmıştır. Her şeyden önce, bu fermentasyon ürünü yöntemi ile ilgilidir. Şimdi Danimarkalılar sadece bir fermente içki ve tamamen ekili ve rafine bira "Carlsberg" aldı. Üretici her zaman müşterilerine umursamaz, bu yüzden yakında yeni laboratuarlar ve fabrikalar sayesinde şirketin sahipliğini genişletmeye karar verildi. Uzun bir süredir markanın ilk kimyager Danimarkalı Lauritz Sørensen kaldığını belirtmekte fayda vardır. Bu demleme işlemini bugün bütün diğer şirketler tarafından kullanılan pH hidrojen bileşeni tanıtıldı kim olduğunu.

Ancak, Carlsberg markası ile bu anı garip sırasındaki durumu aldı bile önce. 1882 yılında Jacobsen oğlu bira kendi çizgisini açmaya tercih uzakta aile şirketinden taşındı. yepyeni Ny Carlsberg seçildi. Biz haraç ödemek zorundadır, hem yirmi yıldır bir rakip elele gitti. 1902 yılında, Charles öldü ve oğulları geri hem markalar katıldı.

1969 yılında, başlıca rakibi Danimarkalı bira Tuborg şirketi brainchild Jacobsen absorbe etmeye karar verdi. Markanın çöküşü uzun süre beklemek zorunda değildir. Şu anda, Müdürlüğü Carlsberg kalan serbest mastarında, şirketin sadece üçte sahibi.

mükemmellik teknolojileri

1847 yılından bu yana bira doğal maya dayalı filtresiz içki üretti. Ürün tamamen Danimarkalı geleneğini tekrar ediyor, ancak mükemmellik farklı değildir. 1865 yılında, ilk kimyasal laboratuvar fabrikada açılmıştır. filtrasyon ve ardından kültür, maya için yeni bir yöntem, gelişmekte olan bu. Bu nokta bira "Carlsberg" üzerine birkaç işlem yukarı yükseldi.

İlk ihracat İskandinavya ve Batı Hint Adaları'nda sonra İskoçya'da gönderilip edildi. 1870'lerin ortalarında By ürünler Avrupa'da lider konumda işgal. Tescilli yeşil "Carlsberg" etiketi mimarı Thor Bindesbollom tarafından 1904 yılında oluşturuldu. O zamandan beri, markanın satışlarının belirleyici simgesi olarak görülüyor. Altı ay sonra, Kopenhag'da bir bira bölge vardı. idari binalar ve barlar, aynı zamanda yeni ekipman ile büyük laboratuvar sadece vardı.

1976 yılında en büyük ve alkollü içeceklerin çalışmanın bugün için Uluslararası Merkez yoktu. Sadece kimyasal laboratuvarlarda Carlsberg de kuruldu. Yeni milenyum Rusya'da gibi, dünyanın çeşitli büyük dalların açılması yönünde şirket tarafından kutlandı. 2004 yılında, Danimarkalı kimyacılar devrimci bira çok konseptini değiştirerek, maya tedavisi için reçete mükemmelleştirilmiş.

O zaman fanlar Carlsberg Queen Elizabeth II ve Winston Churchill kendisi gibi ikonik figürler olduğunu ilginçtir.

marka İmalat

Şu anda, ihracat bira "Carlsberg" Böyle popüler altında üretilen markaların Tuborg, Baltika ve KRONENBOURG gibi. Toplam ürün yaklaşık 500 başlık vardır.

şirket biraz üzerinde $ 11 milyar satış kazanılan zaman Danimarkalı marka için en karlı yıl, bir 2012-inci haline gelmiştir. Net gelir 1.1 milyar $ oldu. Son yıllarda markanın gelirlerinde bazı azalma görüldüğünü kabul edilmelidir, ancak benzer dinamikler şu anda bilinen tüm bira fabrikalarında gözlemledik. Carlsberg ürünün en ve sonra Danimarka ve Norveç'te Rusya, Azerbaycan, Nepal ve Laos'ta talep olduğu dikkat çekicidir. Ülkede Ciro kar İsveç, Kamboçya, Fransa, Kazakistan, Portekiz, İsviçre, Malezya, Almanya, Ukrayna, Singapur ve başkalarının listesinde görünür.

Chelyabinsk ve Krasnoyarsk: Ocak 2015'ten itibaren Rusya hemen iki bitki kapatıldı.

bileşim ve bira özellikleri

Bu Carlsberg ürünlerin herhangi yüksek kalorili içeriğe sahiptir, tuhaf değildir. Bu enerji değeri 42 Ccal - yaklaşık 45 ila 100 g Ccal biraz daha az kalori alkolsüz içecek.

Bu içecek sadece pastörize bileşen ve katkı maddeleri, protein ve yağ oluştuğu için hiç yoktur. Tüm bira üretim kullanılarak arpa maltların, arıtılmış su ve süzüldü şerbetçiotu. Bu nedenle malt ekstresi içeriği% 12'den fazla değildir. Ortalama olarak, alkol seviyesi 5 devir arasında değişmektedir. maya bira "Carlsberg" hazırlanması sayesinde hop acı ve hoş bir taze koku onun zarif yumuşak bir tat alır.

kefillik

1990'ların başından bu yana, marka aktif futbol faaliyetlerinin finansmanında yer almıştır. Değil 2004 ve 2008 yılında, sebepsiz Carlsberg Avrupa Şampiyonası'nın ana sponsoru oldu ve bugün Şampiyonlar Ligi önemli temsilcilerinden biri olarak kabul edilir. Bu durumda, UEFA ile sözleşmesi yakın bir kaç yıl daha yenilendi.

Buna ek olarak, marka kulübü "Kopenhag" başlığı sponsorudur. ekibi "Liverpool" süslenmiş tişörtlerde 1992 yılında bu yazıt ve logosu "Carlsberg" önce. spor aktiviteleri itibaren yine kayak ve golf yıllık dünya şampiyonluğu göze çarpıyor.

1920 yılında şirket Kopenhag Fizik Enstitüsü'nün açılışını sponsor oldu. Bugün merkez kuantum ve atom yenilikleri, aynı zamanda adı bira "Carlsberg" sermaye, ana alkollü ürünü sadece araştırma sürdürdü.

Yorumlar ve maliyetler

Ana avantajlarından biri de meşrubat malt lezzet. Bu nedeni, süzme ve pastörizasyon çeşitli aşamalarına elde edilir. Alkolsüz bira "Carlsberg" tatlı lezzet, burada tazeliğini ve hop saflığa sahiptir. hafif yemekler ve atıştırmalıklar için idealdir.

alkollü içecek ana bileşenleri çeşitleri şerbetçiotu ve arpa vardır. Bu bileşenler bira acı ve hafif hoş onlarsız serinletici seslerini vermektedir. içki et ve balık yemekleri, yanı sıra Alman ve Japon mutfakları için uygundur.

fiyat - bira "Carlsberg" lider konumunu vurgulamaktadır Başka bir artı. şişe tüm maliyet 75 ila 95 ruble arasında değişir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.