SeyahatSeyahat İpuçları

Ponty gölü - dinlenme ve balıkçılık için mükemmel bir yer

Göl Ponty - pitoresk yapay göl, köy Turygin bulunan (Ramenskoye ilçesinde, Moskova bölge). Onun hikayesi 2011 yılının yaz aylarında, çok uzun zaman önce değil başlar. ücreti balıkçılık - rezervuar ana kullanın. Ve hatta en zorlu balıkçılar hayal kırıklığına olmayacağını belirtmek gerekir.

kısa açıklama

Göl Ponti (makaledeki fotoğrafa bakın) çok büyük değil. Bu 1.7 hektarlık bir alana sahiptir ve maksimum derinliği 5.5 metredir. havuzun genişliği - 180 m uzunlukta, ancak nispeten küçük olmasına rağmen, göl turist popüler, 60 ila 120 m arasında değişir, ve bunun için temel nedeni -. organize ücreti balık.

gölet hizmetleri çok çeşitli tarafından temsil edildiği topraklarında büyük balıkçılık ve turizm kompleksinin bir parçasıdır. Olağandışı, gölün Avrupa ismi nedeniyle babası (Pantelei) sahibinin nadir adının, kompleksin işçiler olduğu söylenir.

Turistler için şartlar

Gölün dibi büyük ölçüde kumlu, bazıları çamurlu yerler vardır. su temiz ve şeffaftır. vejetasyon kıyı bölgesi hariç, neredeyse hiç yoktur. Nadir küçük çalılar vardır.

çekmek kolay Plaj, düz. Büyük ve küçük balkon göl Ponti çevresinde çevrili. Yorumlar gösterir: her şey konfor düzeyini maksimize etmek için buraya yapılır. isteyenler sadece balıkçılık, gazebo kolaylık zevk ve dinlendirici bir tatil keyfini. Bazı yerlerde, su erişimini kolaylaştırmak için köprüler vardır.

balık servet

Ponti gölde turizm amaçlı olarak kullanılan suyun yapay vücut gibi balık çok çeşitli ev sahipliği edilir olduğundan sazan, sazan, turna, yayın balığı, alabalık, mersin balığı, sazan, havuz balığı, aralarında hem genç ve yetişkin varken bireyler.

altyapı

haznenin yüzeyinde küçük bir çeşme ile donatılmıştır. kıyısında bir ziyafet salonu, bir yazlık, geniş ücretsiz otopark, teraslı bir kafe, mini hayvanat bahçesi ve diğer turistik tesisleri (oyun alanları, barbekü, sauna) bir otel var. Buna ek olarak, baz kiralık ekipman ve tamamlayıcı gıdalar dahil çeşitli balıkçılık ekipmanları düzenledi.

balıkçılar için öneriler

Ponty göl balıkçılık hayranları için favori bir yerdir. Balıkçılık kıyıdan mümkündür ya da bir özel donanımlı köprüden, su alan balık belli bir tip oturur hangi "dallar" ayrılır. Karmaşık Ponty birkaç kez balıkçılık yarışmaları düzenledi. eğlence bu tip maliyet saatte küçük, sadece 100 ruble olduğunu. ayrıca ödenecektir yakalanmış bütün balıklar: Ancak, bir küçük uyarı yoktur.

izlenimler tatilciler

göl Ponti ziyaret Turistler, doğal ortam, aynı zamanda hizmet sadece övdü. Bu turizm merkezi olarak kırsal kesimde, tam dinlendirici ve rahatlatıcı bir tatil için tüm koşullara sahiptir. gelişmiş altyapı göl sayesinde sıcak ve soğuk sezonunda popüler, bu yüzden buzda balık meraklıları bu yere sık sık ziyaretçiler.
Balıkçılar onun hobi zevk almak, aynı zamanda pişirme arzusunu kendisinin yokluğunda, özel donanımlı mekanlarda sigara yakaladıkları pişirebilirsiniz kalmaz, sen temizlik ve füme balık hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Böylece, insan yapımı rezervuar olmak Gölü Ponti balıkçılar arasında ağırlıklı olarak bilinen tam teşekküllü bir turistik, ama partiler, ziyafetler için popüler bir mekan olduğunu ve aynı zamanda sadece doğa severler zevk.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.