TeknolojininGadgets

Sonsuz tartışma: Hangisi daha iyi grafik kartı mı?

cevabını bulmaya çalışmak, daha iyi ne ekran kartı, hala kullanışlı bir kişi narenciye alerjisi var kanıtlamak için bir şey armutlar. Pazarda kendi aralarında bölmek ve geleneksel olarak iki oyuncu vardır. Ve onlar da yeterince iyi şekilde kullanıcılar sadece izlemek ve seçebilir yapmak. Çoğu ihtilaf konusunda sadece bir soru çağrılabilir AMD işlemcileri veya Intel.

Gerçekten de, birkaç yıldır bu savaşta, içinde aynı anda ana iki oyuncunun, ve neredeyse sadece katılımcılar şimdi onun muhalefet vardır. Kimse konumlarını vazgeçmek istiyor ama aralarında mücadele kullanıcıların düzenli olarak yeni modelleri almak o kadar güçlü olduğunu ve fiyatların kendi ürünleri üzerinde koydukları fahiş değildir. Ancak, yine de, aslında, daha iyi ne grafik kartı cevap yardımcı olur kalite ve performans sorusunu kalır?

En önemlisi, bilgisayar oyunları hayranları zihinlerini şaşırtıcı bu soru. Onlar deneyleri yapacak ve izlenimlerini paylaşan, birbiriyle sonuçları karşılaştırın. Ama aslında şirketlerin Ati ve nVidia sunuyoruz?

Model serisi ekran kartları

farklı pozisyonlarda bir dizi uymak sadece çünkü eğer bu iki marka karşılaştırın, zordur. Çoğu zaman, bütün destekçileri türüne bağlı olarak ikiye ayrılır grafik kartı yüklü olduğunu Radeon veya GeForce - Bilgisayar içinde. Ve bazı durumlarda bu ücretler hazır sistem birimi ile birlikte ya da tam bir dizüstü üreticisi, şans olur yapmak.

Özellikle en az soruya cevap vermek denemek için daha iyi ne ekran kartı, biz dikkate şirketleri tüm model yelpazesi üretmek gerçeğini almak gerekir. Ve her bir modelin fiyat ve performans açısından farklılık gösterir. Buna ek olarak, her bir şirketin "zor günler" vakası vardır, bu yüzden bir veya diğer sürüm başarısız olmaya ortaya çıkabilir, ancak çok hızlı bir şekilde durum dengelenir.

Aynı sürüm sürümüne bağlı olarak performansta farklılık gösterebilir çünkü Yine, bir sürü bir dizüstü ya da masaüstü bilgisayar için iyidir ne ekran kartı kullanıcıyı ilgilendiren bağlıdır - mobil veya tam. Hesaba koşulları ve ekran kartı seçilir kendisi için görevler almaya da gereklidir. Bazı oyunlar için grafik ve videoda başka ile çalışmak için uygundur.

Genel eğilimler

Tabii ki, her zaman her kullanıcının bir sonuca yapabileceği hangi tüm grafik kartları ile bazı ortak eğilim takip edilebilir olduğu yadsınamaz, onun için en iyi grafik kartı budur.

Geleneksel olarak, kadar markalı Radeon ürünleri GeForce grafik kartı biraz daha üretken olarak kabul edildiğini oldu ama müşterileri için geliştirme ve organizasyon hizmeti şirketi nVidia hep özenli. Bunlar nadiren sürücü yüklemesi ve bazı durumlarda biraz daha zayıf "demir" offset oyunlarda çeşitli teknolojilere desteğiyle sorunları var.

Zaten şirket Ati şu ya da bu oyunu terk etmeye hazır değilken, birden fazla kez oldu, altı sürücüler yüzünden kötü optimizasyon üretkenliği azalır. Ama her şey tam potansiyeline için donanım gösterdi ve belirgin markası nVidia GeForce altında hız ve video görüntülerinin kalitesi kaçınılması uygun seviyede yapılırsa.

Bu profesyoneller bakmak ve performans "overclock" kapasite, soğutma ve aşırı ısınma ile olası sorunlar, belirli teknolojileri desteklemek için. Genel ve uzmanlar ve kullanıcılar rağmen şu ya da bu oyun ile başa çıkmak için, aynı fiyat kategorisindeki aynı grafik gücü hakkında bulunan daireler eşit sonuç yeteneğine edersiniz. Buna ek olarak, ekran kartı daha iyi olduğunu karar vererek, performans grafik kartı ve bir bütün olarak sistemde da bağlı olduğu hatırlamaya değer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.