SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Doktor bronşit tanısı? Geleneksel yöntemlerle birlikte bronşit tedavisi, hızla hastalığın üstesinden gelmek için yardımcı

Çoğu zaman insan solunum sisteminin Spraying bronşlar, soluk borusu, nazofarenks iltihaplanma ile karakterize edilir, viral ve bulaşıcı saldırılara karşı en hassas olan. Kural olarak, bu tür hastalığı boğaz ağrısı ve biraz soğuk ile akut başlar, ancak bir veya iki gün sonra göğüste kuru öksürük, yorucu, provoke ağrı vardır. Yani bronşit denilen üst solunum yollarında, inflamasyon başladı budur. bronşit tedavisinde araçları enfeksiyon kaynağına bağlı olarak farklı olabilir, ancak bir değişmeden kalır - kullanılması mukolitiklerin, balgam çıkarmanın hızlandırmak yardımcı olur.

bronşit Şema tedavisi

Oldukça uzun ve özel ilgi ve sabır süreci gerektirir - Bu hastalığın tedavisi olduğunu hatırlamakta yarar var. Ancak, tüm önerileri yürütmek ve patolojik değişiklikler bronşlar, aynı zamanda akciğerleri ve yakındaki damarları sadece kasnutsya çünkü tıbbi reçete, gereklidir. Bu nedenle, bronşit tedavi yöntemleri şu tavsiyelerde bulunuyor:

  • bronkodilatörler kullanımı bronşlar kendilerini genişletmek ve bronkospazm ortaya çıkmasını önlemek için.
  • Gerekli antibiyotik tedavisi ya da daha basitçe, antibiyotik kullanımı.
  • Mukolitikler bir balgam söktürücü etkiye artırmak için kullanılmalıdır.
  • Fitoterapi.
  • Vitamin tedavisi.
  • İmmünoterapi.

ilaçların

Yakında mümkün olduğunca bronşit tedavisinde başlamak için gereklidir. bronşit tedavisinde araçları, tabii ki, bir doktora tayin etmektir. Ve ancak alışma için tasarlanmış en sık kullanılan ilaçların ekli listesi.

En etkili ilaçların Bronkodilatörler "Eufillin" ve "Erespal" bulunamadı. Bu fenspirit (aktif madde) ve katkı maddeleri bal çözeltisi ve meyan kökü ekstratının oluşur, çünkü ikinci, daha bebekler için kullanılabilir.

mukolitiklerden göre tüm tanıdık araçları "Ambroksol" include "Lasolvan", "Bromheksin" ve birçok türevleri. Tabii ki, çocuk aşabilmesi için bronşit, bronşit tedavisi yalnızca izin verilen formda, yani uygulanmalıdır. E. şurupları şeklinde.

bulamaç "Amoksiklav" - Antibiyotik tedavisi örneğin "amoksisilin" veya "Sefuroksim" olarak ve çocuklar için antimikrobiyal antibiyotik sunulabilir.

ek olarak bronşit kötüleşen ortadan kaldırmak, tedavi entegre ve aynı zamanda bitkisel ilaç ve teneffüs yolu dahil edilmelidir. teneffüs yürütmek o çocuk bakımı söz konusu olduğunda, güvenli bir püskürtücü cihaz kullanmak en iyisidir. Ve bu işlemler için, özel İlaçlar kullanabilirsiniz "Fluoxetine", "Flomax", "BEROTEK" "Ventolin", "Rotokan" veya okaliptüs, ısırgan, ıhlamur, adaçayı, nergis, papatya, sarı kantaron ile bitkisel çaylar.

ethnoscience

Atalarımız oldukça başarılı otlar ile birçok hastalığa tedavi, hayır bu listede istisna ve bronşit olduğunu. balgam ve bunun hızlı deşarj miktarını artırmaya yönelik geleneksel tıp, sunar ve yeterli güvence altına almak ve çocuklarda bile kullanılabilir bronşit tedavisi. Sıcak içecek meyan kökü, Marshmallow elecampane, sarmaşık yaprakları, kekik, mercanköşk, papatya, ıhlamur, adaçayı, anne ve üvey anne ve sarı kantaron bitkisel çaylar önerilir gibi. Ve tüm otlar tek bileşenli broth ve karışık için kullanılabilir.

Bunun yerine merhem ısınma modern önerileri antik ayı, porsuk veya keçi yağ önermek mevcut meslektaşları bile etkinliği. Kalp bölge hariç ayak ve göğüs, sırt ihtiyacını ov.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.