SağlıkMüstahzarlar

Tıp 'Cereton'. kullanma talimatları

Araştırmaya göre, ilaç "Cereton" ensefalopati çeşitli (karışık posstravmaticheskoy, dyscirculatory) olan hastaların tedavi edilmesi için güvenli ve etkili bir araçtır. Uzmanlar bu patolojinin semptomatik kompleks üzerinde ilacın olumlu etkisi not edin. Bunlar klinik belirtiler, özellikle, vestibüler-koordinatornye, duygusal-duyuşsal içerir bilişsel bozulmayı, hem de genel sağlık bozuklukları. İlaç uygulaması için çözelti şeklinde de kullanılabilir.

aktif ilaç maddesi "Cereton" - kolin alsfotserat. İlaç nootropiklerin kategorisine aittir.

İlaç "Cereton" talimatı nitelendiren, özellikleri kan dolaşımını artırmak için işaret MSS metabolizmasını artırır. Hazırlık beyin hasarı, nörolojik semptomlar bilinç regresyonu kurtarma lineer akış hızını arttırmaktadır. İlaç involutionary doğası organik zihinsel sendromu arka patojenik faktöre düzeltici ve önleyici bir etkiye sahiptir.

Tıp "Cereton" (belirtildiği şekilde kullanım talimatları) hiçbir mutajenik ve teratojenik etkiye sahiptir üreme döngüsü üzerinde bir etkisi yoktur.

ilaç geri kazanım erken dönemde, ve şiddetli travmatik beyin yaralanması, iskemik inme uygulanır. Anlamı "Cereton" talimatı önerir psikoorganik sendrom, beyinde involüsyonel ve dejeneratif değişikliklere eşlik eden, bilişsel bozukluklar (zihinsel kötüye faaliyeti, zihinsel karışıklık, hafıza kaybı, zihin karışıklığı ve diğer bozukluklar). Atanan ilaç ve iyileşme süresi hemorajik inme, beyin sapı ya da hemisferde fokal hastalıklarda karmaşık özellik lezyonlar. hazırlık ve bunak psevdomelanholii göstermektedir.

Tıp "Cereton" talimatı emzirme, aşırı duyarlılık, gebelik sırasında randevu izin vermez.

İlacın önce muhtemel olumsuz belirtileri, alerjik reaksiyonlar olabilir. İlacın aynı zamanda, genellikle dozaj düşürdükten sonra devam bulantı, tetikleyebilir.

Damar içi ilaç uygulaması, yavaş yavaş ifa edilir.

gün (bir şişe) 1.000 miligram - Akut durumlarda doz (kas içine veya damar içine) önerilir. Tedavi süresi - 1015 gün.

Tıp "Cereton" oral uygulama için tasarlanmış (tabletler). kafa travması, hemorajik veya iskemik inme ile günde önerilen doz - Sabah sekiz yüz miligram ve günde dört yüz miligram. Resepsiyon Süresi - altı ay için.

Kronik serebrovasküler yetmezlik mevcut ilaç "Cereton" kılavuzuna tedavisi için dört yüz miligram günde üç kere önerir. İlaç tercihen yemeklerden sonra alınmalıdır. Tedavi süresi - üç ila altı ay arasında değişti.

çalışmalar diğer ajanlarla anlamlı ilaç etkileşimleri "Cereton" bulunamadı.

Uygulamada aşırı dozda ilaç vakaları, tarif edilmez. Tahminen belirtiler bulantı olabilir. devlet önerilen semptomatik tedaviyi kolaylaştırmak için.

çalışmalar psikomotor reaksiyonlar ve konsantre yeteneği hızına ilacın hiçbir etkisi gösterdi.

İlaç artık iki yıldan boyunca karanlık bir yerde fazla yirmi beş derece oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir.

ilacı "Cereton" kullanmadan önce gerekli dikkatlice özetini incelemek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.