GüzellikBakım ürünleri

"Yves Saint Laurent", maskara: yorumlar

Maskara "Yves Sen Loran" baş döndürücü Göz makyajını oluşturmak ve derin ve anlamlı hale getirmek için bakabilirsiniz gerçek bir sihirli değnek olduğunu. Fransız modaevi tarafından verilir dekoratif kozmetik Bu araçlar diğer markalar arasında onları daha popüler hale şaşırtıcı özelliklere sahiptir.

Onlar adil seks herhangi kayıtsız bırakmayacak çarpıcı bir tasarım, zengin renk pigmentleri ve narin dokusu sahiptirler. Bileşiminde bu markanın tüm leşleri besleyici, koruyucu ve nemlendirici mineraller içerir, bu nedenle kadınlar arasında çok popüler.

Yanlış kirpik

Maskara Hacim Etkisi Sahte Kirpik "Yves Sen Loran" tarafından 2000 yılında kurulmuştur. kızgınlık yarattı o yıllar keyfilik maskara, ancak 2015 yılında daha mükemmel hale geldi. Onun yenilenen formülü şimdi hint yağı, argan ve içerdiği aspir yağları , kirpikler harika lif besler onları daha uzun görünmesini sağlar. Benzersiz filmi saran ve bunları raspushivaet ve yumuşatma etkisi yaratır.

"Yves Sen Loran" dan dekoratif kozmetik araçları vermiştir çarpıcı yapısı, sayesinde mürekkep uzatma etkisi yaratarak, birbirleriyle kirpikleri sopa ve onları, uzun esnek, yumuşak ve kıvrımlı hale gelmez. renk haslığı sağlar yüzey görünmeyen bir film üzerinde vinil polimer şekilleri meydana gelir.

Bu daha sağlıklı kirpikler durdurmak kırmak ve bakmak yardımcı olabilir YSL dan demektir ve onun özel fırça kısa kılları dahi üzerinde boyamak doğru hafifçe yeteneğine sahiptir.

Fransız şirketin bu doğrultusunda modaya kadınları standart siyah renk, hem de mor, kiraz, sadece sunmaktadır bordo, rengi daha derin ve daha gizemli görünüyorsun bazı kızlar göre, karanlık gecenin ve kahverengi ve mavi maskara Hacim Etkisi Sahte Kirpik.

Bebek gözler

Bu Fransız makyaj herhangi görünümünü tamamlamak anlamına gelir. Herhangi bayan çantasında rimel olması güzel olurdu böylece Cilt Effet Sahte Kirpik Baby Doll, kalemlik-altın rengi anımsatan şık ve zarif bir tasarıma sahiptir. küçük lifler ile yenilikçi elastomer fırçası her saça çarpıcı bir birim oluşturmak ve görsel gözleri büyütmek ve uygulama sürecini kolay ve rahat bir araç yapacaktır.

YSL gelen bu maskara, kirpiklere her türlü için uygundur kuyu uyar ve gün boyunca kapalı girmemektedir. Bebek Doll bir dizi her kız parlaklık yayan ve diğerlerinin dikkatini çeken inanılmaz laubali bakmak vermek anlamına gelir.

Maskara Hacim Effet Sahte Kirpik şok

Gözlerini duygusallık ve derinlik vermek isterseniz, "Yves Sen Loran" dan dekoratif kozmetik bir araç seçmek için kesinlikle gereklidir. Bu seriden Mürekkep büyüleyici ve gizemli bir etkiye sahip olacak bakışlaratarken, kirpikler, uzun kalın ve hantal hale getirecektir.

Bu Fransız ajan lüks rengi vardır. bölünmesi ve kirpikler kaldırırken kökünden her saç, ipucu Elverişli fırça eşit renkler. karkas parçası olan Wax, bütün gün direncini verebilmektedir. Ayrıca, bu formül, zenginleştirilmiş jojoba yağı anlamına gelmektedir büyük bir besleme sıkılaştırıcı bir etkisi vardır ve inceltme ortadan kaldırabilir olup. mükemmel göz yapabilmek YSL gelen bu makyaj hattı, bu tür tonları temsil edilir: Derin Siyah (koyu siyah), Küllü Siyah (kül-siyah), (siyah tonu dayalı mavi mürekkep) Bronz Siyah (bronz siyah), Deniz Siyah, Kiraz Siyah (siyah vişne) ve Jade siyah (siyah açık yeşil).

muazzam etkisi

dekoratif kozmetik yukarıdaki araçlarının hepsi her biri onları daha kabarık ve uzun hale kirpiklerinizin çarpıcı hacmi verebilecek. Paylaşılan kıllar uygulamadan Bunlar Fransız karkas, kökünden üzerlerinden kadar mükemmel boya ipucu.

YSL bütün bu fonlar hızlı "artan" etkisi yaratmak ve aynı zamanda büyüleyici kirpikler bend vermek yardımcı sağlayan özel formlar schotochek var.

avantajları

Bu yadsınamaz bir avantaj "Yves Sen Loran" nin anlamı - maskara konforlu ve şık tüpe sahiptir. Buna ek olarak, her biri güzel bir doku ve lezzetli bir tada sahip.

gündüz ve onları seçerken de önemlidir akşam makyaj için uygun YSL gelen dekoratif kozmetik Bütün araçlar. Gün boyunca, değil bulaşmış rimel, yıkanmadım veya deri üzerine basılır. Bunların hepsi mükemmel herhangi topaklar veya pıhtıları olmadan uygulanır.

Avantajları ve dezavantajları

Birçok kadın nedeniyle şaşırtıcı dayanıklılık için şirket üreticisinin karkas seçmek, böylece bir günden fazla önünde kalabilirler. Buna ek olarak, YSL gelen dekoratif kozmetik bu araçların herhangi yağmur meydan okuyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi onlar da, mükemmel uzatmak kirpiklerde tek kat halinde uygulanır bile.

tek dezavantajı, bazı kadınlara göre kullandıkları için zaman yoksa onlar, onların keşfinden sonra dört ay içinde kurur olabilir.

kadınlardan geribesleme

Ama bu küçük kusur rağmen, birçok kadın kendi karkas "Yves Sen Loran" yapmak için tercih ediyor. Bunlardan Yorumlar çoğunlukla olumlu. onlar alerjik reaksiyonlara neden olmayan ve hiç sorunlara neden olmadığı için, tercih Birçok.

YSL çok kolaydır renk kozmetik fon durulayın ve makyaj kaldırmak için ürünlerin herhangi birini kullanabilirsiniz. Bazı kadınlar mürekkep kurumasını önlemek için tavsiye edilir, sadece tıklama küçük bir tüp için iyi bir kapanış gerekir ki, bu çok daha uzun sürecek.

kısa sarışın kirpik bulunan Birçok kız özellikle genişleme etkisi yaratarak, Fransız fonları memnun. Onlar gerçekten tüyler çok daha uzun ve kabarık hale gelir ve gün boyunca birbirine yapışmasına engel söylüyorlar. lüks markaların hiçbiri mürekkep, kendi görüşüne göre, böyle çarpıcı bir etkiye vermek mümkün değildir. Bir güncellenme Bu aracın eşsiz formülü sayesinde "üç katlı film," kirpikler düzeltti ve harika bir parlaklık kazanır.

En azından bu Fransız şirketi tarafından geliştirilen benzersiz bir ürün kadınlar görünüm bebek vermek için söz maskara olduğunu. dekoratif kozmetik bu aracı kullanmış Birçok kadın, onların yumuşaklığını korurken inanılmaz uzun kirpiklere yapabilmek olduğunu savunuyorlar. Bu maskara hala bölmek ve dikkatli kirpikler, zengin, derin ve kalıcı bir renk vererek, her saç boyamak ve bakabilirsiniz - özel bir penetrasyon. Bu ürün firmanın kadınların tepkileri, hem de diğer fonlardan, bu cilt ve gözler için kesinlikle güvenlidir, dekoratif kozmetik olduğunu.

maliyeti

Herhangi özel mağaza kozmetik maskara "Yves Sen Loran" satın alınabilir. Yaklaşık fiyatı şu şekildedir:

  • Maskara Hacim Etkisi Sahte Kirpik 1.800 ruble ortalama mal olacak.

  • Maskara Hacim Effet Sahte Kirpik Baby Doll - Bu maskara ortalama maliyeti 2.000 ruble, ancak hisse durumda bazı mağazalarda otuz yüzde ucuz olacak ..

  • Şok edici Maskara Hacim Effet Sahte Kirpik - 1820 1870 ruble olan fiyat aralıkları.

bu harika bir araç sayesinde, aşırı bir hacim ve inanılmaz kirpikler uzun alabilirsiniz çünkü moda Fransız house "Yves Sen Loran" herhangi mürekkebi ile, insanlığın güzel yarısının her temsilcisi çeken, gün boyunca yaptığı makyaj mükemmel halde dert olamaz başkalarının bakışlar hayran.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.