SağlıkMüstahzarlar

"İndometasin" (merhem) kullanım talimatları, bileşim ve ilaca ait

anti-romatizmal ve anti-enflamatuar ilaçlar için dahil "indometasin" (merhem). Bu ilacın kullanımı için talimatlar çeşitli yan etkileri önlemek için dikkatle okunmalıdır diğer ilaçlarla endikasyonları ve kontrendikasyonları, dozaj ve etkileşim hakkında tüm bilgileri içerir.

bileşim ve merhem özellikleri

Kas-iskelet sistemi hastalıkları ağrı gidermek için reçete en popüler ilaçların biri "İndometazin" (merhem) 'dir. Kullanım talimatları bu aracı kullanmadan önce ayrıntılı olarak incelenmesi gerektiğini, ayrıca tıbbi bir uzmana danışmak gerekir emin olun. kompozisyon, burada aktif madde, merhem içerir - indometasin, ek olarak, preparat, karbamid, dimexide, mentol, 1,2-propilen glikol, polietilen oksit, ve napazol, Nipagin ve küçük bir su miktarı olarak yardımcı bileşenler içerir. Bu, belirli bir koku ve sarımsı renkli ilaç "Indomethacin" (merhem) sahiptir. İlacın Fiyat üreticisi, paket hacmine bağlıdır. Örneğin, farklı eczanelerde 40 g bir tüp Bulgar% 10 merhem 40 ila 50 ruble arasındadır. aracı dış mekan kullanımı için, haplar aksine tasarlanmıştır. Cilt yeniden emilme işleminin belirli bir alana uygulanması hemen başlar ve yaklaşık beş dakika sonra, deri altı dokulardaki bulunabilir. İlacın bileşenleri yaklaşık beş ila yedi gün süreyle etkinliğini muhafaza sinovyumdan ve eklem sıvısı içine nüfuz. dolaşım sistemi "İndometasin" o böbrekler ve bağırsaklar tarafından atılır inaktif ürünler oluşturan karaciğerde metabolize, plazma proteinlerine bağlanır. Güçlü, analjezik ve anti-inflamatuar ilaç "indometasin" (merhem) sahiptir. Kullanım Kılavuzu atandığı anlamına gelir ki hastalıkların bir listesini sağlar. yaralanma ve burkulma, artrit, bursit, alt sırt ağrısı, ve diğerleri Bu çeşitli.

Endikasyonları

Merhem "İndometazin" tedavisinde olumlu etkisi vardır tendon, enflamasyonu bağlar ve eklemlerde. Ayrıca, bu ilaç yardımı ile yumuşak dokularda mevcut iltihap lokalize formları çıkarılabilir. Ve bu bursit, tendinit, tenosinovit. Aracı dejeneratif hastalıkların ve kas-iskelet sistemi enflamatuar süreçlerin tedavisinde başarılı bir şekilde kullanılmıştır. Bu osteoartrit deforme, romatoid artrit, osteokondrozis için reçete edilir. Buna ek olarak, merhem siyatik ve lumbago için mükemmel bir ilaçtır.

ilacın dozajının ilgili tüm bilgiler için işaret "İndometazin" talimatı. Bazı kamuya da anti-inflamatuar ilaçların yüksek maliyeti çok daha düşüktür fiyat olan Merhem, kemik ve eklemlerin hastalıklara karşı mücadelede çok popüler.

Kontrendikasyonlar

onun bileşenlerine duyarlı iseniz bu ilacı kullanmamalıdır. Ve ayrıca mide ülseri, intrakranial kanama, şiddetli böbrek ve karaciğer, pankreatit, enterokolit, konjenital kalp defektleri varlığında o "İndometasin'in" (merhem) olarak ilacın kullanılmasına izin vermez. bu ilaç talimatlarının kullanımı konusunda daha fazla istenmeyen sağlık sonuçları önlemek için dikkatle okunmalıdır. Buna ek olarak, merhem kullanmak ve ondört yaşından küçük çocukların tedavisi için değil, hamilelik ve emzirme döneminde kadınlarda kontrendikedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.