OtomobilArabalar

Modelin kısa bir bakış "Toyota Alioni"

Yirminci yüzyılın sonunda, Japon şirketi önce Toyota zaten yaklaşık otuz yıldır devam eden üretim olan konveyör eskimiş "Karin", üzerinde değiştirilmesi gerekiyordu yeni bir model oluşturmak zorunda akut bir sorun haline gelmiştir. Sonuç olarak, ışığa karşı "Toyota Alioni" oldu. Teknik özellikler, yüksek pratiklik, hem de zamanın otomotiv pazarı gerçekleri tüm yönleri ile tam uyum, yeni bir ürün yerli hem de dış pazarlarda sadece çok popüler yaptı. Bu konuda daha detaylı ve daha fazla ele alınacaktır.

Kısa tarihi

Yeni makinenin prototipin testleri Japon hala 2000 yılında aralıkları düzenlenecek başladı. belirlenen eksikliklerin bazı iyileştirmeler sonrasında ve adres, bir yıl sonra, model, seri üretime konulmuştur. İngilizceden çeviri yeni öğelerin adı "hepsi bir arada" anlamına gelir. Aynı anda Japonlarla bir lüks sedan "premium" üretmeye başladığını belirtmek gerekir. Her iki araba özdeş içi, dışı, güç aktarım ve santraller var. Her ne idiyse, gençlik ve orta sınıf otomobil "Toyota Alioni" için ana hedef kitlesi haline gelmiştir. Fiyat modeli, onun "kardeşi" ile karşılaştırıldığında, önemli ölçüde daha düşüktü. Bu durumda, geliştiriciler ek ekipman üzerinde kaydedin.

Genel araba bir orta sınıf sedan oldu. Açık radyatör ızgarası tasarımcıları "A" içeride stilize harfle ters bir üçgen yerleştirdik. Kapağın altında petrol powerplants üç varyantlarını ayarlandı. Bu hacim motorları 1.5, 1.8 ya da 2.0 litre idi. Dört aşamaya otomatik şanzıman için sağlanan ilk iki motorlar, araçlar için ve üçüncü bir görünüm makineleri için - kademesiz Varyatörlü. ve dört tekerlekten çekiş modifikasyonu ilk nesil üretim geçen yıl çekilmiş. kamuya ikinci nesil modelleri "Toyota Alioni" Mart 2006'da sunuldu. Bir yıl sonra, otomobil seri üretime konulmuştur.

görünüm

araba tasarımcılarının yeni versiyonunun dış ana vurgu saldırganlık yaptık. Bunu yapmak için, tasarımcılar otomobil markası yeni Xenon kafa optik, etkileyici tarafı kabartmalı hatları ve üçgen "pürüzlü" ızgara ile bir baca şapkası üzerine yüklediniz. Belirli kelimeler büyük hak ön tampon kemik gibi tasarlanmış zareshochennym hava alımı ile araba. Çizgi -pillars "Toyota Alioni" modeli büyük bir arka ayağı ile biten bir aerodinamik çatı içine geri sorunsuz birkaç istila. Nedeniyle cam oldukça büyük bir alana sürücüye mükemmel bir görüş açısı sağlar. O da çok geniştir, ön ayna yardımcı olur. yan kapı tasarımı kolay yatılı ve yolcuların iniş için izin verir. lambaları bir eşkenar dörtgen şeklinde olan ve yatay bir düzlemde düzenlenmiş. Teşekkür surround arka tampon ve bagaj kapağı şişirilmiş yem makinesi çok büyük görünüyor.

boyutlar

Model otomobil "Toyota Auris" son nesil ile aynı platform üzerine kurulmuştur. sırasıyla uzunluk, genişlik ve yükseklik Makine boyutları eşit 4565h1695h1475 milimetre. açıklık ile ilgili olarak, ikinci jenerasyon, değeri 160 milimetredir.

salon

"Toyota Alioni" otomobil tasarımcılarının iç en son versiyonu önceki değişikliğin özellikleri karakteristiği birçok korumuşlardır. Burada ana yenilik döşeme malzemeleri İç elemanlar ve koltuk yüksek kalitede ve aşınmaya karşı daha dirençli ve yıpranma kullanımıdır. iç Modelin en önemli özelliği pratik çağrılabilir. sürücü koltuğu, hiçbir gereksiz veya gereksiz fırfırlar vardır. Gösterge paneli basit ve anlaşılır bir. o büyük hız göstergesi ve takometre, hem de aktif sayısını gösteren ve tankta kalan yakıt aktarmak küçük düşey yüklü ekran üzerinde.

Geniş nef ile direksiyona Chetyrohspitsevom "Toyota Alioni" Makinelerin kontrol düğmeleri şunlardır multimedya sistemi, hem de hız sabitleyici. Tüm koltuklar ayarlanabilir eğim ile donatılmıştır. ön koltuklar aynı zamanda mükemmel yanal destek övünebilir. merkezi hava delikleri şık siperlik pahasına kaplıdır. Doğrudan altlarında, geliştiriciler dokunmatik ekranlı bir özel multimedya sistemi yerleştirdik. direksiyon kolonu sadece elle ayarlanabilir, ancak ayarların yelpazesi oldukça geniş diyebiliriz.

teknik özellikleri

Spesifik kelimeler bakış teknik açıdan "Toyota Alioni" model araba özelliklerine en son sürümünü hak. Özellikle, geliştiriciler önceki sürümden onun üç ileri motor için hazırladık. Kalınlıkları sırasıyla 110, 145 ve 158 beygir gücü. Tüm motorlar gaz dağıtım faz değişimi teknolojiye sahip övünebilir. aktarma organları gelince, model kullanır kademesiz varyatör. Araçtaki lider standart sürümü Ön tekerlekler vardır. Aynı zamanda, seçenek fırsatlar şeklinde tüm çekişli seçenekleri ile mevcuttur. Açık yaklaşık 350 bin ruble ikincil iç pazar numune 2003 araç için satın alınabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.