SeyahatYol tarifi

Tenerife El Medano Resort - Caretta için ideal bir yer

güneyinde yer El Medano küçük bir kasaba, İspanyol adası Tenerife, çok uzun zaman Caretta tat geldi. tesis, Las Americas yirmi kilometre doğusunda yer alan büyük turizm merkezleri uzak.

Tesisin en önemli özelliği - sert rüzgarlar. Çoğu turist o büyük dezavantaj bulmak ve dinlenmek için bir yer seçmek istemiyoruz. El Medano otelleri bir sürü değildir nedeni budur.

Temelde tesisi binmek rüzgar sörfçüleri. Onlar için bu sadece mükemmel bir yerdir. yıl hava sıcaklığı favori spor tüm yıl boyunca reçel onları tanır boyunca hafifçe sabit rüzgar ve değişir. Hatta bazen şampiyonlukları dünyayı sörf burada yapılmaktadır.

kürek slalom - dışında rüzgar sörfü diğer spor geliştirilir. Reverse hızı izleyen sulu kısım biçimlendirme kapı aşılır.

El Medano, La Tejita ve La Cabeza: turistler için El Medano çare üç plaj sunmaktadır.

El Medano plaj üzerinde parlak turuncu kum doğal kökenli olduğunu Tenerife tüm plajların farklıdır. Devam eden rüzgarın sürekli sonuca o Afrika'nın sahil burada oluyor. Ama, kum şaşırtıcı kökenli rağmen uzun zamandır plaj genellikle boş, birkaç kişi İspanya'da bir tatil tercih olduğunu. plaj yakınlarında uçurtma sörfü okulu ve nereye eğitim için kayıt ve gerekli tüm ekipman satın alabilirsiniz olduğunu.

La Cabeza Plajı sürekli esinti ve daha küçük dalgalara daha fazla turist sayesinde çekiyor. Diğer dalyanlarda aksine, burada kayalık sahil. Her yıl Ağustos ayında, La Cabeza yarışmasında sörf şampiyonanın katılımcılarını alır.

Rüzgar çok daha az olduğu için, La Tejita üçüncü sahilde, daha fazla turist boşaltmış. El Medano plajları arasında La Cabeza ve La Tejita plaj güçlü rüzgarlardan Burası koruyan okyanus, "Kırmızı" dağ belirgin duruyor. plaj şezlong ve donatılmıştır şemsiye, yakın birkaç küçük marketler vardır. plaj küçük bir kısmı, nudists tasarlanmış çıkıntıya çit. özel bile vardır İspanya'da turları nudists. Tur turist programına göre El Medano oteller yaşayan ve La Tejita tanışmak sunuyoruz.

El Medano tatil İspanya'da Tatiller çok eğlenceli gibi görünmüyor. Tabii ki, şehir merkezinde kafe ve restoranlar az sayıda var, ama bu değil aktif gençlik küçük olacaktır açıkça. Canlı Eğlence Las Americas yakındaki tatil bulunabilir, ancak otobüsle gitmek zorunda kalacaktır. Seyahat süresi yaklaşık bir saat sürer. Eğer bir araba kiralamak için fırsat varsa, her şeyi kolaylaştırır. Özgürce Las Americas ve Los Cristianos seyahat ve orada eğlence bolluk zevk mümkün olacak.

kötü altyapı ve otel küçük bir çeşitliliğe rağmen El Medano tatil Avrupa'daki en ünlü rüzgar sörfü sent biridir. Pürüzsüz dalgalar, durmayan rüzgar ve Tenerife şaşırtıcı sabit iklim yılın herhangi bir zamanında, İspanya, El Medano beldesinde turneye gitmek isteyen sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.