ModaGiysi

Futbol ayakkabıları "Nike" - kolaylık ve kullanım kolaylığı

Çizme - ayakkabı onsuz oyuncuların herhangi birini yapamaz vardır. Onlar futbol her türlü oyunlar için tasarlanmıştır. Onlar da bir "Çiyanlar" (artışlar) ve futsal ayakkabı (yumru) içerir.

Piyasada şu anda mevcut olan modellerin sayısız arasında en popüler ayakkabıları "Nike" ve "Adidas" dir. Onların seçiminde taban türüne dikkat edilmelidir. ondan pas bağlıdır. Ayrıca, futbol oynamak için hangi bir yüzey üzerinde karar vermelidir. Her oyundan sonra ayrı bir kapak ayakkabı gerektirir.

oyun yüzeyinde tipi bot ayrılır:

- Spor salonunda oyunlar için futsal ayakkabı (yumru). Onlar dikenler olmadan poliüretandan yapılmış bir tabanı var;

- "kırkayak" (ani) - yapay yüzey üzerinde oyunlar için. Bunlar tek tüm yüzeyi üzerinde küçük dikenler bir şey var;

- Yumuşak zeminde oyunlar için botlar. Bunlar demirden yapılmış, 6 ila 8 sivri gelen sahiptir;

- oyun için bot suni çim. Bunlar değişik çapta Çıtçıt bir şey var;

- Sentetik çim ve sert yüzeylerde oyunlar için botlar. Bunlar 13'den fazla dikenleri var;

- Sabit zeminde oyun için botlar. Bu plastik 10 ve 13 sivri sahiptir.

Futbolseverler suni çim üzerinde oynamak için bunları kullanın. dikenlerin sayısı ve konumları Çıtçıt ve yüzeyin etkileşimi belli bir etkiyi elde etmek için üreticiler tarafından kullanılan teknolojiye bağlıdır.

ayakkabı tabanları yüzeyine onların sahibinin maksimum hız ve yapışık sağlayacak şekilde Kramponlar "Nike" ani düzenlenir.

Fonksiyonel aksesuarların çizme Sınıflandırma:

- maksimum hız tercih edenler için. Bunlar mümkün olduğunca küçük üretilmektedir. Diğer modeller arasında, ayakkabıları "Nike Mercurial" vurgulayabilirsiniz. Bunların ağırlık - 200 gramdan daha azdır. Futbol ayakkabıları "Nike" oyuncunun hızı için yarattı. Bunlar ayak gerekli desteği sağlayacak. Bu çizme yönü ve ani hızlanma hızlı değişiklikler için çok yönlü bir dikmeler sistemi ile donatılmıştır. çimlerin üzerinde oynamak için uygundur. Toprakta batık zaman destekleyen dahili çift debriyajlı pimleri arkasında. Onların özel tasarım Çıtçıt arasındaki çim sıkışmasını engellemektedir. Cleats çok ince sentetik deriden imal edilmiştir. Onlarda sizin kolay ve rahat hissedecek;

- Oyun dayandığı bu oyuncular için. Cleats "Nike" nedeniyle poliüretandan yapılır uçlar topun benzersiz bir transferi sağlayacaktır ve darbe emici tabakası, yumuşak darbe olacak;

- topu alır olanlar için. onların tek doğal deri üretimi ağırlıklı bir yapay deri gibi kullanıldığında çok çabuk yıpranacaktır;

- Önemli hassas grev olanlar için. Genelde kullanılan forvetler vardır. Sen topun rakipsiz kontrol sağlayarak, ayakkabı "Nike Total 190 Laser" seçebilirsiniz.

"Nike" yeni bir dizi gereksiz sürtünmeyi önler, malzemenin üstüne geliştirilmiş bir dokuya sahiptir ve olağanüstü konfor ve yumuşaklık sağlar. Ve ona yeni parlak renkler neşelendirmek.

size uygun o ayakkabıları seçin. Oyunun inanılmaz kolaylığı hissedin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.