Bilgisayarlarİşletim sistemleri

"Ailem", Windows Phone: özelleştirin. Windows Phone "My Family" ayarı

Bugüne kadar, Windows Phone işletim sistemi (her bir cihaz teknik özelliklerine bağlıdır güncellemek) dayalı cep telefonları, tüm cep telefonu pazarının önemli bir bölümünü işgal eder. Onlar iş seyahati için öncelikle tasarlanmış bir cihaz olarak konumlandırılmış unutulmamalıdır. Son yıllarda da, Microsoft otomatik modern akıllı telefon oyunlarda "iş birimi" çevirmek resimleri ve filmleri oluşturmak için şans verir onların iyi teknik donanım, donatıyor. oyunların resmi deposunda platformun kullanıcılar için kullanılabilir Windows Phone için başvurular, ve bu arada biz bize aşağıdaki soruya çalışma yapalım. Bu efsanevi işletim sisteminin mobil varyasyon yazılım parçası için de geçerlidir.

"Ailem", Windows Phone. Özelleştir? Kolayca!

Bu bölüm son zamanlarda özel olarak "Microsoft" nin uzmanları tarafından tasarlanan aileler için özellikler, genel kompozisyon içine girmeye başladı. Belki başlamak için bu bölümün oluşturulması için nedenleri hakkında konuşmak etmektir. Ne, Taşıdığı yük yazılım mühendisleri ve bazı semantik (veya işlevi) oluşturmak için onu istenir?

temelleri

Neden "Ailem" (Windows Phone) gerekiyor? herhangi bir sorun olmadan özelleştirin ama bunu yaparken, en azından biraz, ama hala sakin hissedeceksiniz. Bunun nedeni nedir? Bu bölümde, seçilen grup içinde iç politika ayarlamasını sağlar gerçeği. "Ailem" (Windows Phone), sen mühendislik menüsünü kullanarak ayarlayabilirsiniz. Bu Ailesinin bir Çocuğunuzun cihazlarının hesaba yanı sıra hesaplarını içerir. Böylece, alt profilin işlevlerini etkileyebilir. Daha spesifik olarak, mağazadan indirebilirsiniz hangi uygulamalar ve oyunlar belirtmek mümkündür. Bu "özgür" dan applet'ler olabilir. İsterseniz, hatta üçüncü taraf yazılım ve çocuk oyun hesabı için indirmek için devre dışı bırakabilirsiniz. Tabii özelleştirilmiş ve onların derecelendirmeye göre programlar aramak için dahili tercihleri edilebileceğini söylemek?

işletim sistemi sürüm 8.1 için ayarlama

Telefonunuzun değerinde yazılım sürümü 8.0 ise bu durumda, bu "Ailem" Windows Phone, farklı simgeleri olabilir ana menüsüne giderek bu özelleştirebilirsiniz için. Buna ek olarak, kusur ile bağlantılı olarak fonksiyonların bazı aktivasyonu için geçerli olmayabilir. Eğer yetenek varsa, o Windows Phone için uygun uygulamayı kullanarak cihazınızı güncellemek. Eğer "Ailem" başlıklı bölümü yapılandırmadan başlamadan önce, makinede yüklü olan yazılım sürümünü yanı sıra yeni eklenen hizmet paketleri varlığını veya yokluğunu kontrol edebilirsiniz.

ayarı ve Xbox arasındaki bağlantı

Daha önce belirtildiği gibi, işletim sistemleri sabit ve mobil sürümlerinin kullanıcıları için "Microsoft" tarafından geliştirilen öğe "Aile" nin varlığının temelini oluşturmuştur fonksiyonel özellikleri, ayrılmaz bir çocuğun hesabında uygulanan kontrolün eylemleri ile bağlantılıdır. Kontrol bilgisayarda değil, aynı zamanda internette sadece eylemler tarafından sağlanmaktadır. Çocuğunuz Xbox varsa Belki, zaten aile ayar parametreleri olarak, böyle bir sorunla karşı karşıya kalmışlardır. Görünümü sadece donanım yardımıyla can, fırsatlar ve kısıtlamaları yönetmek değil, aynı zamanda resmi bir kaynak "Microsoft" ve.

erişim hakları farklılıklar

güncellemeler standart eşini kullanılarak kontrol edilebilir Windows Phone oluşturmak ve akıllı hesabı eklendi öncelikleri ve her kapasiteleri düzenleme yeteneğini sağlayan cihazın yazılımında "sözü verdi". Yetişkinlerde ve çocukların yönetiminde farklı haklara sahip olacağı açıktır. edebildiğimizi yetişkin olacak yeni kullanıcıların tek bir boşluk ekleyin. Aslında, onun hesabı ve çocuğun hesap ayarlarına izlenmesi ve düzenlenmesi gerçekleştirilir. Aynı zamanda, bir yetişkin kendi profili vasıtasıyla başka ayarlarını değiştiremez. Genellikle kullanıcılar Windows Phone yükleme sorun. Bazı dizüstü bilgisayarlar ile örneğin olduğu gibi karşılık gelen işletim sistemi akıllı telefon ve birincil yazılımın satış, değil, hemen temin edilir anlaşılmaktadır. Bu durumda, bilgisayarınıza Windows Phone yükleme sorusu mantıksız bir gölge alır. işletim sisteminin bu sürümü özellikle taşınabilir cihazlar için tasarlanmış ve sabit bilgisayarlar veya dizüstü bilgisayarlar için tam sürümünü sağlar olmuştur. Bu "Phone" katkısı olmadan bu noktada, Windows 8.1 altındadır.

ayarı için Prosedürü

Bir çocuğun için parametreleri kurma başlatmak için hesaba, kullanıcı profilinizi etkinleştirmeniz gerekir. Bunu yapmak için, e-posta adresini kullanan içine girin. Hesap "Microsoft" de fabrika ayarlarına değişikliklerin bir numaraya erişim hakkını onaylamak için geçerli bir şifre vermeniz gerekecektir. Ne uygulama ayarlarını yapılandırma başlamak için yapmanız gereken? İlk olarak, resmi kaynaklar "Microsoft" şirketi kullanmak gerekir. "Aile" bölümünde, ilk kez ayarlarken olduğunda, "çocuk add" adı verilen maddenin tıklamanız gerekir.

Zaten menüde hareket etmiş olursa

Bu durumda, denilen bölüme gidin "bir çocuk seçme." O bu hesap için ayarları görüntülemek ve gerekirse bunları değiştirmenizi sağlar. Orada, "Add" butonuna tıklayın. Uygun alanları doldurun gerekecek. Bunlar e-posta adreslerini depolamak için sorumludur. Bu, aslında, bir çocuk ve daha sonra kullanılacak olan hesabınıza giriş yapmak için. Bu çocuk hiçbir ön-ayarlı e-posta adresleri olabilir. Sonra onun aktivasyon birkaç dakika harcarsınız. Bunu yapmak için, prensip olarak, zor değildir. Sadece başarıyla işlemi tamamlamak için cep telefonu ekranındaki talimatları takip gerekecek. Windows Phone tabanlı telefonları mümkün neredeyse adımların bir çift, hızlı bir e-posta oluşturmak için yapmak. adres eklendiğinde, hesaba için parametreleri ayarlayabilirsiniz.

Eğer yetişkin grubuna eklemek istiyorsanız

Bunu yapmak için, aynı "aile" bölümünde tekrar hareket. Onlar denilen alt menüye seçin "Yetişkin". Daha sonra, doğrusal mantıkla sadece güdümlü: "add" butonuna tıklayın ve sonra e-posta adreslerinin tanıtımı ile işlemi tamamlayın. Bir kez daha böyle hesaplar sadece çocuk profilin ayarlarını fakat diğerlerini değiştirebileceğini hatırlatmak.

oyun indirmenin ayarını değiştirme

ürün hattı "Lyumiya" birçok farklı cihazlar hala gerçekten şiddetle başlık için mücadele olarak tarihe İyi Windows Phone tespit edilmemiştir. Savaş özellikleri varyasyon kaynaklanmaktadır. Genellikle tek cihaz sayesinde daha güçlü bir işlemciye, örneğin diğerlerine üstünlük kazanır görülmektedir, fakat daha düşük kaliteli kamera ve video kayıt cihazı ile donatılmış olabilir. Ancak, bu makalenin konusu değildir. Biz ayarlamak veya özel ayar öğesi "Aile" önceliklerin nasıl değiştirileceği ile anlıyoruz. Bunu yapmak için, tekrar tekrar "Microsoft" şirketin resmi kaynak gerektirir. Bu sizin hesabına giderek çocuğun istenen profili seçin. başlıklı ayarlar yardım sayfası ile Deal "Alışveriş ve harcama."

Sonuç

Peki bize Windows Phone işletim sistemini kullanan yazılım telefonu yetenekleri belirlenen "Ailem", yanı sıra bilgisayarlar Windows 8.1'i çalıştıran sağlar? Her şeyden önce, çocuğun hesabı için erişim parametreleri ayarlayarak (veya çocuk kayıtların birkaç hesapları) olduğunu. Çok faydalı bir şey, aslında, o çocuğun "yanlış uygulamadan" erişimi kısıtlayabilir ve bazı durumlarda size tasarruf. Ayarlama şirketin resmi kaynak "Microsoft" kullanılarak yapılır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.