ModaGiysi

Donma yelek. Diğer dolap eşyalarını seçme ve birleştirme kuralları

Kürk ürünleri her zaman ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında titreşir. Daha çok podyumda kutup tilki dış giyim modelleri görünmeye başlandı. Bu kürk, boşuna değil, moda tasarımcılarının dikkatini ve sevgisini kazandı: sıcak, kabarık, yumuşak. Gardıropın en popüler ve ilginç ürünlerinden biri tilki yelekidir.

Kaliteli kürkü seçmek için

Bir satın alma işlemi yapmaya karar verirken, doğru kürkü nasıl seçeceğinizi düşünmelisiniz.

Arctic Foxes az sayıda kişi tarafından temsil edilir. Kıyafet dikimi için esaret altında yetiştirilen hayvan derileri kullanılır.

Kaliteli ürünler, mavi Norveç tilkisinin kürkünden yapılır. Kutup tilki yelekleri yalnızca mavi kürkten değil, beyaz ve gümüşten yapılmıştır.

Bu hayvanın kürkü renklendirmek kolaydır. Bu nedenle, kutup tilki yelekini doğal olmayan bir renkte satarken şaşırmayın. Boyama sırasında tüm renkler gözlemlenirse, bu ürünün kalitesini etkilemez.

Satın alırken dikkat:

  1. Buruşuksa, makalenin kürkü ilk formunu ne kadar çabuk döndürür. Malzemeye dokunurken buruşmaz. Mallar üzerine, kaynaşmış bir kürklü alanlar olmamalıdır.
  2. Doğal olmayan tilki yelekleri renk kalitesi açısından kontrol edilmelidir. Bunu yapmak için, kürk ıslak malzeme taşır. Üzerinde renk boşanması yoksa, o zaman bir şey korkmadan satın alınabilir.

Donma yelek. Giymek zorunda olduğun için

Anlayalım Fotoğrafı makalede sunulan bir tüy yelek, bir ceket veya ceket ile iyi geçiyor.

Ürün ofisdeki çoraplar için veya bir tiyatroya gitmek için satın alınırsa, o zaman akşam elbisesi ile giyilebilir.

Yelkenler için yelek satın alınırsa, kazak veya bir balıkçı yaka ile birleştirilir. Bu durumda kiti tamamlar, kot pantolon ve bot.

Bir iş toplantısında bir balıkçı yaka altında ve dar eteğinde bir yelek giymek en iyisidir. Ayakkabı seçiminde ayakkabı veya yüksek topuklu çizmeler üzerinde durmak en iyisidir.

Aksesuarlardan korkmayın. Kayış bel vurgulamıza yardımcı olacaktır. Parlak büyük mücevher, görünümü şık ve muhteşem yapacaktır.

Resmin aşırı yüklenmemesi için çantanın ve botların kürk ile süslenmemesi önemlidir.

Şık bir trend "deri pantolonlar veya bir etek artı bir kürk yelek" birleşimidir.

Yelekler, araba kullanan kadınlar için gardıropın vazgeçilmez bir unsurudur. Onları deri bir ceketle birleştirirseniz soğukta donmaz, ancak giysiler hareketi engellemeyecek ve sürüşü engelleyecektir.

Geniş bir cilde sahip olan kadınlar, ücretsiz kesim yelekleri almak en iyisidir.

İnce genç hanımlar ürünün dar bir versiyonunu veya kutup tilki yelekini satın alabilir.

Sonbahar havasında veya erken ilkbaharda yürümek için boğazın altındaki sıcak bir kazak ile yelek koymak uygundur, bu bir ceket giymek ihtiyacını ortadan kaldıracaktır.

Kutup tilki yelekinin nereden alınır

Bir satınalma yapmak, uzmanlaşmış bir mağazada en iyisi iken, her zaman satıcıdan gelen bir sertifikanın bulunup bulunmadığını sorgulamamız gerekir. Bazen kürk almak daha karlı ve bağımsız olarak bir ürünü dikmek daha karlı. Aynı zamanda ana şey, ustanın niteliklerine emin olmaktır, aksi takdirde yelek çok daha pahalıya mal olacak.

Çevrimiçi mağazadan bir alışveriş yapabilirsiniz. Fiyat genellikle daha azdır, ancak bir sahte satın alma veya ürünün orijinal olarak talep edildiği kalitede olma ihtimali yüksektir.

Ürünün fiyatı

Birçok bakımdan fiyat üreticiye ve mal tedarikçisine bağlıdır. Ortalama olarak, kutup tilki bir kadın yelek 23.000 ila 28.000 ruble mal olacak.

Depolama koşulları

Kürkten yapılmış ürünler oldukça pahalıdır. Bir yıldan fazla sürebilmesi için, saklama koşullarına dikkat etmek gerekir. Hepsinden iyisi, kürk ürünleri mühürlü torbalar içinde saklanır. Yer doğrudan güneş ışığı almadan yapılmalıdır.

Kürkü demirlemeyin, yıkayın veya kurutmayın. Kürk yelek giymekten, yağmurda veya karla karışıklığı reddetmek daha iyidir.

Unutulmamalıdır ki kutup tilki ürünleri elittirler: pahalı görünüyorlar, yüksek dayanıklılıkları var.

Mağazaların geniş bir mal yelpazesine sahip olmasına rağmen, doğru modeli seçmek oldukça karmaşık bir süreçtir. Bir seçim yaparken, bu öğenin bir sezon için değil de satın alınmış olduğunu unutmamak gerekir. Önceden neye ihtiyaç duyulacağına karar vermek ve buna dayanarak ürünün modeli, uzunluğu ve rengi ile belirlenmesi gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.