ModaGiysi

Boyutlar farklı ülkelerden farklı ... Tablo boyutu ayakkabılar

Bir ayakkabı numarası almak için, öncelikle ayak gerçek değerini bilmek gerekir. Öncelikle normal çizginin ayak uzunluğunu ölçmek gerekir. Ölçü akşam gereklidir. Biraz şişmiş gün yorgun bacaklar, böylece ayaklar biraz daha fazladır. ayakkabı akşam başlıyor ovmak zaman biz bunu hissediyor.

Nasıl ölçmek için. Bu bir sezonu satın alacak olan hangi ayakkabıyı bağlıdır. Sandalet, ayakkabı - biz çorapsız ayak ölçer. Çizme, bot, kışlık, demi-sezon ayakkabı - giyilecek çorap elbise. Şimdi eğmeden, dikey tutarak kalem ya da işaretin etrafında kesilmiş karton veya ağır kağıt üzerinde ayağını koymak gerekir. santimetre ölçekli bir cetvel biz karşı uzunlamasına bir aşırı gelen bacak ölçer (en uzun ayak, kemik deforme çubukları parmak, özellikle de ikinci parmak olabilir). kişi asimetrik olduğunu unutmayın, sırasıyla bir bacak her zaman diğer biraz daha büyük olacaktır. İstatistiklere göre, sağ elini uzun sağ ayak sol - kısa. Ama istisnalar bol vardır. Genel olarak kendi yöntemiyle her erkeğin söyleyebiliriz. Görsel olarak, bu görülmemekte fakat bir ayakkabı seçmek için - daha az - bu önemlidir, bazı ederken, sen biraz daha büyük bir çift almak gerekir hangi sürümü de dikkate almak gerekir. Onlar giymek zorunda çünkü Örneğin, alt bacak uzunluğuna odaklanan küçük bir streç deri ayakkabı satın. En Ayaklar için sonuç ayak eylem tarafından alındığı haliyle, sadece doğru olacaktır ve diğer bacakla uçmaz. Ama kış botları büyük bacak üzerinde durulması gerekir. elde edilen ölçüm sonucu 5 mm durdurma yuvarlanır. ve ihtiyacımız ülkenin tablonun boyutunu anlamaya çalışıyoruz. Böylece, bacaklar birlikte ve poputeshestvuem ... .. biz masanın önce farklı ayakkabı numaraları ülkeler üreticileri kaliteli obuvki arasında.

Her yerde onun yerinde

Fransa. Etalon cazibesi, sofistike ve tat. Sistem onlar shtrihmassovaya yerine metrik. İşte sorunun cevabı: sahibim neden bacak uzunluğu 25 cm ve ben boyutu 37.5 giyerler. Buna ek olarak, trend ayakkabı numarası iç taban uzunluğu olarak kabul edilir. Bir yerlerde 10-15 mm ayak daha uzundur., Ayakkabı modeline bağlı. Böyle bir sistem Avrupa olarak kabul edilir.

İngiltere, bir öncekinden 1/3 inç aracılığıyla her odada. Sıfır boyutu (4 inç) saymaya başlama. (Inç) 1 inç 2.54 cm'dir. Toplam 13 İngiliz boyutları vardır.

denemeden satın büyük zorluk, bir kötülük olarak, böyle bir yüksek kaliteli ve şık Amerikan ayakkabılar! İngiliz gibi, bu sistem inç boyutuna bağlıdır: daha önceki 8.5 mm'den daha sonraki her bir çözünürlük daha büyüktür. Tasarımcı ayakkabı dolgunluk belirtilebilir. Bu ayakkabı üretimi için kullanılan malzemeler, çok esnek olduğu için ayakkabı üzerinde, ayakkabı ve çizme eksiksizliği, ayarlanmamıştır. Bütünlük; A, B, C, A, - en az bir değer. ABD boyutları Kanadalı tamamen tutarlıdır.

Rus sistem metrik, santimetre cinsinden ayak uzunluğu ayakkabı boyutu sayısına tam olarak tekabül ettiği eski Sovyet GOST standartlarına tarafından yönlendirilir. Kürk, çorap, model formu olarak kabul edilmez. Aynı standartlara göre tüm ayakkabı dikmek BDT ülkeleri. Kolay ve kullanışlı. Gerekirse olarak, bir boşluk tırnağa, kürk, ekstra sıcak tabanlık yapmak sıcak ayakkabı alırken. Uyarı! Birçok yerli üreticiler (Rusya, BDT) (tabanları olmadan) dekoratif dikiş karşılığı hariç Avrupa sistem shtrihmetricheskuyu, sonuç ayrık 10 mm'dir. Kullanılır, Ve 1 boyutu için aslında. 38.5 - biz "bizim" olağan 37.5 (kadın) boyutu giyerseniz, gerçek bir Avrupa olacak. Bizim dükkan böyle ayakkabı perakendecileri "malomerki" çağrısında bulundu. santimetre cinsinden kadın ayakkabısı Boyutları ve ayakkabı numaraları tablo kanıtıdır. Gerçek hayatta, sık sık aynı sorunla karşı karşıya ve neden anlayamıyorum.

cinsiyet, yaş, ayağın uzunluğu, sistemin boyutu, ülke: Maksimum doğruluk için, parametrelerin büyüklüğüne göre dağıtılır farklı ülkelerde, ayakkabı özel bir tablo boyutlarını kullanın.

Tablonun ayakkabı numarası çevresinde bu santimetre, inç, milimetre, felç ifade edilebilir.

eğer dikkatli bakarsan Elbette, farklı ülkelerden ayakkabı masa boyutları alışveriş konularında sizin vazgeçilmez danışman olacak, ancak o ayakkabılar rahat olmaya çalışıyorum olmadan alınıp bacak üzerinde iyi oturur% 100 garanti vermez. o bireydir ayak, dolgunluk, modeli, stil ve şeklini etkiler gibi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.