Yiyecek ve içecekRestoranlar hakkında yorumlar

"Planet Fashion-Bar" (Vinnitsa): ziyaretçilerin avantajları ve referansları

Vinnitsa iki katlı gece kulübü Planeta Fashion Bar, yaklaşık yedi yüz konukyı aynı anda alabilir ve şehrin en büyük eğlence kuruluşlarından biri olarak kabul edilir.

Neden Planet Moda Bar?

"Planet Fashion-Bar" (Vinnitsa) kulübünün yapımında, yeni moda koleksiyonları sıklıkla gösteriliyor ve ziyaretçiler, Ukraynalı tasarımcıların ve yabancı moda tasarımcılarının son gelişmelerini dünya çapında bir üne kavuşturmalarını mümkün kılmaktadır.

Güzel bir ek, tabloları önceden ayırt edebilmek ve indirimin finanse ettiği yerleşim birimlerinde yer alabilmektir. Bu arada, yalnızca nakit değil nakit parayla da ödeme yapabilirsiniz: burada ödeme kartlarını kabul edersiniz MasterCard / Eurocard, Visa Electron.

Eğlenceli bir kurum olan "Planet Fashion-Bar" (Vinnitsa) ilk etapta, açık hava etkinliklerinin amatörleri, tematik partilere bayılıyor, dans pistinde iletişim ve modern müzik. Burada en iyi Vinnitsa DJ'lerini karşılayabilirsiniz.

İkinci seviye bir rahatlama bölgesidir. Rahat kanepeler, alçak tablolar ve bir nargile içme fırsatı sakin bir dinlenme ve iyi mutfağın izleyicilerini cezbeder. Ayrıca kurumda VIP'ler için bir bölge var.

Planeta Fashion Bar Club'un (Vinnitsa) bir başka kozu, ağırlıklı olarak Avrupa, Japon ve Ukrayna mutfaklarının lezzetlerini içeren bir menünün yanı sıra bir şarap listesi.

Avrupa mutfağı hakkında biraz

CIS'in açık alanlarında büyük popülerlik bugün Avrupa adlı yemekler tarafından kazanıldı. "Avrupa mutfağı" kavramı, aşağıdaki işaretlere göre farklı ülkelerin aşçılarının kullandığı bileşenlerin kombinasyonunu sağlar: yiyecek çok keskin ve çok yağlı olmamalıdır. Ve en önemlisi - çok fazla olmamalıdır. Et ve sebze yemekleri ile cömertçe servis edilen her türlü sos için özel bir yer verilmektedir.

Böylece, Avrupa mutfağının en iyi lezzetlerinin Dünyanın çeşitli yerlerinde "doğdu". Bu pişirmenin temelini, salata, çorba, sos, omlet, güveç, pudingler ve tatlılar için geleneksel Fransız tarifleri oluşturmaktadır. Modern genç Avrupalıların çoğunun makarna ve hızlı doymuşluğa katkıda bulunan yemekler ve pizza, köfte ve köfte gibi "hareket halindeyken" bir atıştırmalık olma şansı tanıdığı unutulmamalıdır.

Tatlılara gelince, "tatlı" listenin ilk sırası Napolyon keki. Daha az popüler olan elma strudel ve baklava - fındık, bal ve şurubu içeren katmanlı bir tatlı.

Yemeğe başlamadan önce, modern bir Avrupa, bir bardak hafif şarap içmeyi reddetmez; bu, hızlıca yiyecek asimetmesine yardımcı olur.

Gezgin Yorumları

Vinnytsia gece kulübü Planet Fashion Bar'da Küresel Ağ kullanıcısı tarafından paylaşılan olumlu izlenimler, tematik partiler, başarılı müzik seçimi, mükemmel yemekler ve kabul edilebilir etkinlik esnasında ağırlıklı olarak ciddi yüz kontrolüne (şiddetle "gözden kaçan" ziyaretçilere kurumdan ayrılmaları istendi) fiyatlar.

Bir çok olumlu şey her türlü hisse ile bağlantılıdır. Çoğu Vinnytsia sakinleri ve sıklıkla bu eğlence merkezini ziyaret eden en yakın yerleşim birimlerinin sakinleri, elverişli konumu nedeniyle (klüp şehrin merkezindedir) gece kulübü Planeta Moda Barını (Vinnitsa) seçtiklerini ve gününü kutlamak için buraya geldiğini not edin Doğum, bayram partisi veya sınıf arkadaşları toplantısı geçirin.

Olumsuz yorumlar da var. Şikayetlerin başlıca vestiyer görevlilerinin yavaşlığı, yöneticilerin hatalı davranışları ve güvenlik görevlilerinin kasıtlı sadakati ile ilgilidir.

Oraya nasıl gidilir

Eğlence kuruluşunun adresi "Planet Fashion Bar": Vinnitsa, Zamostyansky bölgesi, Stetsenko caddesi, 75-a.

Kulübün kapıları, Salı'dan Pazar gününe 22 saatten beri ziyaretçiler için açıktır. Sürücü ziyaretçilerine açık otoparktan erişebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.