Ev ve AileBayram

Rusya'da sinyalciyi Günü kutlamaları ne zaman?

20 Ekim (Gün Communicator) 1919 Ülkemizin topraklarında bağ kuvvetlerinin resmi günüdür. Aynı gün, bir özel sipariş nihayet İletişim Yönetimi Devrimci Askeri Konseyi kuruldu. Üstelik iletişim hizmetleri artık ait özel hizmet bağımsız kuvvetler olarak tanımlandı elemanları ve kendilerini iletişim orduları. O zaman oldu ve vakıf ülkemizin topraklarında modern iletişim birliklerinin daha da kademeli gelişimi için atılmıştır.

Hatırlanacağı Gün askeri haberleşme resmen 2006 yılında cumhurbaşkanlığı kararıyla kurulmuştur. Daha önce bu bayram sadece olarak kutlandı iletişimin günün Silahlı Kuvvetler.

Gün Communicator. öykü

Ülkemizde iletişimin ilk unsurları XIX yüzyılda, uzmanlara göre, ortaya çıkmıştır ve ilk kamp telgraf zaten aktif olarak kullanılan Kırım Savaşı. Askeri radyo bölümü ilk "Kronstad kıvılcım Telgraf" çağrıldığı 1899 yılında kuruldu. Buna ek olarak, Rus ordusunda Birinci Dünya başında neredeyse tüm topçu, piyade ve süvari birimlerinde kendi iletişim birimi vardı.

Şüphesiz herkes şu anda askeri ilişki doğrudan kontrol birinin silahlı kuvvetleri özü, ya da daha doğrusu, maddi temelidir olduğunu kabul edecektir. Onun durumuna ve çoğunlukla bugün işleyen tek komuta ve kontrol etkinliği, aynı zamanda silah ve maddelerin çeşitli kullanım alaka değil bağlı olduğu unutulmamalıdır.

Silahlı Kuvvetler bu dalında gelişmesine sorusuna gelince, biz o doğrudan kendi askeri ilişki sırayla ayrılmaz savaş sanatları iyileştirilmesi ile bağlantılıdır gelişiminin, oldukça uzun ve verimli bir yol olduğunu söyleyebiliriz, teknikleri uygulanır.

Gün Communicator bugün

işaretçiye Günü olarak bu tatil sayesinde Rusya bizim askeri gurur duyabilir. Her yıl, özel kuvvetler bu gün gerçekleştirilen sadece doğrudan kendileri uzmanlar, aynı zamanda askeri teçhizat, cihazlar yapmak.

Şu anda, iletişim birlikleri Rusya merkezi hükümet, eyalet ve dernekler altında özel birimler bulunmaktadır. Buna ek olarak, bunların bileşimi, aynı zamanda görünüşüdür birleştirme güvenlik kontrolleri iletişim, her yerde bulunan doğrusal parça, teknik destek bölümler ve araştırma kurumlarının teknik açıdan manifoldu sabit ve alan iletişim modülünün farklı türlerini içerir.

Modern bir iletişim sistemi uzmanının (işaretçiler), sayesinde hangi yapı başarılı bir şekilde çalışmaktadır, tabii ki, farklı iletişim düğümleri kilometrelik hat radyo ve kablolu iletişim sistemleri Bileşiminde sahip, oldukça karmaşık ve aynı zamanda, çok-fonksiyonlu bir mekanizma olduğu ve. Askeri yıllık sinyalciyi 20 Ekim Günü kutlamaları.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.