ModaGiysi

Abiye ve kokteyl. fırsat için Elbise

Çoğu tiyatro galası, balo, düğün en iyi arkadaşı zarif tekne topuklu ve kot ve svitshot rahat spor ayakkabıları değiştirmeniz gerekir - bir akşam veya kokteyl elbisesi. Ne yazık ki, bizi giyim bu güzel öğeleri bir sürü dolap - Nadir ziyaretçi var. Ve olaydan önce birkaç gün dükkan çalıştırmak ve en uygun elbise aramaya acele düşer. Ama akşam önlük grup ciddi bir yaklaşım gerektirir, sadece faydalı değil şeklin özelliklerini vurgulamak değil, aynı zamanda birçok izleyin reddetme belirtilen kıyafet kurallarına uygunluğunun yanı gerekir elbise.

Yeni Yıl tatilleri arifesinde sağ abiye ve kokteyl seçmek öğrenmek zamanıdır. bir ya da diğer olay ve şekil tipine stil ve uzunluk Elbiseler?

Büyük Soir

Büyük Soir veya tam anlamıyla tercüme eğer, "büyük gece", mevcut tüm tedbirlerin en ciddi belki. Bu kamu resepsiyonlar ve ödül dünyanın Operalarında prömiyeri, balo ve büyük sadaka olayları içerebilir. Sonra elbise seçimi, ve bir bütün olarak tüm görüntüye, böyle bir resepsiyon ziyaret etmek olur çok ciddiye ele alınmalıdır.

resepsiyonlar bayanlar Büyük Soir son derece uzun akşam kokteyl elbiseleri yasaklı tuvaletler koymak gerekmektedir yazın. elbise ağır Rhinestones veya payetler, sim demek, ama pahalı ve asil süslenmiş edilmemelidir. Aynı takı, yasak takı, karşılama doğal mücevher, kürk, pahalı kumaşlar için de geçerlidir. Aşırı cinsellik derin bir bölünme, çıplak sırtları, yüksek kesimli etek ifade eder, ayrıca uygun değildir.

Gala görüntü eldiven, küçük el çantası ve saten ayakkabılar ile takviye edilebilir. Opsiyonel akşam makyaj ve saç modeli.

frak

törenlerde Sonraki. Çok güzel ve ağırbaşlı en şık ve ayrılmış, ama aynı zamanda, zemine sadece bir gece elbisesi sağlar. Bu asil lacivert, omuzlar uzun elbise olabilir, el veya küçük bir kürk tarafından işlemeli ince pelerini kapsayacak şekilde arzu edilir. elbise kolsuz ise, uzun eldiven giyebilir. kol elbiseler uzun, kısa eldiven olmalıdır.

siyah papyon

"Siyah kravat" kadın fazla seçenek anlamına gelir. İzin verilen abiye ve kokteyl elbiseleri, ama her zaman dizlerinin altında. Bu etkinlikte sen uzatılmış bir kabarık etekli renk gül boncuk veya taşlarla işlemeli lüks "nyudovoe" elbise, yanı sıra büyüleyici dekolte abiye elbise tozlu gelemez. İzin verilen açık sırt ve omuzlar, ayrıca isteğe bağlı olarak eldiven ve kürk giymek. Sen yarı değerli taşlar, hatta yüksek kaliteli takı yapılmış takı gelemez. Ama şimdi ayrı can hiçbirşey alma bir ayakkabıya ayakkabılarından.

Akşam ve kokteyl elbiseleri (fotoğraf düşük olacaktır) parlak, doygun renkler olabilir ve stil rakamın avantajlarını vurgulamak gerekir. kıvrımlı şekli ile kadınlar için yüksek bel ile imparatorluk tarzındaki mükemmel elbise, ve hafifçe eteğinin altına genişleyen. güzel göğüs hatları vurgulamak olacaktır Yani, kusurlar bel ve kalça gizlidir. Eğer küçük göğüsler onun eksikliğini düşünürsek, bir elbise büstiyer giymek kapalı bir üst bir elbise olalım, açık arka veya ince bileklerine vurgu yapmazlar.

kokteyl

Kokteyl - 17:00 önce başlayan bir gün etkinliği. kurumsal, yeni bir kitap sergisi sunumu: Bu yarı resmi bir resepsiyon olduğunu. Kokteyl diz üstünde yaklaşık 7 cm daha kısa olması gerektiğinde uzunluk kokteyl elbisesi, varsayar. örneğin dantel, Rhinestones, pul şeklinde dekor, ama çok bol değil.

Modeller kokteyl, gece elbiseleri değişiyordu ama kokteyl en uygun seçeneği almak için - Efsanevi küçük siyah elbise. stilleri çeşitli Şekilde türlerinden herhangi birini mükemmel bir elbise seçmenize olanak tanır. Siyah renk avantajlı hep kusurları düzeltebilir ya da belirli fiziksel vurgulamak şekli ve tarzı ense veya etek vurgular. uzun boylu, zarif topuklu unutmayın.

düğün

Her düğünde belli kıyafet yoktur. Eğer akşam önlük ve kokteyl elbiseleri misafir olması gereken bir düğün tema ya da belirli bir tarzda, istenirse o zaman mutlaka o uymalıdır. Konukların görünümü hakkında özel talimatlar yoksa Ancak, sen bembeyaz elbiseli giyinmek ya da Sicilya dul görüntü üzerinde deneyebilirsiniz anlamına gelmez.

en özel kıyafet varsa ahlaksız, düğünde misafirler giyinmiş olmak ne olduğu tabuların ile başlayalım:

  • Derin yaka.
  • Radikal Mini.
  • kırmızı elbise.
  • bembeyaz kıyafet.
  • Toplam siyah-yay.
  • "Çıplak" Ten rengi elbise.

Akşam, kat veya diz uzunluğuna kokteyl elbiseleri uygundur. etek, düz ya da hafif genişleyen edilebilir. Elbisenin rengi, görünüşünüzü tipine uyum içinde olmalıdır, örneğin soluk derili bir sarışın soluk mercan ya gitmek soluk leylak elbise, esmer - mavi veya nane. Koyu tenli kızlar pembe bir elbise ve kırmızı saç sahiplerini giyebilir - zümrüt.

egzoz

Böyle önemli bir günde, birçok genç bayanlar mümkün olduğunca eski yerine onların gençlik ve tazeliğini vurgulamak bakmak istiyorum.

Balo için Abiye ve kokteyl elbiseleri o balo temalı düşünce değilse büyük kabarık etek, yine en az modası geçmiş olmamalıdır. Ayrıca, elbise, bir düğün gibi her zaman olmamalı! Ama aynı zamanda çok basit olmamalı. Dekor ve orijinal aksesuarlar görüntünün engel olmaz, ancak kaba ve aşırı "olgunluk" en iyi kaçınılmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.